Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

Mam nadzieje, że z tych pozycji do wyboru, wybranych ma być pierwszych pięć!
A dodatkowo jeszcze, tak jak już niektórzy pisali, w tym wyjątkowym pakiecie kolekcjonerskim powinien być:
- Soundtrack
- instrukcja
- poradnik
- klimatyczna mapa świata
- jeszcze bardziej klimatyczne opakowanie!
Może do tego jeszcze kilka ukrytych dodatkowych questów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym w EK widzieć medalion - oczywiście taki, który nie pośniedzieje, ani nie made in China. Prócz tego chciałbym duży plakat który nie byłby złożony w rulon lecz zwinięty (można ciekawie przyczepić do pudełka jako pergamin), album z szkicami podpisany przez Autora oraz Sountrack. Taki zestaw jest idealny moim zdaniem. Pocztówki byłyby do niczego, nie można z nimi wiele zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 22:09, mr-nadol napisał:

duży plakat który nie byłby złożony w rulon lecz zwinięty


A tego nie zrozumiałem. Podaj róznicę zwinięcia w stosunku do złożenia w rulon. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 22:09, mr-nadol napisał:

Ja chciałbym w EK widzieć medalion - oczywiście taki, który nie pośniedzieje, ani nie made
in China. Prócz tego chciałbym duży plakat który nie byłby złożony w rulon lecz zwinięty (można
ciekawie przyczepić do pudełka jako pergamin), album z szkicami podpisany przez Autora oraz
Sountrack. Taki zestaw jest idealny moim zdaniem. Pocztówki byłyby do niczego, nie można z
nimi wiele zrobić...


Medalion najlepszy, chociaż też zależy dla kogo, no bo ci którzy aż tak się nie interesują Wiedźminem, a wiedzą że gra jest fajna, to nie będą mieli co zrobić z takim medalionikiem, no ale cóż to nie nasza sprawa (tych co mają kolekcję rzeczy wiedźmińskich, i taki medalionik im się przyda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - koszulka albo amulet (najlepiej oba:))). Poniewaz traktuje te gre wyjatkowo, fajnie zeby to, co zostanie dane, bylo wysokiej jakosci (np. amulet nie plastikowy smiec; rozumicie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulkę chociaż będę nosił a medalion... Wątpię, lecz powieszę na ścianie :) A jeśli ma być jakiś "szpanerski" :D to jestem za. Mógłby też być przepis na jakiś smaczny eliksirek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. ja wybieram medalion ;). Skoro karciankę będzie można kupić osobno to po co w edycji kolekcjonerskiej ? no chyba ze jakies unikalne karty itp itd :). ale naprawdę wolałbym medalion .Bede miał w czym się wozić po szkole (oczywiście jak będe miał kase na to wydanie xD)

dawno mnie nie było na gram.pl witam ponownie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIEM!

Co Wy na to, aby dodali do EK Wiedźmina również takie karty, te "krasnoludzkie", który mi się wesoła kompania rębajłów z Jaskrem u boku zagrywała w... Jak się ta gra zwała? Kurde, zapomniałem :)

Ale wiecie o co mi chodzi? Czyż nie fajny pomysł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować