Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

Defintywnie medalion i soundtrack i plakat i jeszcze cóś!
Hmmm... jeszcze pomyśle, ale póki co to moje pierwsze odczucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że mogłem wybrać tylko jedna rzecz- stawiam na medalion. Oprócz niego było by bardzo miło gdyby w środku znajdowaly się następujące "artefakty":

- The Witcher OST
- Koszulka
- Medalion na rzemyku
- Artbook
- plakat z jakas panna (obowiązkowo w tubie)

Całosć za około 150 zł opakowane wielkie pudło pokryte najprawdziwsza skóra :) mniam kiedy o tym wszystkim pomyśle to już odkładam kase. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że mogłem wybrać tylko jedna rzecz- stawiam na medalion. Oprócz niego było by bardzo miło gdyby w środku znajdowaly się następujące "artefakty":

- The Witcher OST
- Koszulka
- Medalion na rzemyku
- Artbook
- plakat z jakas panna (obowiązkowo w tubie)

Całosć za około 150 zł opakowane wielkie pudło pokryte najprawdziwsza skóra :) mniam kiedy o tym wszystkim pomyśle to już odkładam kase. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam lepszy pomysl - dajcie:
a)Bijące, gumowe serce strzygi ;]
b)Ucięta, dmuchana głowa z flakami
c)Ostry miecz Geralta, żeby samemu można było zdobyć punkt 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował
-srebrny miecz z pochwą
-białą farbe do włosów ewentualnie peruke
-średniowieczne wdzianko
-zestaw misji dla młodego wiedzmina i po co kupować gre jak samemu można się w Witchera ,,pobawić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę się tych komentarzy nazbierało.............................................................................................................. ................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za medalionem. W tym roku szykuje się nadzwyczaj wiele wydatków. Nowa karta graficzna, Wiedźmin EK, Assassin''s Creed EK... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepsze dodatki to:
1.Medalion na rzemyku
2.Artbook
3.Koszulka (rozmiary do wyboru)
4.Film o powstaniu gry
5.Mapa wiedźmińskiego świata, najlepiej na jakimś fajnym materiale (skóra, papier czerpany)
6.Soundtrack
7.Poradnik
A wszystko w super fajnym opakowaniu wiem, że trochę dużo ale to w końcu edycja kolekcjonerska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za medalionem, ale za takim by można było ściągnąć rzemyk i używać jako breloczek do kluczy.

No i obowiązkowo musi wibrować przy kontakcie z magią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje mi się, że to niemożliwe umieszczenie np. tylko medalionu w EK. Czy to troszkę nie zamało?
> Gdzie Soundtracj? Film o robieniu gry? Gdzie to wszystko jest ... ?!

Oj, bez obaw :) To ma być jedna z najbardziej wypasionych edycji kolekcjonerskich, jakie do tej pory wydawał CD Projekt więc bez obaw :) Ja jestem spokojny co do tego, że w pudle znajdzie się wiele fajnych, unikatowych gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medalion! Reszta jest bardzo standardowa: koszuli i tak pewnie będzie można kupić, podobnie jak i grę karcianą, artbook jest niemal w KAŻDEJ ek, pocztówki to pewnie każdy fan "Wiedźmaka" dostawał co roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram medalion , bo jest on unikalny i jedyny w swoim typie , tylko żeby był jakiejs sporej wielkosci , nie taki malutk ,zebym mógł sobie go powiesic na szyje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować