Zaloguj się, aby obserwować  
Yoro

Quady!

50 postów w tym temacie

Dziwi mnie, że nie znalazłem tego tematu na tym forum. Czy ktoś z gramowej społeczności ma quada? Śmiało, przyznawać się ^^ Ja mam i jestem dumny z tego, że jeszcze się nie połamałem. Napiszcie coś o swoich ''maleństwach'' i do czego ich używacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj quad... zawsze chciałem mieć taką zabawkę. Niestety póki co nie stać mnie na taki luksus, ale u mnie w mieście zbudowali świetny tor crossowy z wypożyczalnią quadów. Szkoda tylko, że są takie drogie (20 zł za 10 min).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quad fajna sprawa nawet ostatnio widziałem dziewczynke pod blokiem która miała takiego małego mi się niestety takie coś nie przyda gdzie bym nim jeździł? po chodniku chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quad - ehhhh. Super maszyna, chciałbym taką poszaleć bo jest gdzie - mieszkam na wsi :D Szkoda tylko, że quady są takie drogie - droższe od samochodów :P
Kiedyś, jak nie będę miał co robić z kasą to sobie kupię taką maszynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:43, Union Pacific napisał:

Nie lubie quadów, głośne i duże. Wolałbym kupić jakiś używany wóz np. Citroena Saxo i przerobić
go na jazde typu Dirt. O wiele lepiej.


Tylko, że wtedy jedzie samochód a nie ty. Cała przyjemność z jazdy motorem czy quadem jest taka, że często musisz dawać z siebie więcej niż maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche dziwny ten temat bo prawie nikt nie pisze o swoim cacku tylko o tym że chciałby mieć myśle że tu powinni sie wypowiadać ci którzy maja quada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 10:31, Widow4 napisał:

troche dziwny ten temat bo prawie nikt nie pisze o swoim cacku tylko o tym że chciałby mieć
myśle że tu powinni sie wypowiadać ci którzy maja quada


Heh... dokładnie. Ale jeśli ktoś chce coś kupić mogę sypnąć radą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że odświeżam dośc stary temat ale mam potrzebe:

Potrzebuje quada (najlepiej z allegro) pojemnośći 200 centymetrów sześciennych.. dla kuzyna.. wie ktoś gdzie moge taki znaleźć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 14:48, no-to-gramy napisał:

przepraszam że odświeżam dośc stary temat ale mam potrzebe:

Potrzebuje quada (najlepiej z allegro) pojemnośći 200 centymetrów sześciennych.. dla kuzyna..
wie ktoś gdzie moge taki znaleźć??



Napisałeś że potrzebujesz najlepiej z allegro no to allegro.pl----> tam znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować