Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fajniejsze ceny na koniec Fajnej Ceny - tylko w sklepie gram.pl!

131 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2007 o 23:05, Mistic napisał:

Wersja z XKN czy Fajnej Ceny?


EKN, ale co to za różnica? Chyba każdy ormalny (czytaj o zdrowych zmysłach) kupiłby to za 19.90 niż za 49.90, więc po co ta promocja?;> Dla mnie jest to dziwne...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie jak dla mnie bez fajerwerków, pomijając fakt, że gry same w sobie aż tak atrakcyjne nie są to jeszcze doliczając koszt przesyłki nie jest to jakaś super oferta "promocyjna".
Fajna cena byłaby fajna jeśli taka fajna gra jak Football Manager 2007 by do niej trafiła w cenie 20-30 zeta. Wówczas byłoby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:08, Oskar24 napisał:

> Wersja z XKN czy Fajnej Ceny?

EKN, ale co to za różnica? Chyba każdy ormalny (czytaj o zdrowych zmysłach) kupiłby to za 19.90
niż za 49.90, więc po co ta promocja?;> Dla mnie jest to dziwne...:/

W EKN stoi 19,90 a ta promocja jest w wersji Fajnej Ceny a tam pudełka są jak w premierowych a każdy woli mieć premierówkę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka róznica, że mimo wszystko edycje z Fajnej Ceny wyglądają o niebo lepiej niż te z XKN.

A promocja ma po prostu na celu pozbycie się tych gier z magazynu. Proste, za każdym razem jak gra wskakuje do tańszej serii wydawniczej to pozostałe wydania tanieją tak, aby ich cena była zbliżona do tej w noszym i tańszym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:10, Mistic napisał:

Taka róznica, że mimo wszystko edycje z Fajnej Ceny wyglądają o niebo lepiej niż te z XKN.


A promocja ma po prostu na celu pozbycie się tych gier z magazynu. Proste, za każdym razem
jak gra wskakuje do tańszej serii wydawniczej to pozostałe wydania tanieją tak, aby ich cena
była zbliżona do tej w noszym i tańszym wydaniu.


Wiem, że o to chodzi, ale czy dla lepszego pudełka poświęcilbyś 30zł?
Bo ja tak, jeśli to byłaby gra, na której naprawdę mi zależy...Ale normalnie to nie :/
No i w Nocnych Markach wczoraj poruszałem jedną sprawę - dlaczego pudełka z serii Super$eller muszą być takie szpetne? Czyżby zmuszali do kupna premierówek?:P
Naprawdę są okropne i musze Tomb Raider: Legendę kupić, zanim zostaną same S$ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:14, Oskar24 napisał:

Wiem, że o to chodzi, ale czy dla lepszego pudełka poświęcilbyś 30zł?


Jakie 30zł? O czym ty teraz bredzisz? Gra trafiła do XKN gdzie jest dostępna w cenie max. 19.99 (mowa cały czas o Tonym Hawku). Teraz pojawiła się promocja gdzie starsze tytuły oraz starsze wydania z Fajnej Ceny można wykupić w cenie niższej o 20-30zł w celu, mówiąc wprost, pozbycia się ich z magazynu, powszechna rzecz przy przenoszeniu gier do tańszych serii wydawniczych. Tany Hawk American Wasteland v.FC staniał dzięki temu o 30zł do 19.99zł. Cena porównywalna jest z ceną sugerowaną gier z XKN. Nie rozumiem do czego dążysz więc.

Dnia 08.06.2007 o 23:14, Oskar24 napisał:

No i w Nocnych Markach wczoraj poruszałem jedną sprawę - dlaczego pudełka z serii Super$eller muszą być takie > szpetne? Czyżby zmuszali do kupna premierówek?:P


Od prowadzenia wszelkich dyskusji na ten temat już jest odpowiedni wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:20, Mistic napisał:

> Wiem, że o to chodzi, ale czy dla lepszego pudełka poświęcilbyś 30zł?

Jakie 30zł? O czym ty teraz bredzisz? Gra trafiła do XKN gdzie jest dostępna w cenie max. 19.99


Chodzi mi o to, że jeszcze nie dawno w Fajnej Cenie kosztowała 50 dych...A w EXN (gdzie jak sam stwierdziłeś są brzydkie pudełka) kostuję 20 dychy. Więc pytam się czy poświęciłbyś 30 dychy dla ładnego wyglądu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dziwię czemu Fajna Cena (49.90 coś koło tego) przestała istnieć bo gracze (czyli my) wolą kupywać Extra Klasykę za 20 zł niż tą droższą fajną cenę Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra!! :D Miałem kupić Dreamfalla ale przekonaliście mnie chyba :P

Z tych 9 to narazie interesuje mnie Titan Quest, ale nie wiem czy komp wystarczy, to znaczy wystarczy na pewno, ale jak będzie działał tego nie wiem :P Athlon XP 2500+ 512 RAM GF 7600GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest oraz Settlersi wyglądają bardzo kusząco, jednakże poczekam na jakieś edycje łączne wraz z dodatkami.

BTW: Zamówiłem sobie Fahrenheita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 10:30, Thompson napisał:

BTW: Zamówiłem sobie Fahrenheita!


Gdybym nie zrobił tego jakieś 2 miesiące wcześniej też bym go zamówił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:37, Oskar24 napisał:

> > Wiem, że o to chodzi, ale czy dla lepszego pudełka poświęcilbyś 30zł?
>
> Jakie 30zł? O czym ty teraz bredzisz? Gra trafiła do XKN gdzie jest dostępna w cenie max.
19.99

Chodzi mi o to, że jeszcze nie dawno w Fajnej Cenie kosztowała 50 dych...A w EXN (gdzie jak
sam stwierdziłeś są brzydkie pudełka) kostuję 20 dychy. Więc pytam się czy poświęciłbyś 30
dychy dla ładnego wyglądu?:P

Ehhh. Gry które są w fajnej cenie i trafiły już do XKN stoją w Fajnej cenie 20 zł robisz takie zamieszanie i sam nie wiesz o czym gadasz :/

Kurczę kupiłbym coś no ale piniążków brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh chyba się skusze...taka promocja. A miałem dać sobie spokój z kupowaniem i przejść wszystko co mam,ale cóż...Fahrenheit,Titan Quest i Swat 4 tak mnie korcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować