Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2007 o 11:01, amellas napisał:

A ja proisłbym o jakiąś fotę tego medfalionu :D


Ooo... Fota by się przydała, ale w necie powinna być fotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 11:12, zaaper napisał:

Ja chciałbym, żeby w zestawie były:
-medalion
-koszulka
-gra karciana, by siedmioletni brat miał fraję z gry.


Nie będzie raczej tak dużo rzeczy, najprawdopodobniej będzie medalion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 11:01, amellas napisał:

A ja proisłbym o jakiąś fotę tego medfalionu :D


to raczej będzie taki medalion jak na okładce ksiązki "Miecz przeznaczenia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fakt koszulka to by musiała miec jakieś wymiary specjalne... medalion... i jeszcze miecz z power rengers co ? Karcianka może by przeszła bo teraz ludzie lubią sobie pograc w takie rzeczy a gdyby to jeszcze nawiązywało do gry... pocztówki to już naprawdę dziwne no i zostaje artbook nic wspaniałego ale chyba najbardziej pożytecznego :P ale można by jeszcze dodac może jakiś plik plakatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, do jednej lub kilku z wymienionych pozycji powinna byc dodana książka Wiedźmin, bo jak tu zabierać się za gre nie mając książki, a skoro ta edycja kolekcjonerska ma być wypasiona to nie żałujmy sobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje, ze nie dorzuca filmu kinowego i tego paskudnego mini-serialu ;] Jezeli chodzi o kwestie - co powinno sie tam znalezc to uwazam, ze zdjecie Zebrowskiego by bylo na miejscu... Przynajmniej dziewcyna nie stwarzala by mi problemow z kupnem tejze gierki :P
Ewentualnie autograf samego Sapkowskiego - jezeli oczywiscie da swoje Blogoslawienstwo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki cd-projectowej ankiety wg mnie dobrze odzwierciedlaja, jaki moze byc kompromis miedzy cena, a specjalnymi dodatkami do EK, czyli jak najbardziej powinny sie w niej znalezc medalion, gra karciana oraz koszulka, zas co do artbooku, rozwiazanie lezy w tak pogardzanej przez niektorych plytce "o robieniu" - na dvd zmiesci sie znacznie wiecej ilustracji i to w duzych rozdzielczosciach, nie pomnawszy o wielu, wielu innych elementach zwiazanych z gra. That''s life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiemy po pierwsze ma to być Wiedźmin , po drugie ma to być pierwsza produkcja CDPR .Może by zrobić z tej wersji taki Full wypas .Czemu mamy wybierać , zwłaszcza jeśli spojrzymy jak bardzo rozrzucone są głosy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszą być fajne dodatki. Może nawet kosztować ok.200zł. Ale zysk z tego powinien być. Dodatki : Artbook, pierścień lub amulet magiczny. Oczywiście poradnik i instrukcja. Fajne opakowanie np.księga, kuferek. Zadziwiająca okładka też byłaby potrzebna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to pierwsza produkcja CDPR, więc EK nawet mogło by nie być mi i tak najbardziej na grze zależy, po za tym najprawdopodobniej będzie medalion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować