Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

Karcianka by byla fajna . Mapa oczywiscie tez by sie przydala.Mapa , karcianka , gra i jeszcze np. wymyslony przez dzordzi(powyzej 4 5 postow ) fiolke z soczkiem pomaranczowym naprzyklad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się jakaś figurka, ale jak widać w Polsce nie wszystko da się zrobić. Z tego co jest to co do koszulki mam pewne uwagi: nie dawajcie koszulki z logiem z gry, ani z jakimś symbolem, bo to banał. Lepsza by była taka, która by była cała zadrukowana malunkami, co by mogło imitować np. wiedźmińską zbroję/strój. Co wy na to?

A tak szczerze to uważam, że prawdziła EK powinna zawierać wszystkie wymienione gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nikt nie wpadł na propozycję dorzucenia filmu Wiedźmin an DVD ;)
Z podanych rzeczy najchętniej bym widział w Edycji Kolekcjonerskiej koszulkę oraz Artbook, chociaż medalion też jest niezłą propozycją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym GRĘ KARCIANĄ bo medalion to domyślam się jak będzie wyglądał: breloczek :P A reszta jest zbędna no może z wyjątkiem koszulki. Po co komu artbook jak to samo można na dodatkowej płytce umieścić? A pocztówki to pozostawmy bez komentarza... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że możemy wybrać tylko jeden element EK ale mam nadzieję że reszta rzeczy też będzie fajna. Jestem pewien że będzie soundtrack i jakaś fajna mapa całego świata Wiedźmina. Jak dla mnie pomysł z koszulką niezbyt trafiony no chyba że przy zamawianiu będzie się podawać rozmiar;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednej rzeczy nie dawajcie błagam! KSIĄŻKI!!! Każdy fan Sapka ma już całą serie i po [epitet] mu kolejna? A co do reszty to ja chce miecz :D nie musi być od razu srebrny ;) a na poważnie to jakaś mapa, medalion i losowy artwork. Na pewno niech to nie będzie jeden dodatek i niech cena nie przekroczy 159...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym EK byłoby:
- płyta z grą (bo jakby inaczej? :P)
- soundtrack
- film o powstawaniu gry
- mapa świata
- koszulka (tylko koniecznie naprawdę dobra! Żeby wyglądała tak miodnie jak koszulka HoM&M5.)
- artbook
- całość zapakowana w wiedźmińską sakwę skórzaną. (a co!)

Cena do 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky dobrze mówi. Mogła by być jeszcze płytka DVD z filmami Bagińskiego.
Co do koszulki to proszę o jedno.. nie czarna! :P Ile można czarnych koszulek.. ni to nosić, bo brud widać, a prawie zawsze na czarnych koszulkach napisy się brzydko ścierają (np. koszulka Starcrafta (kieeeeedy to było :P) po chwili była po prostu brzydka....), a w lecie kto chodzi w czarnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do posta Gomeza0 chciałbym dodać, że wolałbym nie fiolkę czy buteleczkę, ale małą klepsyderkę wypełnioną fluorescencyjnym piaskiem. Taką, jakiej Geralt użył w opowiadaniu "Wiedźmin" (tym ze strzygą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do posta Gomeza0 chciałbym dodać, że wolałbym nie fiolkę czy buteleczkę, ale małą klepsyderkę wypełnioną fluorescencyjnym piaskiem. Taką, jakiej Geralt użył w opowiadaniu "Wiedźmin" (tym ze strzygą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tez od siebie, czego oczekuje od EK Wiedzmina....:

-Medalion
-ArtBook
-Soundtrack CD
-Mapa swiata
-Filmik o powstawaniu gry i jakies nieopublikowane dotad informacje z wewnatrz CDP Red :P
- @ Kukowsky - Jestem w 100% za wiedzminska sakwa skorzana!! :D Doskonaly pomysl.

Jak dla mnie cena nie powinna przekraczac 250zl. [Nie patrzcie tak na mnie... To ma byc EK, a nie edycja jaka ma kazdy. Do tego zobaczcie ile kosztuja znacznie gorsze EK w np. Anglii.

Mam skryta nadzieje, ze CDP przeczyta tego posta i da nam te wspaniale dodatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza EK wg mnie to
-plakat A2
-mapa na szorstkim papierze taka jak w Rise of Legends link: http://www.gram.pl/upl/artykul/120060516142953.jpg
-film o powstawaniu gry
-fiolka z eliksirem uzdrawiającym (najlepiej pomarańczowy smak) na wisiorku (jak piersiówka)
-płyta z grą z ładnym nadrukiem
-opakowanie: czarna sakwa na ramię (jak dawnego posłańca) z głową wilka

cena nawet do 200 zł
(może by zrobić konkurs na najlepszą zawartość EK Wiedźmina? Trzy pierwsze miejsca dostają Tę właśnie EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas powtarzam, najbardziej trendy byłaby siwa peruka.wyobraźcie sobie te setki uczniów, studentów, kilku pracujących się też znajdzie (np. ja) pojawia się na drugi dzień po premierze w takiej peruce w szkole,w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack i koszulka byłyby najlepsze, zwłaszcza koszulka = niezła reklama, bo każdy w takiej koszulce z Wiedźminem i logiem CDP albo GRAM chętnie na mieście by się pokazywał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować