Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

CD Projekt Red

W CD Projekcie trwają burzliwe dyskusje dotyczące zawartości edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina. Chcemy żeby była to edycja wyjątkowa i nawet jak na naszą firmę unikalna (a o to niełatwo przecież!). Któż jednak wie najlepiej co powinna zawierać porządna edycja dla kolekcjonerów? Odpowiedź jest prosta: fani! Czyli Wy...

Przeczytaj cały tekst "Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na artbook. Do gry karcianej potrzeba dwojga, a teraz nie mam zbyt wiele czasu na takie rzeczy, medalion i koszulka to dla mnie takie bajery, które od razu gdzieś chowam, a pocztówek nie wysyłam, wole e-maile :]

Rozumiem jednak, że nie wygra jedna opcja, a kilka najwyżej "punktowanych"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medalion jakoś mi się nie widzi.
Karcianka odpada, bo kto by miał podobne karty(a specjalnie nie będą ludzie kupować EK Wiedźmina aby ze sobą pograć), chyba że mamy na myśli tylko motyw "The Witcher" na talii zwyczajnych kart.
Koszulka nie każdemu może się przydać bądź podobać.
Pocztówka to już kompletna kiszka ;p.
Natomiast jestem za Artbookiem - bo dobrych rysunków nigdy za wiele, a artworki od zawsze lubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomożemy ! Ale dlaczego można wybrać tylko jeden z nich ?, przecież to EK - ale i tak najbardziej chciałbym chyba karcianke lub artbooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pomóżcie nam ustalić, jakie gadżety[...] zastanówcie się jednak dobrze, ponieważ wybrać możecie tylko jedną opcję!"

Najpierw piszecie gadżety (w liczbie mnogiej), a następnie piszecie, że będzie tylko jeden :P Rozumiem, że gracze wybierają dla siebie jeden, ale coś tam jeszcze dorzucicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło, że CDP daje wybór graczom ;)
Ja już rano wzięłam udział w tej ankiecie: oddałam mój głosik na artbook, wydaje mi się, że to najtrafniejszy gadżet z tych tutaj przedstawionych :) Rozumiem jednak, że nie dołączycie do EK tylko tego przedmiotu, który wygra głosowanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 08.06.2007 o 19:36, Tomek1990 napisał:

Karcianka odpada, bo kto by miał podobne karty(a specjalnie nie będą ludzie kupować EK Wiedźmina
aby ze sobą pograć), chyba że mamy na myśli tylko motyw "The Witcher" na talii zwyczajnych
kart.


Karcianka będzie miała swoja premierę chyba tak samo jak gra we wrześniu. Będzie ją można kupić w sklepach. Może będzie dołączona do EK i wtedy będą jakieś specjalne karty, których sie nie dostanie w normalnej (kupionej w sklepie) talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za medalionami jakoś specjalnie nie przepadam, a lubię korzystać z gadżetów tak, więc wybrałem koszulkę. Mam nadzieję, że ostatecznie wygra więcej, niż jedna opcja. ;)

P.S. Ciekawy pomysł z tymi ankietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować