Zaloguj się, aby obserwować  
Yoro

Quady!

50 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2008 o 22:12, Jaki Ganh1 napisał:

O.o Raptor? A kto to? :)


raptor to quad o jeszcze uproszczonej budowie mniejszy zwrotniejszy i szybszy właśnie na tych quadach się ściga, jeśli grałeś w pure to właśnie tam były raptory a quady terenowe to te takie wielkie kture mają służyć, dostać się w normalnie niedostępny teren
Parę zdjęć Pierwszy raptor potem użytkowy ( taki właśnie stoi u mnie w garażu ale ile jeszcze tego nikt nie wie)

20081117221702

20081117221757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, z wyglądu terenowy ładniejszy, taki masywny, ale chyba i lepszy ogólnie dla mnie, i dla mojego terenu będzie raptor, tak? To jakie modele powinny mnie zainteresować do 6 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 22:19, Jaki Ganh1 napisał:

Hm, z wyglądu terenowy ładniejszy, taki masywny, ale chyba i lepszy ogólnie dla mnie,
i dla mojego terenu będzie raptor, tak? To jakie modele powinny mnie zainteresować do
6 tys?


No zależy czy dla twoje terenu bedzie raptor to zależy od ciebie chcesz jeździć na czas bierzesz raptora, chcesz skakać też bierzesz raptora, a z tego co mówiłeś ( łąki, tor crossowy) to raczej raptora własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 22:31, Jaki Ganh1 napisał:

No dobra, jaka firma? Jakieś konkretne modele?


patrze na tym allegro bo rzeczywiście najtaniej i do 6 tysięcy tylko te z kingway Bashany ale w czasie lotów się rozkładają a śróbki trudno dostać to trzebabyło by jakiegoś japońca wziąć do tej ceny i liczyć że się trafił dobry.
I zawsze starać się wziać nowego ale patrze tak to nawet podrodze idąc z ceną ciężko na coś dobrego trafić ale jakbym miał trochę wiecej to:

http://moto.allegro.pl/item475929276_yfz_450_yamaha_2006r.html
brałbym ślepo tym to już można poważnie pohasac i napewno nie klęknie zaraz

ale tylko dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 22:19, Jaki Ganh1 napisał:

Hm, z wyglądu terenowy ładniejszy, taki masywny, ale chyba i lepszy ogólnie dla mnie,
i dla mojego terenu będzie raptor, tak? To jakie modele powinny mnie zainteresować do
6 tys?

powiem Ci tak...za 6 tyś nie kupisz nic porządnego i nowego,używany? jak powszechnie wiadomo quadem po bułki do sklepu się nie jeździ...na twoim miejscu kupił bym raz a coś konkretnego za większa kasę,no i jak chcesz śmigać w terenie to chyba nie w lakierkach? buty ok500,dobry kask ok500,buzer ok 300,rękawiczki i ochraniacz z zawiasem na kolano 200-300...rozumiem że chcesz sobie ot tak pojeździć,ale jak masz czym to się nie pierdzielisz tylko ciśniesz ;d no i kwestia mocy, coś cię musi ciągnąć, jak masz powyżej 20 lat to myślę że szukaj od 350 w górę ;]

PS.bierz yamahę długowieczność gwarantowana ...żadne kingwaye czy inny tani chiński chłam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareście jakiś użytkownik gramu który ma quada myślałem że tu pustki :P a wiesz zapora pienieżna może być nie do przejścia ja ztym zawsze mam problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 22:47, nightfaler napisał:

Nareście jakiś użytkownik gramu który ma quada myślałem że tu pustki :P a wiesz zapora
pienieżna może być nie do przejścia ja ztym zawsze mam problemy

Nie mam quada,mam enduro(coś jak cross ;d )...ale będąc w pewnym swoistym środowisku mam trochę pojęcia ,skoro wydaje ci się że mam quada ;]

Kasa zawsze jest problemem,ale coś za coś... sam śmigałem ,,rekreacyjnie" bez odpowiednich butów i się dorobiłem złamanej kości śródstopia sam na szczerym polu bez telefonu ;]] Oczywiście wielu jeździ bez takich ,,dodatków" i nic im się nie dzieje ale do czasu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ja mam po tacie buty i kask :P kiedyś jeździł na crossie dopoki doputy nie uszkodził kolana (łękotka)
i zostało. A teraz sam, przerzucił sie na quada, No i prawdą jest że japońce odpadają chyba że chce się go kupić przejechać pare razy dla skosztowania i wywalić. Takie prawdziwe ceny to dopiero 12 000 tam znajdują się pożądne hondy,yamahy, hmm polarisy ? chociaż na mój gust to one zabardzo dopieszczane są, wzieliśmy go raz w góry to potym jednym razie żem mu sprzęgło starł chociąz nikt nie wie jak i całego zalałem (błotem) oj topiło sie go nieziemsko :P. Ale jeśli chodzi o power to całkiem dobrze wypadają i w niektórych przypadkach bija na głowe np: honde foreman 450 (mowa o polarisie 500 sportsman) no ale takie rzycie. Dobra ale ja ide spać bo rano na SKS musze wstać bo sparrinaga z kimś gramy.... zzzzz

Dobranoc zzzzz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować