Zaloguj się, aby obserwować  
Jackaloppe

Czego baliście się w dzieciństwie?

584 postów w tym temacie

No to ja też się dołącze ;]

> Klub Bojących się Buki
>
> 1. Alexei Kaumanavardze
> 2. Pitah
> 3. Sarafan_Knight
> 4. Sycylius
> 5. Velyn
> 6. Yamamoto
> 7. Vel Grozny
> 8. Mistic
> 9. Ninja Seba
> 10.Widek
> 11.Karlak
> 12.Eseis
> 13. Abi Dalzim
> 14. prabab
> 15. Lord Ya
> 16.kowalov
> 17.Lukullus
> 18. CyberX
> 19. FiFi123
> 20. b4rtez
> 21.com5
> 22. Furrbacca
> 23. SzarQ
> 24.Phelela
> 25. Fataem
> 26.Blackgoat
> 27.Mroczny Rev
> 28.Kuwabara
> 29.JaqbD
>30. Adamzzz
>31.Byczoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

micaa: marsjanie atakują ??

ja bałem się zawsze i chyba dalej się boję wilkołaków :D hehe nie wiem czym oni mnie tak przerażają ale są straszni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja sie zabardzo nie balem niczego bo wszystko co mnie dziwilo tlumaczyla mi mama i jej zasad sie trzymalem ale teraz to odczuwam lęk do psów a zwlaszcza po tym jak mnie jegen ugryzl calkiem nie dawno bo jakies 3 tygodnie temu ale potem moze z tydzien temu mialem spotkanie z drugim psem gdy szedlem z kolega do babci ten zasraniec(pies) zaczol grzac w nasza strone no to my na drzewo i siedzielismy tak 10 min a pies przy nas nie odstepujac na krok i wtedy cos mi do bani strzelilo ze ja sie zuce na psa z kijem a kumpel bedzie wial w strone furtki wiecie taki akt odwagi :D nom i tak zrobilem ale mowie wam jak ten pies dostal z tej galezi co mialem pod reka myslelem ze mu czacha chrupla bo takie chrupniecie bylo nom i pies zwial jak formuła kubicy :D i to jest moj lek chociarz juz sam nie wiem bo stawilem temu czolo i moze juz sie nie lekam ale wiem ze juz tego nie powtorze :D
POzDro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego się bałem w dzieciństwie? Nie było tego wiele.

- wybuch gazu
- pożar w bloku (był jeden)
- upadek samolotu na mój blok (jeden spadł 200 metrów od bloku, na terenie lotniska)

Buki się nie bałem, była dla mnie ciekawostką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 15:43, aneCzkaa napisał:

Jak ja byłam mała to bałam się burzy i dobranocki '' Muminki '' =/ Głupie no nie? :P


Hatifnatowie? Te małe białe cosie. Też się ich bałem. Ale Buka to faktycznie klasyka terroru. Tak mi i ludziom z mojej klasy się wryła w psychikę że nazwaliśmy od jej imienia naszą historyczkę, która budzi grozę w całej szkole ;). Twierdzisz, że twoje fobie były głupie? Ja się panicznie bałem wracać do domu - darłem się na pół miasta. Aż ojciec powiedział "Czego beczysz, piwo w domu". Momentalnie ucichłem i nawet podobno popędzałem mamę do domu. Ogólnie jak chciano mnie uciszyć to mówiono o piwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 15:52, venpl napisał:

> Jak ja byłam mała to bałam się burzy i dobranocki '' Muminki '' =/ Głupie no nie? :P


Hatifnatowie? Te małe białe cosie. Też się ich bałem. Ale Buka to faktycznie klasyka terroru.
Tak mi i ludziom z mojej klasy się wryła w psychikę że nazwaliśmy od jej imienia naszą historyczkę,
która budzi grozę w całej szkole ;). Twierdzisz, że twoje fobie były głupie? Ja się panicznie
bałem wracać do domu - darłem się na pół miasta. Aż ojciec powiedział "Czego beczysz, piwo
w domu". Momentalnie ucichłem i nawet podobno popędzałem mamę do domu. Ogólnie jak chciano
mnie uciszyć to mówiono o piwe :P


No dokładnie Hatifnatowie, wrrrr. hehe szkOda ze moi nie uspokajali mnie mówiąc o piwie ;D teraz jakby co masz wytłumaczenie, że to przez to, że ciągle Ci o nim gadali ;D =p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe mam 17 lat i nie piję. Nie robię tego z ekonomicznego punktu widzenia - trochę to dla mnie zbyt drogie hobby, a utrzymanie i części do rowerku swoje kosztują ^^. Tak se z siostrą o Buce rozmawiałem przed chwilą - wyszło na to, że ona (Buka, nie siostra :P) się pojawiała zawsze na koniec serii. I każdy chciał zobaczyć, ale się bał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w życiu o jakiejś Buce czy Hatifnatach nie słyszałam :D. A w dzieciństwie bałam się:

- ciemności
- dywanu :D (jak był przeciąg w szczelinę pod drzwiami wlatywał wiatr, przez co dywan wybulał się i unosił nieco w górę, do tego to wycie przeciągu brrr.. ;))
- karaluchów (mieszkaliśmy przez jakiś czas na parterze w bloku, gdzie w lecie zawsze były plagi karaluchów i prusaków; gdy w nocy gasło światło, zwierzątka sobie chodziły po ścianach, a ja przeżywałam zawały serca :D; stąd może też lęk przed ciemnością)
- dużych głębokich dziur w ziemi (zawsze się bałam, że wpadnę :D)
- kotłów ze smołą (kiedyś na osiedlu wybuchł taki kocioł i jeden z pracowników zginął, a ja byłam niedaleko całego zdarzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także bałem się Buki:)
> Klub Bojących się Buki
>
> 1. Alexei Kaumanavardze
> 2. Pitah
> 3. Sarafan_Knight
> 4. Sycylius
> 5. Velyn
> 6. Yamamoto
> 7. Vel Grozny
> 8. Mistic
> 9. Ninja Seba
> 10.Widek
> 11.Karlak
> 12.Eseis
> 13. Abi Dalzim
> 14. prabab
> 15. Lord Ya
> 16.kowalov
> 17.Lukullus
> 18. CyberX
> 19. FiFi123
> 20. b4rtez
> 21.com5
> 22. Furrbacca
> 23. SzarQ
> 24.Phelela
> 25. Fataem
> 26.Blackgoat
> 27.Mroczny Rev
> 28.Kuwabara
> 29.JaqbD
>30. Adamzzz
>31.Byczoj
> 32.Paweldomar1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha świetne! :) Przypomniało mi się, że musiałam dawno dawno temu oglądać ten odcinek, ale jakimś cudem nie przeraziłam się tak jak większość z Was ;) (chyba, że był to strach podświadomy i nawet nie wiedziałam z czym związany). Ale przyznaję, że dzieci musiały bać się tego stworka, który teraz tak poczciwie wygląda ;).

Przypomniało mi się też, jak już jesteśmy przy wpływie tv na psychę, że bałam się strasznie Candymana :D. Po obejrzeniu filmu stałam przed lustrem i próbowałam wypowiedzieć 5 razy jego imię, ale nigdy mi nie wyszło (i może dobrze ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bałem się wampirów (śniły mi się często, a nawet plątały mi się z grami np. z Harrym Poterem, przez co sprawiało to, że czułem się, jakbym był w świecie Pottera, a wampiry wyssawały krew z bohaterów) no i trochę wilkołaków hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam może nie o sobie, ale itak będzie ciekawie.
Moja siostra, wtedy ok. 17 lat, była straszną paranoiczką. Każdy co troszkę straszniejszy film oczywiście oglądała, a pózniej nigdy nie mogła spać :D
Najpierw był Predator - nigdy po sobie nie zgasi światła w pokoju.
Ring - pewnego dnia był mocny wiatr i telewizja przestała odbierać jak oglądałem Johnnego Bravo (a co :)), zaczęło szyrczeć i ........ histeria kompletna.
Obcy - "ej mogę dziś spać u was" - u rodziców
Nazwy nistety nie pamiętam, ale film z Gibsonem o kosmitach - dobrym materiałem do obrony przed kosmitami była woda, do dziś mówi, że to na wszelki wypadek jakby jej się w nocy chciało pić ;]
Archiwum X - odcinek o zombie, trzymała trochę soli w kieszeni, ale już sobie darowała
Było by tego więcej jakby pomyśleć, ale i tak wydaje mi się, że jej nikt nie przebije :P
A na dzieci nie wiem dlaczego zawsze działa historyjka o panu józku, który przychodzi do domu po niegrzeczne dzieci, wystarczy pokazać zdjęcie roling stonesów i dziecko siedzi jak trusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taty jak cos zbroiłem? :D Brata jak przyjdzie i zobaczy że zawiesiłme kompa, lub swoimi eksperymentami doprowadziłem do ''''śmierci systemu''''? Naszczęście to było dawnooooo temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować