Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forza Motorsport 2 od dziś w sklepach!

33 postów w tym temacie

Nie wiem jak was, ale mnie te ceny gier na konsole po prostu rozwalają.
Nie mniej słyszałem, że gra wymiata, jednak nie mam ani Xboxa 360 ani tym bardziej kasy, którą oszczędzam na nowy PC...

:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowia, ze tak bardzo oplaca sie kupic konsole, bo mniejsze wydatki itd. A jak widac gry po 200-300 zl. To juz wole kupic sobie nowego kompa niz 15 gier na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja 300 zł za EK to lekka ( pfff ) przesada . Przecież EK CoH : Kompania Braci kosztowało chyba 129 zł (skleroza) , a w CoH było metalowe pudełko po 7.62mm , a w Forza nie daje w sumie nic oprócz 3 wozów i tego wypaśnego pudełka . Taaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępna od dzisiaj we wszystkich sklepach w polsce. Byłem dziś o 12 00 w Empiku w Ostrowie Wlkp. i Forzy 2 niewidzialem, pewnie niedoinformowani i premiere przespali. TERAZ POLSKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 13:55, scalibur napisał:

Jest dostępna od dzisiaj we wszystkich sklepach w polsce. Byłem dziś o 12 00 w Empiku w Ostrowie
Wlkp. i Forzy 2 niewidzialem, pewnie niedoinformowani i premiere przespali. TERAZ POLSKA!!!

Nie martw się są lepiej poinformowani od ciebie ...
.............................................................................

Rzeczywiście przesada z ceną EK!!! Ech... kolejne ek a nie EK ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oferuje realistyczną fizykę jazdy,..."

Realistyczna fizyka... Niech będzie, zachowania samochodu są oddane bardzo dobrze, telemetria tez jest na wysokim poziomie.

"...doskonały system zniszczeń..."

Doskonały to on był, do póki Codemasters nie pokazało tego z CM:DIRT

"... i fotorealistyczną grafikę."

Mój Boże, 1280x720 i zauważalny na screenach aliasing do "doskonała grafika"? Rozumiem, 1080p i 4xAA to by było coś, ale nie 720i... Sorry...

"...oraz ponad trzy setki najlepszych światowych samochodów."

To prawie tak, jakby było się czym chwalić. GT4 na old-gena Sony miało dobrze ponad 700, więc te 300 to taki słaby średniak.

Grałem w demko Forzy 2. Fakt faktem, raj dla maniaków telemetrii i niezła baza do bawienia się w transplantowanie silników. Groźna pozycja, ale nie sądzę jakoby miała zdetronizować Gran Turismo jako najlepszą serię wyścigów na konsole. Czekam na GT5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 14:15, RX-8 napisał:

Groźna pozycja, ale nie sądzę jakoby miała zdetronizować Gran
Turismo jako najlepszą serię wyścigów na konsole. Czekam na GT5 :D

Przecież już pierwsza część Forza zdetronizowała "króla", heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To tylko i wyłącznie opinia jednostki :P

Serio-serio: fakt faktem, Forza miała zniszczenia i inne duperele, ale sam gameplay podobał mi się mniej aniżeli GT4. Wracając do FM2 i GT5 - sprawa ma się podobnie, jak X360 i PS3 jako systemami. Jeden wcześniej, drugi później. Jak GT5 wyjdzie, wtedy będzie można postawić obok siebie X-klocka i porzucone dziecko Kutaragi''ego z załączonymi tytułami i zobaczyć które jest lepsze. Nikt nie jest obiektywny, więc najlepiej zrobić to samemu :D Aaaale trzeba jeszcze poczekać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po dłuższej przygrywce w demo forzy 2 z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że jak dla mnie to przy DIRT ta gra po prostu się chowa :) wiem, że to zupełnie inne produkcje, ale jak już mam się ścigać do wolę dzieło codemasters! zabawa przy tym przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos w ogole wie gdzie mozna w 3miescie dostac forze ?? dzisial bylem z rana we wszystkich empikach w GDA + w MM i nie bylo z opcja ze w ogole nie wiadomo kiedy beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować