Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

Wybrałem medalion. Tylko pamiętajcie, żeby był dobrze wykonany, jak np. moneta z EK Obliviona (ciężka, gruba i naprawdę fajna i klimatyczna). Część zapięcia z mojego amuletu z EK Gothica 3 się rozwaliła dosłownie po wyciągnięciu z foliowej torebki. Na szczęście da się go założyć. BTW: widze że bierzecie przykład z twórców BioShocka. Tak trzymać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowe wydanie to będzie wtedy gdy będzie mnóstwo dodatków. Ja jestem za artbookiem ale takim wypasionym, lepszym niż ten dodany do G3. Jeśli chodzi o grę karcianą to dodanie jakiś unikatowych kart tylko dla posiadaczy EK było by super. Mapa na skórze wielkiego formatu świata gry, byczy plakat. Koszulka odpada gdyż zawsze są małe rozmiary (np. M ), w koszulkę z Newerwintera 2 choćbym nie wiem jak chciał to się wcisnę więc nosi ją moja siostra. Jeżeli do Wiedźmina będzie dodana koszulka to proszę o uwzględnienie, że gra jest adresowana do starszych graczy, co oznacza większych gabarytami, dlatego koszulka powinna być większa. ( albo podczas składania zamówienia można by było wybrać rozmiar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:10, Artanis Arwena napisał:

Dzięki kuzynku za udostępnienie komputera:) ja również zagłosowałam ;)
Wybrałam karty;)
W sumie mogłam Ci to powiedzieć jak byś przyszedł do pokoju ;))


I musiałaś się przy okazji pochwalić, że jesteś moja kuzynką??:)
A ja nie powiem na co zagłosowałem, pozostanie to tajemnicą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:34, tessa napisał:

"hmmm, ja mysle ze wlasnie po to sa urzadzane takie ankiety zeby EK nie byla "kolejną sztampową
edycja kolekcjonerska" ;)"


Ale widzisz, chodzi o to, ze tu nie ma wyboru:) Sama tandeta. Jak to ma byc unikalna EK skoro
to wszystko co jest ww. pojawilo sie 100000 w edycjach kolekcjonerskich?

100.000 edycji kolekcjonerskich? Chyba pomyslilas sie o dwa zera :) Moim zdaniem EK powinna byc dostepna tylko i wylacznie na gram.pl w liczbie 1000 sztuk max :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:38, ja33no napisał:

Jestem za kartami, ponieważ te w Fable EK były super :)


ja tez tak sadze, karty z fable sa super, do dzisiaj gram w nie sobie co jakis czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że CD Projekt ma już ustalone inne dodatki a zostalo jeszcze miejsce na jeden więc wzięli pod uwagę pospolite dodatki z innych gier EK jako ostatni a reszta będzie bardzo unikala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze, pomożemy !! :)
Świetna akcja, choć mam nadzieję że na jednym gadżecie się nie skończy. Ja wybrałem karty, gdyż przynajmniej można z nimi coś zrobić - reszta będzie się kurzyć, zaś koszulki to ja kupuje gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"100.000 edycji kolekcjonerskich? Chyba pomyslilas sie o dwa zera :) Moim zdaniem EK powinna byc dostepna tylko i wylacznie na gram.pl w liczbie 1000 sztuk max :)"

Nie chodzi mi o to w jakiej liczbie ma sie pojawic:) Chodzi mi o to, ze byla juz masa EK , w ktorych znajdowaly sie rzeczy, ktore mamy do wyboru przy ankiecie. Jak im zalezy na czyms unikatowym to niech dadza do wyboru cos, czego jeszcze nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaglosowalem na koszulke, a ku memu przerazeniu wygrywa medalion... Ludzie co Wy sobie z tym zrobicie? Bedziecie sie modlic czy olatrzyk walniecie od razu? Przeciez to zwykle plastikowy szajs zwykle jest i przydaje sie tak jak Kaczynski u wladzy... No ale coz... demokracja... wladza ludu... nawet jak lud sie myli to ma racje ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym prosił o dvd z krótkim filmem oprowadzającym po studiu CDP-Red oraz soundtrackiem z gry. Moglibyście dać również krótki film odsłaniający kulisy powstania gry (taka filmowa wersja artykułu "Coś się kończy, coś się zaczyna")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, super pomysł z tą inicjatywą ze strony fanów, tylko mało wyróżniające się te gadżety...
Ale dobra, nie narzekam, i tak jest super, i w ogóle bajer, wypas, czekamy niecierpliwie, bla bla bla. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem ciekaw posiadaczy EK G3 czy są zadowoleni z tego medalionu.Bo śłyszałem własnie że to też jakiś szajs.
A koszulka się przydaję ja mam i cały czas ją noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować