Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

Medalion wiedźminski, bestiariusz (pomijając podstawowe rzeczy EK), no i ewentualnie wiedźminski sztylet :D:D
Oczywiście to raczej nie wypali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:46, Witek1712 napisał:

Ja bym chciał karcianke, to bym miał co robic z kuzynem i kolegami na wakacyjnych wycieczkach.
A tak wogule to kjedy premiera gry ?


Premiera we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:46, Witek1712 napisał:

Ja bym chciał karcianke, to bym miał co robic z kuzynem i kolegami na wakacyjnych wycieczkach.
A tak wogule to kjedy premiera gry ?

Wrzesień 2007 więc we wakacje se nie pograsz w karty z kuzynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku muszę pochwalić CD Projekt za to, że daje wybór graczom o zawartościach Edycji Kolekcjonerskiej. Więcej takich ankiet...
Ja wybrałem koszulkę - według mnie najsensowniejszy gadżet, bo gracz może pokazać całemu światu w co gra. Medalion odpada, szybko się znudzi, gra karciana akurat u mnie jest na drugim miejscu, artbook zbędny, pocztówki też fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybieram medalion i artbook , bo to najlepsze opcje =)
Medalion - fajny gadżet , poprostu
Karcianka - zagram z 5 razy i odloze :P
Koszula - mam juz ich duzo ;D
Artbook - to fajna sprawa pod warunkiem ze postaracie sie jak to bylo z artbookiem w EK Heroes 5 ;)
Pocztówki - chyba wynik ankiety mowi sam za siebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował jedyną z rzeczy która pasowałaby do edycji kolekcjonerskiej tak klimatycznej gry jak "WIEDŹMIN" czyli ...

MIECZ (niekoniecznie srebrny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem artbook - rzecz według mnie najbardziej praktyczna w zestawach Edycji Kolekcjonerskich. Medalion jest dla dzieci na bal przebierańców - a artbook to klasyka sama w sobie. Jeszcze niedawno artbooki dodawano tylko do naprawdę wyjątkowych i eleganckich edycji, a EK Wiedźmina nadaje się do tego idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem medalion ale se tak myślę że większość graczy to płeć męska a medalion taki babski.Może jakiś artbook jednak bo gra karciana to taki tani chwyt że niepytaj.Koszulkę to ja se moge kupić za wPLN a nie w edycji kolekcjonerskiej.Pocztówki? co to pozrowienia z nad moża bezsens.Dajcie coś unikalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wziąłem karty, ale wolał bym jakiś sztylet. Może być nóż do listów :)
PS: Wszyscy jak się na pocztówki rzucili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować