Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

Ja bym z kolei widział lepiej medalion taki, niby srebrny, ale pokryty jakimś smugiem, krwią, brudem... A najlepiej taki wibrujący, jak u Geralta :D

O! Mam pomysł! Kojarzycie takie diodki co to świecą jak komórka dzwoni? To może Medalion, który wibruje, gdy komórka dzwoni? Fajne i praktyczne :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale medalion ma byc taki jak ten Geralta. Wolę nosić srebrny łeb wilka niż jakiś naszyjnik ze złota, który dostałem na komunie(nie tylko dlatego że go zgubiłem:P);] Grę karcianą można sobie odpuścić, bo jest raczej dla dzieci które raczej nie kupia tej gry. Na koszuli ma być coś fajnego np.łeb strzygi czy wilkołaka(albo inny, ale ma być straszny:). ArtBooka koniecznie dać. A pocztówki(?!), ekhem...sami wiecie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym wolał medalion ale... pod warunkiem ze będzie dobrze wykonany z odpowiednim łańcuchem. :D A nie takie coś co było w EK NWN2.
Jak tak patrze na wyniki to chyba jednak medalion wygra. Więc niech to będzie najwyższa jakoś wykonania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Brawo czekałem na ten temat. Moim zdaniem:

przede wszystkim MEDALION-genialna głowa wilka(może być też srebrny miecz albo flakonik czarnej mewy)
WARKOCZ Milvy (albo jej słynny pasek którym dostał Cahir i Geralt no może łuk albo strzała)
lutnia Jaskra( no ewentualnie czapka z piórkiem albo księga Pół wieku poezji)
Chełm Cahira ten ze skrzydłami (flakonik krwi z jego ramienia)
Obsydjanowa gwiazdka Yennefer (lok jej włosów lub flakonik perfum o zapachu bzu i agrestu)
Śmierdzące buty dijkstry
Karty kompaniji Zoltana Chivaya lub jeden z ich kamyczków co nieśli w tobołkach
Kieł Reigsa albo butelke wódki z mandragory
głowy (ewentualnie nerki albo palce) szczurów
Jeden z trofeów Bonharta
Gwiazdke sił specjalnych nilffgardu
szklana szpryce vilgerfortza
Troche włośow Ciri (jej miecz Zirael zdjecie jej rózy którą sobie wytatułowała )
Książke z dowcipami jakie Augoleme opowiadała w Tussaint
Butelke wina est est.. albo ciękiego dijkstry

i jak podoba sie skomętujcie co o tym myslicie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 19:25, wikweb napisał:

gra karciana, to chodzi o zwykłe karty król dama itd. czy jakies inne?


Obstawiałbym raczej jakieś TCG aka CCG, czyli coś w rodzaju Magic: The Gathering. Swoją drogą zdaje mi się, że jakiś czas temu na gram.pl był news o tym, że powstanie taka karcianka w świecie Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie na co wy glosujecie? na co wam ten medalion? moim zdaniem karty to lepsze rozwiazanie....i taki medalion tylko lezy a karty sie przydadza...poza tym rozumiem jakby byl z 24 karatowego zlota ale nie z taki metalowy i moze pozlacany;/ karty CDPROJEKT dajcie karty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wybrałem koszulkę. Fajnie było by pochodzić sobie po szkole (albo chociaż zabrać na w-f) taką koszulkę. Ale widzę, że prowadzi (bardzo mocno) medalion. A jak już wygra to niech to nie będzie jakiś szajs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być edycja kolekcjonerska to musi być naprawdę unikalna, a oto moje skromne propozycję:
1.Artbook-porządny formatu A4 w twardej oprawie ze skóry o wyglądzie zniszczonej księgi przez czas, a strony wyglądałyby na podniszczone,po przypalane, o nieregularnych brzegach - jakby ta księga była wyjątkowo niebezpieczna ze względu na swoją zawartość,jakby usiłowały ją zniszczyć złe moce....
2.Pudełko nie może być zwykłe,musi być wiedźmińskie czyli po odpakowaniu kartonowego pudełka oczom gracza ukazuje się we wnętrzu drewniane pudełko w kształcie książki,na której wypalony jest tytuł "WIEDŹMIN" a poniżej wypukły albo wyryty symbol Geralta - Biały Wilk.
3.Mapa świata wykonana nie na papierze a na płótnie albo czymś podobnym
4.Jako że jestem książkofilem, byłbym bardzo uradowany z obecności jednej z powieści Pana Sapkowskiego-nie koniecznie Wiedźmina XD- z autografem autora.
5.Na nośniku na pewno fajnie by było jakby znalazły się tapetki na pulpit itp..
6.Karty na pewno by były miłym dodatkiem :)
Moim zdaniem medalion to kiepski pomysł bo raczej mocno wątpię że ktokolwiek będzie z nim chodził na szyi,raczej wyląduje na dnie szuflady....
Mam nadzieję ,że osoby odpowiadające za EK przeczytają nasze komentarze i może wezmą coś pod uwagę XD.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 01:58, Wkurzonygracz napisał:

medalion..koszulka a moze pluszowy Teletubiś Tinky-Winky z białą grzywą ala Geralt?

A czemu nikt nie wpadł na pomysł aby dać ładnie wydaną książeczkę "Wiedżmin" z pierwszymi czterema
opowiadaniami tka jak na samym początku wydało wydawnictwo Reporter?

Medalion mam w tym chodzić jak jakiś Wiedźmino-drech?
Gra karciana? Co starter-packa mi dacie z 10 kartami iadres sklepu gdzie "dokupisz-sobie-dwiescie-kolejnych-aby-zagrać"
a możetradycyjna talia abym mógł rżnąć w pokerka przy piwku z kolegami z obrazkami z "W"?

Koszulka? a jak XL XXXL M S?? Dla psa kota, żony czy kochanki?

Artbook? a moze jeszcze klaser?

Pocztówki. Najlepiej z tekstem "Wesołego yayka"


kolega ujął sedno sprawy, doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulkę już mam :)

Gra karciana byłaby bardzo fajnym rozwiązaniem, ale wolałbym, żeby nie byłó konieczne mozolne ukłądanie decków, tylko taka gra karciano/planszowa na jedną/dwie talie, z możliwością dokupienia paru (ale tylko paru) kolejnych.

Medalion byłby bardzo fajnym rozwiązaniem, ale taki okrągły byłby trochę obciachowy, a ta głowa wilka z artów wygląda całkiem cieakawie, jakby była odrobinę większa od zawieszki, która kiedyś była w Gothicu 1 to można by nawet go nosić ;)

Artbook oraz ładnie wykonana mapa gry, a nawet całej północy jak da rade ;)

Wszystko oczywiście w jakimś bardzo fajnym opakowaniu typu skórzanej sakwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa Stefanel bardzo mądrze, zwykła wersja gry będzie kosztować 129 PLN(tyle przeważnie nowosci kosztują) A EK jedyne 80-90 PLN, bardz bardzo inteligętny plan -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się zgadzam z BOSKIMISZCZ''em . Bardzo fajny pomysł z tą książką , ale medalion można by powiesić na ścianie , a karty ... A z kart można by układać pasjansa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować