Zaloguj się, aby obserwować  
lekszyk

fifa 06 czy pro evolution soccer 5

110 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2005 o 23:19, Virus_eBola napisał:

No lepiej byś się przyznał kiedy ostatnio ze mną wygrałeś :-D


Ostatnio - marudziles wtedy ze konfiguracja pada ci nie pasuje a byla taka jak u ciebie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 18:16, Miś_Lubin napisał:


> ???????? nie rozumiem twojego toku myślenia, PES jest na tyle dobry, że nie trzeba w nim
wiele
> zminiać. Fifę trzeba poprawiać z roku na rok, bo jest do niczego, grywalnością nie dosięgnie

>nawet PESa 2.

właśnie jak dla mnie to w PESie jest więcej do zmian niż w fifie.

niech ci będzie, ale tylko na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2005 o 20:53, mati162c napisał:

Jesteś śmieszny chyba że lubisz takie kaszany no to spoks, ale fifa to badziew


dla mnie wszyscy PESowcy są śmieszni.... ale tego głośno nie mówię i się staram argumentować, a twój poziom dyskusji, jesteś śmieszny, bo masz inne zdanie niż ja - żenada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że fifowców i tak nie przekonam, ale PESy w sferze grywalnościowej demolują po prostu produkty EA. Fifa ma TYLKO jedną zaletę : pełne licencje i bonusy. Aż mnie dziwi, że Konami, zbijając przez lata kupę kasy na PESach, a wcześniej ISSach, nie może wykupić licencji na reprezentacje i kluby. Niby z roku na rok jest coraz więcej, ale... Gdyby PES był tak rozreklamowany jak FIFA, wszyscy graliby tylko w gry Japońców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 17:48, Miś_Lubin napisał:

dla mnie wszyscy PESowcy są śmieszni....


Dla mnie tez, glupki placa ciut wiecej za to ze maja szybsza i bardziej dynamiczna rozgrywke, nie moga trafiac takich samych goli z takich samych pozycji, maja perfekcyjna interakcje miedzy zawodnikami (nikt w nikogo nie ''wnika''). Rzeczywiscie smieszni sa, po prosry boki zrywac.

P.S.
To jest zart, i jezeli uwazasz ze wszyscy PESowcy sa smieszni to tez to uargumentuj, a nie jednemu bledy wytykasz a jedziesz po wszystkich. Ja sobie wypraszam, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...i do tego ma więcej zespołów". Kup sobie piwo z sokiem w pubie w proporcjach 3 soku : 1 piwa.
Licencje to jest tylko dodatek, a liczy się gra, rdzeń, piłka nożna, grywalność.
Jeśli będę chciał sobie pooglądać statystyki to kupię "Skarb Kibica".

... a sterowanie można zmienić, jak by Pan nie zauważył :-D

Nie mam nic do Fify, grałem praktycznie w każdą część.
Dla mnie ta seria mogłaby się zakończyć na roku ''98.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak podsumowując...

MY mamy czego WY nie macie, WY macie czego MY nie mamy...

grajcie sobie w tą Fifę, ja i tak za żadne skarby się nie zamienię :-D

Szczerze pozdrawiam!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw byłem za fifą (od 98 roku) ale z biegem czasu zaczeła mnie juz nudzic patrz 2006 no i dorwałem Pro 5 i naprawde granie w piłke na kompie zaczeło sprawiac mi frajde , wczesniej grałem w 3 i 4 ale krotko , ogolnie 5 duzo sie od nich nierozni ale co jest lepsze niz w fifie?:

+ model, fizyka
+ grafika
+ grywalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES wciaż jest lepszy od Fify, tye że już u niego widać oznaki "zmęczenia". PES 5 wprowadza naprawdę niewiele rzeczy, a wciąż ma kilka starych błędów, jak choćby super dokładnych sędziów. Konami chyba wpadła w to samo, w co dawno temu wdepneło EA - fani od nich oczekujakolejnych odsłon serii, ale zbytnio nie ma już czego zmieniać. Chyba juztylko zagrań ręką brakuje, bo w PES 4 kilka razy była ewidentna ręka, ale nic się nie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dużo grałem w PES 5, ale się przyglądałem! PES 5 jest trochę nierealistyczne! Np. komputer dośrodkowywuje w pole mojego kumpla! Nagle gwizdek, i okazuje się że ręka! Wtedy wszyscy gracze Barcelony + bramkarz klepią się po ręce! W tym samym czasie, wszyscy w tym samym tempie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od FIFY06 wole wersję 2005. Do Pro Evolution Soccer 5 nic nie mam, bardzo lubię te gre, ale nie mam jak zalatwić pełnej wersji, więc zostaje mi demko lub kumpel, który ma PS2 =[[[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze byłem jakoś sentymentalnie związany z serią FIFA :P - chyba dlatego, że pogrywałem w nią już od wersji ''99. Wiem, że kolejne serie w porównaniu do PES''a są bardzo nijakie i oklepane na wskroś ;D Ale ja i tak uwielbiam "fifkę" za ten jej schematyzm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować