Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forza Motorsport 2 od dziś w sklepach!

33 postów w tym temacie

->SnowerObywatel08.06.2007, 18:11
Ktos w ogole wie gdzie mozna w 3miescie dostac forze ?? dzisial bylem z rana we wszystkich empikach w GDA + w MM i nie bylo z opcja ze w ogole nie wiadomo kiedy beda


Moga byc problemy z dostawami w 3Miescie dzieki wizycie Busha i ograniczeniami w ruchu.
Kurierzy juz we wtorek wysylali infa że nie gwarantuja dostaw w piatek/sobote wlasnie z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak Gran Turismo 5 będzie lepsze... Nie dość że:
-ponad 1000 samochodów,
-ponad 50 tras,
-widok z kokpitu,
-MOTOCYKLE!!,
-system zniszczeń( realny)
-fizyka jazdy(realna)
-i sam ten napis Gran Turismo mówi sam za siebie...
;)

Ot, kilka argumentów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, ale jak zwykle dobre gry tylko na Xboxa :/ W pewnym czasopiśmie czytałem o tej grze w samych superlatywach, bardzo spodobało mi się to, że w grze jest ponad 300 bryk! W dodatku każda z nich ma 4000 części do tuningu, co daje ponad 1milion różnych wyglądów...masakra. Szkoda, że jest tylko 12 tras ale w końcu na coś poszły te gigabajty (wozy i tuning) :) Szkoda, że nie ma tego na PC bo gra zyskałaby wielu fanów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robal.cfg
jak zwykle to samo... porównania symulacji do arcade:/ Ile można?! Co ma Colin albo GT do Forzy?! Ja kupię, jak stanieje:]

Więc uważasz, że Gran Turismo do arcadówka? Chyba cię coś grzeje gościu...Jak nie masz pojęcia o grach symulacyjnych to się nie wypowiadaj...
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty masz, bo grałeś w GT?:O Pograj sobie w Forze 2 albo Live for Speed to pogadamy... A tak swoją drogą to jestem ciekawy czy w końcu wyjdzie gra prawidłowo oddająca prędkość jazdy... Bo forza 2 cierpi na to samo co wszystkie samochódwki: przy 120km/h wrażenie jest jak przy 60km/h w realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu ludzie, czy Wy niemożecie wytrzymać bez komentarzy typu: "Forza2 to gówno, GT Rulez!!" i na odwrót? Jeśli ktoś mówi, że FORZA2 to dla niego najlepsze wyścigi to OK, nie trzeba go od razu gnoić. Więcej dystansu ludziska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo tu jest Polska. Tutaj można być tylko na tak lub tylko na nie. Stanów pośrednich nie przewidziano:] Nikt nie wmówi nam, że białe jest białe;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oka, parę dni temu zassałem demko. Gra dostała 9.2 na gamespot i mimo że nie jestem zagorzałym fanem ścigałek to postanowiłem dać jej szansę:P Może zacznę nietypowo- od wad. Jedyne co udało mi się zauważyć to brak uczucia prędkości na widoku znad samochodu. Przy tej pracy kamery nie odczuwasz żadnej różnicy przy przyśpieszaniu od 20 do 200. Zalety? Gra jest wybitnie zbalansowana. Żółtodziób znajdzie tu podstawy by wciągnąć się w gatunek. Samochody podzielone są na klasy i o ile wyscig samochodami klasy B , z włączonymi linniami pomocniczymi nie sprawia większych problemów, to samochodami klasy R z włączonym pełnym wspomaganiem zaliczałem bączka za bączkiem. Tunning samochodów to temat na oddzielny esej. Maniacy będą czuć się jak w raju. Jest jeszcze jedna rzecz, o której żal nie wspomnieć. Modding wizualny. Spotkałem się z nim przy okazji Underground2 i Most Wanted. Nie ma najmniejszego porównania do Forza2. W tej grze składasz obrazki z winyli. Jest ich kilka warstw. Z tego co widziałem po pokazach aut zwykłych graczy to można z nich zrobić absolutnie wszystko. Widziałem tak pięknie zrobione samochody, że żal byłoby się nimi ścigać:P

Jak dla mnie absolutny must have. Jedyny wybór w przypadku kupowania tej gry to limitka czy standartowa edycja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w Gdańsku dalej jak nie bylo tak nie ma forzy 2, moze (ktos z 3miasta) mi poradzi gdzie kupic ta forze ? w koncu to juz 1 dzien po premierze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować