Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

Oczywscie w ankiecie wybralem kosulke, bo to fajny gadzet i bardzo uzyteczny. Medialion to ja moge sobie co najwyzej na scianie powiesic, artbook to taki moim zdaniem banalny gazdzet, gier karcianych nie lubie. A koszulke mozna wciac do pracy, na wakacje, mozna w niej spac pokazac dziewczynie etc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 19:38, Markus89 napisał:

Najpierw piszecie gadżety (w liczbie mnogiej), a następnie piszecie, że będzie tylko jeden


Wybrać my możemy tylko jeden, zeby zobaczyć co najbardziej interesuje społeczność graczy, nie sądze, żeby wyniki przedstawiały prawde gdyby była możliwość zagłosowania na wszystko. :-)

@Mediv, albo soundtrack już jest na 100% zaklepany, a firma zastanawia się nad innymi pierdółkami w zestawie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, chciałbym wszystkie te elementy w EK Wiedźmina ;)... No ale można wybrać tylko jeden gadżet... Ja stawiam na medalion, oczywiście taki, w którego posiadaniu jest Geralt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem na karciankę - najpraktyczniejszy ze wszystkich bajerów. Koszulka byłaby fajna, ale od przyszłego roku wchodzą mundurki w gimnazjach :/, a o jakoś medalionu się za bardzo obawiam (patrz - zeczep od tego z G3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem artbook. Pocztówki mają 0,00 % głosów :D
Wachałem się nad koszulką ale obawiałem się badziewnego nadruku i wybrałem pożądny artbook.
Nie wiem dlaczego tyle osób głosuje na medalion ? Po co to komu ? Chodzicie w tym czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 19:39, tomek ostry napisał:

Karcianka będzie miała swoja premierę chyba tak samo jak gra we wrześniu. Będzie ją można kupić
w sklepach. Może będzie dołączona do EK i wtedy będą jakieś specjalne karty, których sie nie
dostanie w normalnej (kupionej w sklepie) talii


Jeżeli by miała być taka forma(czyli specjalne karty), to wtedy ma to sens. Ewentualnie podstawowa talia i jakaś karta specjalna. Choć muszę się przyznać, że nie wiedziałem o tej karciance Wiedźmina, co ma wyjść we wrześniu ;p.
Tak czy siak mojego zdania to nie zmienia - artbook mimo że dość standardowy jest, to i tak najbardziej mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jednak za koszulkę, bo jakoś nie specjalnie widzę sie w medalionie idąc ulicą a w koszulce to zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam dacie, to będzie ... i to jest odpowiedź osoby bardzo zainteresowanej tematem ;-P
Ale najbardziej to bym wolał duży plakat ze Schwarzenegger''em (taki z Terminatora 2 :-D). Tylko czemu nie ma takiej opcji w ankiecie ? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 19:41, Mistic napisał:

albo soundtrack już jest na 100% zaklepany,

Obyś miał rację, też najchętniej chciałabym dostać w EK soundtrack, jeżeli oczywiście muzyka w grze będzie w miarę przyzwoita, ale w to nie wątpię ;) I istnieje też inna prawdopodobna opcja: soundtrack będzie zarówno w zwykłej edycji, jak i w EK :)
I oby było dość sporo egzemplarzy EK, bo jak widzę, cieszy się ona dużym zainteresowaniem. Jeszcze nie zdążę kupić i dopiero będzie katastrofa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zagłosowałem (na medalion oczywiście). Jak dotąd nikt nie oddał głosu na pocztówki z tego co widzę (swoją drogą nigdy nie spotkałem się z pocztówkami dołączonymi do którejkolwiek z gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damienthorn pocztówki miała EK Medievala II...
Jestem ich posiadaczem:D Nie są takie złe, tylko problem komu je wysłać...?!
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować