Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

Eh te debaty. IMO coś w stylu Edycji Kolekcjonerskiej Gothica 3 śmiało wystarczy. Po kiego grzyba cudować i malować lakierem by się jeszcze bardziej świeciło? Od dawna wiadomo, że prostota jest lepsza od wyszukanych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na karciankę. Ewentualnie mógłby być medalion, ale ewentualnie.
Koszulki miałem z paru EK i pre-orderów gier - zawsze się w końcu znoszą.
Artbook - naoglądałem się artów na thewitcher.com, więc jak dla mnie mniejsza z nim.
Pocztówki - nie wiem w jakim sensie, ale jeśli te bożonarodzeniowe ;) to mam wszystkie 3.

Pozdrawiam CDP.RED i czekam na pre-order :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nawet chwilę musiałem zastanowić :P Od dawien dawna mawiałem: "jak EK to TYLKO Z MEDALIONEM, bo inaczej to będzie profanacja". Ale teraz z drugiej strony - gra karciana? Hm to by jeszcze przedłużyło zabawę związaną z Wiedźminem. Ale po namyśle stwierdziłem, że jak zrobią karciankę (a robią w ogóle?) to będzie ją można kupić osobno. A medalionu raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 18:18, tomoliop napisał:

No wszystko pięknie tylko ile miałoby to kosztować:)?


Ja za takie wydanie to mogę śmiało dać te 250zł (chodziarz 200zł pewnie ta edycja nie przekroczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2007 o 19:18, Inuki napisał:

Ja za takie wydanie to mogę śmiało dać te 250zł (chodziarz 200zł pewnie ta edycja nie przekroczy)

Ja liczę na cenę 150zł.Ale może być o wiele większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po prostu np. 3 rzeczy, na które forumowicze najchętniej zagłosują, powinny być umieszczone w egzeplarzu kolekcjonerskim. Do tego oczywiście film z ''''Making of'''' i jakieś stylowe opakowanie, np. stylizowane na starą księgę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:18, Inuki napisał:

> No wszystko pięknie tylko ile miałoby to kosztować:)?

Ja za takie wydanie to mogę śmiało dać te 250zł (chodziarz 200zł pewnie ta edycja nie przekroczy)


Wolałbym jednak, żeby było trochę skromniej i taniej, ale w końcu to edycja kolekcjonerska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za czym jesteście w EK, zróbmy głosowanie:
- Sztylet wiedźmiński
- Medalion wiedźmiński
Ehh... Nie mam pomysłów podawajcie swoje propozycje to się zrobi głosowanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za edycje kolekcjonerską wiedźmina moge dać maksymalnie 200 złotych więcej nie bo sobie kupuje nowego kompa i nie bede miał tyle kasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mają być! Bez dwóch zdań, na EK Gothica 3 daliście bajery, to na Witchera też mają być. Ew. trzy stopnie : edycja zwykła, kolekcjonerska i superkolekcjonerska :P Artbook, karcianka i amulet muszą być razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 14:27, Inuki napisał:

- podkładka pod mysz
- pierwszy tom przygód Geralta z własnoręcznym podpisem Mistrza Sapkowskiego w twardej oprawie
z nową okładką przygotowaną tylko na potrzebę tej EK


Co do podkladki pod mysz - bezsens. Wielu dobrych graczy ma juz swoje ulubione podkladki. Podkladki niektorych siegaja cen rzedu 150+ PLN.
Kazdy dobry gracz, ktory chce sobie przyjemnie pograc tez nie bedzie gral na "szmacie". Szmata nazywam te podkladki z gabka pod spodem i na powierzchni zdjeciem z np. gry.

Co do ksiazki - juz mowilem - bezsens, jako iz kazdy FAN [EK sa tworzone dla fanow] powinien juz dawno miec wszystkie tomy. Do tego EK ksiazek o Wiedzminie mozna jeszcze dostac > cale wydanie jest w twardej, czarnej oprawie i jest na nim podpis pana Sapkowskiego :)


@ ShinAd - tak... o takich mieczach pisalem [w pelni funkcjonalnych]... ale nawet replika miecza z takiej gry moglaby kosztowac ok. 1000zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe to znaczy ze skoro mam podkladke pod mysz jeszcze ta dodana kiedys w CDA, ktora do tej pory smierdzi jak stara skarpeta, oznacza ze nie jestem dobrym gracze i nie lubie czerpac przyjemnosci z gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Koszulka... jakis shit chinski z doprasowanym "Wiedzmin"? Nie takie cos nie jest warte zachodu :p
-Jesli fajny mial by byc medalionik to czemu nie..
- ale artbook i tak najlepszy ;p fajnie postawic cos takiego na półce... skorzany albo cos takiego :p albo w skrzyneczce na kluczyk ;p
-Plyty "making the game" albo cos w tym stylu raczej nie potrzebne. Dobrym pomyslem by byla beta wiedzmina, albo alfa dodatkowo na plycie.... jakies wczesniejsze wyglady potworkow itd.
-Mapa swiata wiedzmina tez fajna by byla ale dokladna.. inna niz w grze pod "M" ;p tak zeby z niej korzystac :)) i nie papierowa tylko wyszyta.
-Moze jakies urzadzenie na USB? :P Cos przypominajacego nam Wiedzmina co zawsze by moglo stac na biurku..
-Karty do gry tez nie zle :p ale raczej okolo 70zl nie sa warte :) nawet z wiedzminem po drugiej stronie.
-Bryloczek do kluczy - mam jeden od STALKER-a i naprawde super sprawa :p

Fajnie by bylo jak cos zwiazanego z fabula bylo... jakis cytat na czym albo cos :) orginalne i ciekawe.
Oczywiscie nawet nie marze ze wszystko co napisalem sie znajdzie w EK.... mam nadzieje ze ktos wazny to przeczyta i wykorzysta jakis z moich pomyslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do załogi, liczę na odpowiedź:

A czy są szanse, że wyjdzie MEGA The Witcher EK, w którym znajdziemy wszystkie te prezenty naraz? Oczywiście cena up. I (oczywiście) wyjdzie on równolegle ze zwykłym The Witcher i The Witcher 2.

Łudzić się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 15:27, Sephirath napisał:

Pytanie do załogi, liczę na odpowiedź:

A czy są szanse, że wyjdzie MEGA The Witcher EK, w którym znajdziemy wszystkie te prezenty
naraz? Oczywiście cena up. I (oczywiście) wyjdzie on równolegle ze zwykłym The Witcher i The
Witcher 2.

Łudzić się?


może wrócą znowu do starego pomysłu z białymi krukami i wypuszczą taką wersję... ale wydaje mi się, że tyle kasy płacić za koszulkę, książeczkę i kawałek blaszki to też byłby bezsens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Medalion, tak jak widzę większość osób. Szkoda, że tylko jedna opcja, najchętniej to bym chciał wszystko :P No, ale człowiek nie może mieć wszystkiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować