Zaloguj się, aby obserwować  
Czlek

szablon

6 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2005 o 15:14, Czlek napisał:

Zwracam się o pomoc do grafików. Zrobiłem szablon jak go wrzucic zebym mogl np. odnosniki wstawic??

Łot de fak? :D

Szablon w jakim formacie? HTML, może to skin do jakiegoś CMSa albo pospilty .PSD?

Wyrażaj się po ludzku, człeku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 15:16, prabab napisał:

> Zwracam się o pomoc do grafików. Zrobiłem szablon jak go wrzucic zebym mogl np. odnosniki
wstawic??
Łot de fak? :D

Szablon w jakim formacie? HTML, może to skin do jakiegoś CMSa albo pospilty .PSD?

Wyrażaj się po ludzku, człeku ;).

>:) No w HTML-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 15:49, BaRt3k. napisał:

Przeciez takich szablonów jest pełno w sieci za darmo. Przeciez google nie gryzą;]

Zastanawia mnie jaki jest sens ich używania. I zastanawia mnie co Twój post wnosi do tematu ;).

>:) No w HTML-u
Tak więc najlepiej poznaj przynajmniej w podstsawowym poziomie HTML i otwórz ten pliczek notatnikiem.

W innym wypadku możesz spróbować użyć FrontPage''a (jest w pakiecie MS Office) bądź edytora HTML wbudowanego w OpenOffice (reszta jest mało user friendly, a jak widzę jesteś bardzo początkujący). Oba graficzne - oba proste jak barszcz. I napewno odnośniki bezproblemowo wstawisz :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 15:14, Czlek napisał:

Zwracam się o pomoc do grafików. Zrobiłem szablon jak go wrzucic zebym mogl np. odnosniki wstawic??


W programie graficznym tniesz obrazek na czesci (warto zobaczyc jak inne strony sa poprzycinane zeby zrobic to poprawnie). Nastepnie tworzymy szkielet w HTML (tu trzeba znac jezyk HTML, albo obsluge jakiegos edytora (np. Dreamweaver)) i wstawiamy grafike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować