Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

żal... chodzi w medalionie z gry xD Koszulka może byc fajna, karcianka będzie na pewno super, ale myślę że muszą tą grę dobrze opakowac, przynajmniej tak jak G3 lub H5. No i za miodek bym się nie obraził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał medalion i koszulkę tylko że z koszulką musieli byście podać jak już jakieś wzory a potem głosowanie większości na dany styl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:20, xippon napisał:

Proponuję parę naprawdę użytecznych dodatków, które nie trafią do kosza

Dnia 08.06.2007 o 20:20, xippon napisał:

1. Wiedźmiński nożyk do otwierania kopert (na wzór tego z edycji kolekcjonerskiej zachodniego
wydania Two Worlds)


taki bajer, ktory nie trafi do kosza a bedzie sie kurzyl na polce...

Dnia 08.06.2007 o 20:20, xippon napisał:

2. Mogą być "zwykle" karty (2 zwykle talie z elementami graficznymi gry)


ja jestem za, wcale nie musi byc jakas super extra karcianka z pogmatwanymi zasadami :)

Dnia 08.06.2007 o 20:20, xippon napisał:

3. Mapa, wraz z opisami ciekawych lokacji


a kto by nie chcial ;)

Dnia 08.06.2007 o 20:20, xippon napisał:

4. W edycji kolekcjonerskiej specjalne dodatki w samej grze (np. po zarejestrowaniu)


taaak, cos na wzor stylu nosorozca co byl do EK Jade Empire ;) Byloby fajnie :D

Dnia 08.06.2007 o 20:20, xippon napisał:

5. Porządna instrukcja (wolna od błędów językowych,gramatycznych i merytorycznych) + szczegółowy
poradnik z wyczerpującymi opisami


cuda sie zdarzaja, ale nie warto na nie liczyc :-)

Dnia 08.06.2007 o 20:20, xippon napisał:

6. Smycz do kluczy+ komórki (2 rożne końcówki)


po co az dwie? IMHO jedna wystarczy ;)

Dnia 08.06.2007 o 20:20, xippon napisał:

Grafiki z artbooka można zawrzeć w poradniku - instrukcji.


ewentualnie :)

Dnia 08.06.2007 o 20:20, xippon napisał:

PS. Przy takich dodatkach 1-6 byłbym w stanie zapłacić maksymalnie 199zł za wersję kolekcjonerską
Wiedźmina jako za uczciwą cenę.


ja tez ;)

Dnia 08.06.2007 o 20:20, xippon napisał:

(...) Koszulkę do spania czy "na szmaty" szkoda dodawać :)


no to moze Ty bys chcial taka koszulke na szmaty wydac. Ja mam moja gram.pl i spisuje sie rewelacyjnie. Nadruk wogole nie zszedl i jest z bardzo solidnego materialu. OCzywiscie koszulka wiedzmina ma tez taka byc, bo jak maja dodac jakas szmatke ktora mozna kupic na wage w tesco to faktycznie lepiej niech nie daja ;)

No ale jeszcze w co by to mialo byc zapakowane? Kuferek jak z heroes 5, czy moze radioaktywna puszka ze STALKERa? No jakie macie pomysly? :D

ponownie pozdrawiam - gogowitczak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt unikalne są te dodatki, prawdę powiedziawszy, wygląda na to, że ek wiedźmaka będzie po prostu kolejną sztampową edycją kolekcjonerską... ja wybrałem artbook, fajne byłyby dodatki w samej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:28, Renchar napisał:

Ja bym brał medalion i koszulkę tylko że z koszulką musieli byście podać jak już jakieś wzory
a potem głosowanie większości na dany styl ;)


po co? niech dodadzą wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden do pudełka? A zatem poświęcę się i wezmę całą resztę, która zostanie. Przecież nie będą się walać po magazynach. Nie musicie dziękować. Tak, brak tego wybranego przez społeczność gadżetu przeżyję.

P.S. Jak to nie ma miecza naturalnej wielkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:28, gogowitczak napisał:

No ale jeszcze w co by to mialo byc zapakowane? Kuferek jak z heroes 5, czy moze radioaktywna
puszka ze STALKERa? No jakie macie pomysly? :D

Ja mam pomysł, a nawet dwa: wiedźmiński kuferek, w którym Geralt nosił m. in. eliskiry, lub taka torba, jaką Biały Wilk ma na grafikach z gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:28, Lord Asgaroth napisał:

Niezbyt unikalne są te dodatki, prawdę powiedziawszy, wygląda na to, że ek wiedźmaka będzie
po prostu kolejną sztampową edycją kolekcjonerską... ja wybrałem artbook, fajne byłyby dodatki
w samej grze.


hmmm, ja mysle ze wlasnie po to sa urzadzane takie ankiety zeby EK nie byla "kolejną sztampową edycja kolekcjonerska" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:31, Magwisienka napisał:

> No ale jeszcze w co by to mialo byc zapakowane? Kuferek jak z heroes 5, czy moze
radioaktywna
> puszka ze STALKERa? No jakie macie pomysly? :D
Ja mam pomysł, a nawet dwa: wiedźmiński kuferek, w którym Geralt nosił m. in. eliskiry, lub
taka torba, jaką Biały Wilk ma na grafikach z gry :)


no calkiem niezly pomysl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2007 o 20:31, Magwisienka napisał:

Ja mam pomysł, a nawet dwa: wiedźmiński kuferek, w którym Geralt nosił m. in. eliskiry, lub
taka torba, jaką Biały Wilk ma na grafikach z gry :)

Super pomysł!!!
Albo też było by fajne gdyby wszystkie rzeczy nie znajdowały się w pudełku lecz właśnie w takim kufrze to dopiero super EK.Cokolwiek i tak kupię tą grę niezależnie od czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"hmmm, ja mysle ze wlasnie po to sa urzadzane takie ankiety zeby EK nie byla "kolejną sztampową edycja kolekcjonerska" ;)"


Ale widzisz, chodzi o to, ze tu nie ma wyboru:) Sama tandeta. Jak to ma byc unikalna EK skoro to wszystko co jest ww. pojawilo sie 100000 w edycjach kolekcjonerskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie! Powiedzcie czemu wy głosujecie na ten medalion? Pobawicie się czymś takim przez godzinkę i wam się znudzi! Gwarantuję, bo mam już dwa takie z gier. A koszulka to przydatna rzecz. I chodzi się w niej częściej niż w amulecie i bardziej jest widoczna itp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Hitman™: Kryptonim 47
- Hitman™: Cichy zabójca
- Hitman™: Kontrakty
- Płyta DVD z grą Hitman™: Krwawa Forsa
- Drukowane instrukcje do wszystkich czterech gier;
- Płyta DVD zawierająca ekskluzywne materiały dodatkowe, m.in.: rysunki, filmy, tapety, wygaszacie i wiele innych.
- Około 240-stronicowy, kompletny poradnik do wszystkich gier z serii Hitman™, kolorowy, drukowany na papierze kredowym.

To jest zawartosc EK Hitmana. Kosztuje jakies 130 zl , a jest tu znacznie wiecej, niz narazie oferuje nam Wiedzmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może od razu oryginalne wykuwane miecze i ostrzone na dodatek od razu by pobili wszystkie edycje bo taki bajer był by suupeeeeerrrrrrrrrrrrrrr extraaaaaaaaaaaaaaaaaa hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gogowitczak, Gracz 23---> Dzięki.
No i oczywiście niech EK będzie w jakiejś ludzkiej cenie. Rozumiem, że na pewno będzie wyjątkowa i spektakularna, ale jak dla mnie 160-180zł to maks (bez użycia wPLN-ów, ma się rozumieć) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: co należy rozumieć przez hasło "gra karciana"?

Czy chodzi tu o zwykłą (?) talię kart z grafikami z gry, służącą do np. rozgrywek w Piotrusia czy innego Krzysia?
Czy chodzi tu o grę, jaką wydało (wyda?) jedno z polskich wydawnictw?
Czy chodzi tu o coś zupełnie nowego?

I druga sprawa: jak tam Wiedźmin Mołbajl? Jay Z zapowiadał, o ile się nie mylę, udostępnienie dema na początku wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować