Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2007 o 19:50, lastvegas napisał:

O to to. Soundtrack byłby super i... wiedźmiński miecz ! :D Szkoda, ze to tak mało realne.



Tak, jeszcze żywego Geralta albo smoka jakiegoś. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie figurka bohatera:P?
Medalion - heh dość powszechny dodatek do edycji kolekcjonerskich...szczerze wątpię aby ktokolwiek go nosił - NIE!
Gra karciana - rzadziej spotykane dobro:P, ale poco gra karciana skoro jest...gra? - NIE!
Koszula - nikt mnie nigdy nie przekona, że darmowe koszulki są dobrej jakości, kawał szaty - NIE!
Artbook - jedna z najbardziej rozsądnych propozycji:P - hmm(zamyślony)
Pocztówki - lol - NIE!
Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak :

Bioshock byl pierwszy :P

no dobra wybralem artbook (tylko nie taki jak w Neverwinter Nights 2 najlepiej jak by wygladal tak ja z WoW ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokopało was z tym medalionem, może i fajna sprawa też bym się ucieszył ale po co to komu. Na pewno to będzie jakieś kiczowate jak z odpustu a raczej plastikowe. Lepszy były w takim przypadku artbook. Takie jest moje zdanie. Koszulka też fajna sprawa ;p

Pozdrawiam:

Isoft :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to ma być "unikalna" EK to dodajcie te wszystkie dodatki.. Gdybyście tak zrobili i tak opłaciłoby Wam się sprzedawać bo ceny dodatków w EK są niezwykle drogie (latawiec w JE za 70 zł?!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do porządnej EK dorzucił te wszystkie rzeczy a do zwykłej edycji jedną z nich, tą kturą wybiorą gracze. Jedna rzecz do EK to przeciesz bardzo mało!!! : (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najchetniej zobaczyłbym to wszystko w EK, ale ponieważ jest to niemożliwe, to moje top 3: Medalion, artbook, SOUNDTRACK ! (kolejność przypadkowa) :D
swoją drogą szkoda, że można wybrać tylko jedną rzecz, a nie np. przypisać punkty swojemu top 3 (najlepsze = 3 pkt, drugie = 2 pkt i trzecie miejsce =1 pkt)
Ale i tak nie mogę się Wiedźmina doczekać. Zastanawia mnie tęz specyfikacja sprzętowa i to, czy będzie demo (żeby zobaczyć jak to wyszło zanim się zdecyduje na EK :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie zauważył napis Pytanie nr 1 ??? Można więc podejrzewać, że dadzą tych pytań jeszcze kilka :D Ja osobiście zadowolony byłbym z artbooka (na którego zagłosowałem :D), koszulki i medalionu :D chyba, że ta "karcianka" to normalne karty do gry w np. wojnę, pokera itp. itd. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że artbook i koszulka (dobrej jakości nie jakaś z nalepką) to są najrozsądniejsze możliwości ale CDP ma racje.. I tak się nie wyróżnią bo dużo gier ma takie gadżety:)

A medalion.. dajcie spokój siara w takich chodzić. Już parę gier miało więc znów brak nowego gadżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zagłosowałem ;) Teraz muszę kuzynce dać by coś wybrała bo ona czeka na tę grę z wielką niecierpliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medalion byłby fajny jako "zakładka" do książki, pomagałby też w wyobrażaniu sobie fabuły :) Ale równie dobrze można sobie go gdzieś powiesić na ścianie blisko kompa lub dołączyć do jakichś kluczy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować