Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

duzo tego :)

I pewnie jescze kurier ktory przylatuje na smoku ( prosze mi wybaczyc jesli w wiedzminie nie pojawiaj sie smooki , nie czytałem tego wiec jak kogoś urazilem soryy )

15 sztuk i 200 złoty ? Jak takiego sh 4 było 1000 na cały świat i kosztowało z 4 stówy ...
Tak wiedzmin kosztowałby z 5 stów ( ten mega zastaw )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medalion i nie ma gadania ;]. Nie mam pojęcia czy gra mi pójdzie na GeForcie 500 FX, ale spróbujemy ;D. W sumie jeśli się dowiem że pójdzie i kupię, to będdziemoja pierwsza droższa gra jaka w życiu kupię. Ale czego się nie robi dla Sapka ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co? Pogadali wszyscy, powiedzieli co leży na sercu i czego oczekują od wydawcy. Ale...czy Cdprojekt naprawdę weźmie pod uwagę głosy kilkunastu zwykłych forumowiczów? Po co? Przecież ci, którzy mają kupić edycję kolekcjonerską i tak ją kupią, bez względu na jej zawartość dodatkową. Niezależnie jak głośnie będziemy krzyczeli, wydawca i tak ma własną (oczywiście lepszą) wizję. I chyba właśnie za to kochamy cdp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, jestem ciekaw, kto z was będzie nosił na co dzień amulet ?? Ludzie będą was uważać za jakiś debili, a z koszulką to można poszpanować po mieście... Ja wybrałem koszulkę, ale niestety medalion wygrywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skandal!!!! tylko jeden gadżet !!!!!!!!! co to by było??? z jednym gedżetem to by była najzwyklejsza EK, ja proponuje miecz jak inni i jeszcze parę innych rzeczy, no i by sie przydało coś takiego jak mówi Tojo2, taka edycja
dla nadzwyczajnych kolekcjonerów :D CDP postarajcie sie bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja do tego chce jeszcze lizaka i piłkę ... ew. może być taka jedna dla mnie ;] ... ludzie to nie jest Święty Mikołaj tylko edycja kolekcjonerska a każdy by chciał nie wiadomo co, zasady są proste wybieramy :) ... macie ode mnie kasę wyciągniętą na bank na EK bo tak jak wszyscy (mimo że nie będzie miał pudełka, lizaczka, złotego medalionu, książki i nie wiadomo czego) to go kupie jak będzie rozsądna cena co do zawartości.


Medalion :) klimatyczny z motywem z wiedźmina (taka wypasiona głowa wilka), nawet jak nie będę nosił na szyj pójdzie na ścianę ale będzie dawał KLIMAT :).
Koszulka – tylko z porządną naszyfką i z dobrego materiału ... nie z wiedźminem! tylko np. ta głowa wilka ;]
Gra karciana – co to ma być? No ew to może jeszcze być ;] ...
Art book – wow kolejne ilustracje z gry ...
Pocztówki – nawet nie będę komentował ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... z tym medalionem to faktycznie niezbyt ciekawa sytuacja...wygrywa,ale tak szczerze mówiąc: ile ludzi których na niego głosowało będzie go później nosić? Np. poza domem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde wszyscy prawie stawiają na medalion :| Będziecie to nosić na szyi? Podziwiam ;)
Stawiam na koszulkę, najpraktyczniejszy "gadżet", ale i tak zastanowię się jeszcze czy kupić EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak szaleć to szaleć i można by stworzyć dwie edycje kolekcjonerskie. Jedna za około 150 złociszy zawierająca offkorz medalionik z głową wilka, jakieś artworki na papierze kredowym i soudtrack z gry, a to wszystko opakowane w jakiejś "szmacie" z materiału skóropodobnego. Druga edycja powinna być numerowana (200 sztuk??) i kosztować około 300 złotych (vide Flight Simulator X). W jej skład wg mnie mogłyby wejść następujące elementy:
-koszulka ( możliwy wybór rozmiaru, zresztą w "zwykłej" ed. kolekcjonerskiej też taka opcja być powinna),
-medalion ( tu złoty, edycji za 150zł srebro- BTW srebro chyba lepiej się komponuje),
- figurka wiedźmaka,
-może jakiś zwój z zaklęciem, ew. potion z jakimś soczkiem,
-mapa to podstawa,
-plakat z głową wilka,
-artworki.
A to wszystko ładnie opakowane, nie piszę jak-chcę mieć jakąś niespodziankę w końcu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:46, Darkstar181 napisał:

Hmm... z tym medalionem to faktycznie niezbyt ciekawa sytuacja...wygrywa,ale tak szczerze mówiąc:
ile ludzi których na niego głosowało będzie go później nosić? Np. poza domem:)


Ja bym nosił :) ale i tka wolałbym artworki ;P albo karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medalion wygrywa ale jesli wszyscy będą mieć taki sam to nie będzie nic orginalnego, a artbook czy też karcianka są neutralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować