Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

Witam
Edycja Kolekcjonerska pierwszej tak poważnej polskiej gry to powinno być coś. Rozumiem, że każdy dodatek podnosi koszt gry - niech tak będzie. Każdy prawdziwy fan serii Sapkowskiego i gier komputerowych będzie wolał dopłacić za coś wyjątkowego.
Proponuję zrobić "ultra kolekcjonerską edycję":
1. Limitowana z numerami,
2. Artbook,
3. Soundtrack,
4. Film o tworzeniu gry,
5. Skrzynka/kufer tematyczny (obciągnięty skórą jak ktoś proponował),
6. Koszulka,
7. Medalion (przy tym sie nie upieram - mi osobiście nie bardzo ten gadżet leży),
8. Najlepiej jakaś książka Sapkowskiego z jego własnoręcznym (nie skanowanym i wydrukowanym!) podpisem,
9. Podkładka Steelpad z motywem Wiedźmińskim, ale taka porządna,

Koszt tego co tu wypisałem na pewno nie mieści się w 159,00 zł.
Niech będzie drożej - proponuję cenę tak rozszerzonej konfiguracji (albo innej proponowanej) skonsultować na forum.
Jak dla mnie cena za EK Wiedźmina może być 259,00 lub i 359,00. Ale niech będzie tego warta.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zaproponowanych przez Was gadżetów najbardziej skłanioałbym się ku Artbook''owi [twarda oprawa i dobrej jakości papier]. Szczerze powiem, że rozczarowałem się proponowanymi rzeczami:
- koszulka - młodszym przypadnei do gustu zapewne podobnie zresztą jak wygrywający póki co..
- medalion - nie powiem logo Witcher''a podobam i się, ale żeby zaraz nosić na szyi?
- pocztówki - n/c
- gra karciana - z tego co wiem wraz z premierą Wiedźmina ma zostać wydana gra karciana, więc chętni i tak zakupią oddzielnie

Od siebie dodam, że miło by było, gdyby w zestawie znajdował się Soundtrack, film o powstawaniu gry, mapa krainy, a całość była zapakowana w jakieś nietypowe pudło [coś na wzór EK Heroes V; może sakwa skórzana?].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, nieźle, co ty, chcesz pobić rekord edycji kolekcjonerskich, jaki wydaniem i ceną mógłby pobić World of Warcraft: Burning Crusade?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem medalion, zawsze można go gdzieś zawiesić.
Co do wydania EK na pewno powinno sie w nim znaleźć:
-soundtrack
-plakat
-artbook oprawiony w w skórę
-Według mnie fajną sprawą byłby breloczek wykonany na wzór średniowiecznej fiolki lub buteleczki wypełniony płynem fluorescencyjnym najlepiej w kolorze toksycznej zieleni;]
W zasadzie nie wiem tylko w co gra powinna być zapakowana, na początku myślałem o starej księdze ale to było chyba w Gothicu
No ale chłopaki z CDprojekt ma jeszcze 3 miesiące wiec na pewno coś wykombinują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulka: 25 zł
Medalion: 30 zł
Gra karciana: 50 zł
Artbook: 80 zł
Pocztówki: 30 zł
Zawał na widok ceny EK Wiedźmina: bezcenne ;)

Po prostu cena byłaby na pułapie 300 zł, a tego nie chcemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomożemy:)
Ja głosowałem za medalionem, ale i tak jestem pewien prawie w 100% że w EK znajdą się wszystkie elementy z ankiety, a nawet więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz co do bezimiennego15... Troche za dużo rzeczy jak na cene 150ł :P Ja bym proponował:
+Ekluzywne pudełko. Grawerka i te sprawy
+Artbook
+Medalion (srebny)
+Koszulka z wyczesanym logo widźmina
+plakat (duży na wymiarach sie nie znam :P)
+płytka CD z Audio

I tak sobie pomyślałem o mega pakiecie kolekcjonerskim, limitowanym i numerowanym np. 15 sztuk w których zamiesczone by było to co powyej, ale bez koszulki oraz:
+zmiast zwykłego pudełko, może mała skrzynka pokryta postrzępioną skórą z wypalonm logo
+Złoty medalion albo srebny pierścień
+pare eksluzywnych kolekcjonerskich kart
+Gra karciana
+losowa książka o przygodach Geralta
+miniaturka geralta lub wiedźmińskiego miecza
+płytka DVD o tworzeniu gry (coś jak było w Dark Messiash)
+mapa obszaru gry na skórze
+plakat z podpisamy ekipy od produkcji
+artbook w twradej oprawie albo oprawionej skórą

I niech ten zestaw kosztuje w okolicach 200zł (bo troche roboty bedzie z tym)

A co do propozycji CDP to wybierm Gre karcianą, bo jest oryginalna. A medalionik zawsze można z czasem za 10zł sprzedawać w sklepie gram.pl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie ma do wyboru srebrnego miecza półtoraręcznego ? Szkoda... :) ale sposród powyższych najlepszym wyborem jest raczej medalionik, koszulki przeważnie albo są za małe lub za duże, pocztówki słaba wytrzymałość, artbook tylko leży, a medialionik się nosi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować