Zaloguj się, aby obserwować  
lekszyk

fifa 06 czy pro evolution soccer 5

110 postów w tym temacie

Seria PES ma kosmiczną grywalność i tym bije na głowe Fife, która jej poprostu nie ma. Ilość licencjonowanych lig i klubów się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 21:26, Therror napisał:

> nadal niewiem co mam kupić

To zależy co preferujesz. Jeżeli lubisz realizm, i chcesz żeby gra wyglądała jak PRAWDZIWY
mecz - kup FIFĘ. Ma o wiele więcej licencji, pełną polską ekstraklasę, polski komentarz, jest
realistyczna, łatwiejsza do opanowania i co tu dużo gadać - IMO ciekawsza.

PES 5 jest mało realistyczny, ale na padzie podono gra się całkiem fajnie... Jesli masz klawiaturę
- odpuść sobie. Ja nie mogę w PESie znaleźc NIC, co by mnie przyciągało...

Najlepiej ściągnij demka obu gier (ale demo fify jest bez polskiego komentarza) i sprawdź,co
ci będzie bardziej pasować...

-ściągnołem demka obu gierek i chyba kupię fifę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 23:02, lekszyk napisał:

-ściągnołem demka obu gierek i chyba kupię fifę


Nie popelnij tego bledu chlopie, ja gram na klawiaturze tylko ze z podobnymi ustawieniami co w fifie i gra sie swietnie. Zreszta na padzie tez czasami grywam i szczerze mowic jakiejs kolosalnej roznicy. Na klawiaturze latwiej jest strzelic z rzutu wolnego. A polekie komentarze w fifa06 bo dluzszym czasie zaczynaja sie nudzic. Bo jak poraz tysieczny slyszysz ''To byl piekny strzal'' to mozna kota dostac. Aha angielski w PES5 nie przeszkadza i nawet jak dobrze go nie znasz to poradzisz sobie z nim, komentarze po angielsku sa moim zdanie zaleta nie dlatego ze sa ciekawe, ale po prostu grajac nie sluchasz ich (bo jednak jak slyszysz cos w polskim jezyku to bardziej na to zwracasz uwage). Zobaczysz kupisz PES5 i nie pozalujesz, jestem w 100% przekonany co do tego.

P.S.
Nochyba ze lubisz sie nauczyc konkretnej akcji po ktorej wpada bramka i tym sposobe wszysdkich kosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 12:47, kowalov napisał:

> -ściągnołem demka obu gierek i chyba kupię fifę

Nie popelnij tego bledu chlopie, ja gram na klawiaturze tylko ze z podobnymi ustawieniami co
w fifie i gra sie swietnie. Zreszta na padzie tez czasami grywam i szczerze mowic jakiejs kolosalnej
roznicy. Na klawiaturze latwiej jest strzelic z rzutu wolnego. A polekie komentarze w fifa06
bo dluzszym czasie zaczynaja sie nudzic. Bo jak poraz tysieczny slyszysz ''To byl piekny strzal''
to mozna kota dostac. Aha angielski w PES5 nie przeszkadza i nawet jak dobrze go nie znasz
to poradzisz sobie z nim, komentarze po angielsku sa moim zdanie zaleta nie dlatego ze sa ciekawe,
ale po prostu grajac nie sluchasz ich (bo jednak jak slyszysz cos w polskim jezyku to bardziej
na to zwracasz uwage). Zobaczysz kupisz PES5 i nie pozalujesz, jestem w 100% przekonany co
do tego.

P.S.
Nochyba ze lubisz sie nauczyc konkretnej akcji po ktorej wpada bramka i tym sposobe wszysdkich
kosic.

Przychylam się do twej opini. Czy klawa czy pad nie ma w PES5 różnicy... no może na padzie zwody idą szybciej... Sama gra jest najważniesza i brak schematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 15:48, lekszyk napisał:

niewiem co wybrać skłaniam się do fify ze względu polskie komentarze


To się nie skłaniaj :) PES5 jest o wiele lepszy od FIFA 06, a do tego wydaje go CDP ;) A co do tego mają komentarze? To tak samo jakbyś wybrał Fiata 126p, bo to polski samochód, a nie Audi A4, bo to niemiecki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie FIFA jest dużo lepsza i nie wiem gdzie wy wszyscy widzicie tą grywalność w PeESie... Jak dla mnie to ten PES jest trochę drewniany. Pewnie wszyscy mnie tu zaraz zaczniecie bluzgać, ale mi się lepiej gra w Fifę ( 06, bo nie 2005 w której z dystansu to się strzela jak po paru głębszych. ) niż w PESa. Póki 3 była czymś nowym to już 4 i 5 są jej dokładną kalką z dodanymi paroma klubami. W Fife się przynajmniej coś zmienia na lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 14:15, Miś_Lubin napisał:

Jak dla mnie FIFA jest dużo lepsza i nie wiem gdzie wy wszyscy widzicie tą grywalność w PeESie...
Jak dla mnie to ten PES jest trochę drewniany. Pewnie wszyscy mnie tu zaraz zaczniecie bluzgać,
ale mi się lepiej gra w Fifę ( 06, bo nie 2005 w której z dystansu to się strzela jak po paru
głębszych. ) niż w PESa. Póki 3 była czymś nowym to już 4 i 5 są jej dokładną kalką z dodanymi
paroma klubami. W Fife się przynajmniej coś zmienia na lepsze...


???????? nie rozumiem twojego toku myślenia, PES jest na tyle dobry, że nie trzeba w nim wiele zminiać. Fifę trzeba poprawiać z roku na rok, bo jest do niczego, grywalnością nie dosięgnie nawet PESa 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2005 o 16:42, Bagieta napisał:

???????? nie rozumiem twojego toku myślenia, PES jest na tyle dobry, że nie trzeba w nim wiele
zminiać. Fifę trzeba poprawiać z roku na rok, bo jest do niczego, grywalnością nie dosięgnie

>nawet PESa 2.

właśnie jak dla mnie to w PESie jest więcej do zmian niż w fifie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 14:15, Miś_Lubin napisał:

Póki 3 była czymś nowym to już 4 i 5 są jej dokładną kalką z dodanymi
paroma klubami. W Fife się przynajmniej coś zmienia na lepsze...


Nie ma sensu mieniac czegos co jest prawie idealne, to tak jakbyc powiekszal cycki Mona Lizie. A Fifa rzeczywiscie zmienia sie na lepsze ale troche zbyt pozno i zbyt wolna. Chociaz jezeli bardziej ci sie podoba, to przeciez twoja sprawa, wazne zeby dawalo ci przyjemnosc o tyle. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES rulez!!! PES Bije na glowe FiFe!!! W FiFe to mozna pograc jeden sezon ale nie wiecej bo sie okropnie nudzi za to w PES mozna grac i grac, a jak do tego dolozymy gre z iinymi ludzmi to juz wogole PES wymiata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak we wszystkim są wyjątki :-D Ja prawdę mówiąc jestem cienki bolek na klawiaturze, poprostu pad moim zdaniem zjada ją ergonomią... no i rzuty wolne wykonywane na gałce analogowej są niewykonalne na klawiaturze... tak jak pewne zwody czy tricki (obrót Zidane''a).

Zaznaczam, że kiedyś uważałem iż klawiatura spokojnie mnie zadowala (tak jak 5 lat temu masturbacja ;-P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:40, Virus_eBola napisał:

Jak we wszystkim są wyjątki :-D Ja prawdę mówiąc jestem cienki bolek na klawiaturze, poprostu
pad moim zdaniem zjada ją ergonomią... no i rzuty wolne wykonywane na gałce analogowej są niewykonalne
na klawiaturze... tak jak pewne zwody czy tricki (obrót Zidane''a).

Zaznaczam, że kiedyś uważałem iż klawiatura spokojnie mnie zadowala (tak jak 5 lat temu masturbacja
;-P).


Jol, ale ty nawet jak grasz na padzie to ze mna przegywasz takze tutaj nie marudz na klawiature itp. tylko cwicz zeby mnie kiedy pokonac ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:40, Virus_eBola napisał:

Jak we wszystkim są wyjątki :-D Ja prawdę mówiąc jestem cienki bolek na klawiaturze, poprostu
pad moim zdaniem zjada ją ergonomią... no i rzuty wolne wykonywane na gałce analogowej są niewykonalne
na klawiaturze... tak jak pewne zwody czy tricki (obrót Zidane''a).

Zaznaczam, że kiedyś uważałem iż klawiatura spokojnie mnie zadowala (tak jak 5 lat temu masturbacja
;-P).

No tak, ja niczego nie zaznaczę...hahaha...ale fakt, kiedyś to kiedyś, teraz bez pada się niemogę obejść- tak jak bez pieluchy jakieś 25 lat temu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 14:15, Miś_Lubin napisał:

Jak dla mnie FIFA jest dużo lepsza i nie wiem gdzie wy wszyscy widzicie tą grywalność w PeESie...
Jak dla mnie to ten PES jest trochę drewniany. Pewnie wszyscy mnie tu zaraz zaczniecie bluzgać,
ale mi się lepiej gra w Fifę ( 06, bo nie 2005 w której z dystansu to się strzela jak po paru
głębszych. ) niż w PESa. Póki 3 była czymś nowym to już 4 i 5 są jej dokładną kalką z dodanymi
paroma klubami. W Fife się przynajmniej coś zmienia na lepsze...

Jesteś śmieszny chyba że lubisz takie kaszany no to spoks, ale fifa to badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 20:18, lekszyk napisał:

moim zdaniem polskie komentarze to duży plus

Może i tak, ale pod warunkiem, że nie gada Szpakowski. Szaranowicza jeszcze zniosę (po dwóch piwach ;-)
BTW Nie cytuj wszystkiego, bo potem niepotrzebnie posty są takie długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować