Zaloguj się, aby obserwować  
Yoro

Quady!

50 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2008 o 19:49, 19Tsunami92 napisał:

> Też bym chciał mieć quada taką HONDE 250 :D

Miałem okazje jeździc:P Zajebiste przeżycie :)


To pięknie też bym chciał sie przejechać , tylko nie uzywaj takich słow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten no ja sie na Quadach nie znam ale chyba wystarczy na samochodach :D. Jak bardzo normalne jest to, że ktoś szaleje Quadem na ulicy? nie ma rejestracji to chyba nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, i od razu pytanko ostatnio gdzieś czytałem że planuje się wprowadzić nową kategorie AM specjalnie dla quadów bedzię można iść zdawać juz od 14 roku życia a pojazd nie może przekraczać 350 kg. Prawda to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale jeśli tak, to trochę dziwne. 350 kg to zapewne spory quad, pojemność może i większa niż 250ccm, trochę dziwi mnie, że 14-latkowi pozwolono by prowadzić takiego quada, tym bardziej, że te prawo jazdy powinno zezwalać na przemieszczanie się w ruchu drogowym danym quadem, czy tak? A jeśli to prawda, to zdam te prawo jazdy i kupię quada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Właśnie też mnie to ciekawi bo wczoraj to czytałem i teraz szukam tego znowu bo dalej nie moge w to uwierzyć a najlepsze jest to że taka Yamaha Grizzly której pojemność to 700 ccm waży właśnie 350 i ma nie całe 50 KM :P, a tatuś nie pozwala tym po drodze jeździć ( może to i lepiej :D), a tu może to się zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 21:17, nightfaler napisał:

Odświeżam temat, i od razu pytanko ostatnio gdzieś czytałem że planuje się wprowadzić
nową kategorie AM specjalnie dla quadów bedzię można iść zdawać juz od 14 roku życia
a pojazd nie może przekraczać 350 kg. Prawda to ?

Quad to chyba kategoria B1 i prawko mozna zdawać chyba od 16 lat. Pojemność quada nie może przekraczać 660ccm3 i wagi 550kg, a o AM od 14 roku życia nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

B1 to prawo jazdy od 16 lat na ograniczoną pojemność i KM, zaś B, no to wiadomo, full luz rikitiki :)

I nie musisz po ukończeniu 18 lat zdawać na B, ale raczej to jedyne wyjście, bo B1 ma bodajże ograniczenie do 500ccm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co ja wiem to B1 ma ograniczenie nie do silnika bo jeślii tak to te 500ccm to zamało :/ ale chyba na wage coś około 550 kg ma mieć pojazd maxymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko takie pytanie z ciekawości do ciebie, bo chyba bardziej znasz się na quadach. Kupię do 6 tys. coś dobrego? Nowe, używane, cokolwiek, byle do 6 tysiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu aż tak się nie znam, ale... ma to być raptor czy quad typowy użytkowy (ja na to mówie hummer:P)
i zależy czy chcesz się na tym po górach ,,wspinać,, czy raczej po pagórkach polach łąkach jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc po pierwsze, musi latać :P No dobra, a więc chodzi mi o łąki, piach, żwir, nierówny teren, mam niedaleko taki tor "przeszkód", teren jest bardzo "górzysty", strome górki, błoto, piach, po prostu raj dla crossów :) A więc co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ma latać to ma być raptor jak mnie mam ? więc troche gorzej bo ja troche pod kątem quadów teronowych sie kształciłem :P ale mozna wejść w
http://moto.allegro.pl/18511_sportowe.html?order=t&view=gtext&price_to=6000

i poszukać czegoś, z tego co wiem odpuść Bashany wujek mówi że do skakania się nadają(zaraz się rozpadają) jednak jeśli wziąć inne modele tej firmy (kingway) to jeśli chodzi o quady terenowe i w niskiej cenie to raczej sie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować