Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina – pomożecie?

431 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2007 o 20:41, Garett napisał:

Buehhehee.. nie moge, medalion wygrywa. Eh te dzieci neostrady...


No jasne.W końcu każdy kto ma inne zdanie na dany temat niż Ty jest dzieckiem neo itp. Ogólnie każdy kto ma inne zdanie niż ja jest dzieckiem neo*.Czyż nie?
--
*tu wstaw pierwszy lepszy zwrot który przyjdzie Ci na myśl w kontekście kretyństwa czy jak tam nazwiesz nie zgadzanie się z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by sie najbardziej podobał zeszycik z artami ;) Miło, że Gram.pl pozwala przyszłym nabywcom Wiedźmina zadecydowac co ma sie znajdować w EK, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że można tylko jeden wybrać :-(
Medalion- ten wybrałem, bo to najzwyczajniej się przyda
Karcianka- MTG i tak jest lepsze niż to co może dać CDP
Koszulka- i tak za mała, a i po jakimś czasie się ją wyrzuci- kiepska pamiątka
Artbook- fajna rzecz, ale nieco zawiodłem się na tym z HoMMV (za mało stron i miękka okładka)
Pocztówki- to chyba żart, Japończycy do swoich gier je dodają nawet jeśli nie są to EK

Ja bym zaproponował książkę o wiedźminie.
Strasznie drogie są książki Sapkowskiego z Super NOWEJ (Fabryka Słów wydaje lepiej i taniej ;-) ).
Domyślam się, że wiele osób które kupią grę, książki nie mają. Ja właściwie zawiodłem się na pierwszej (i jednynej) jaką kupiłem- "Ostatnim Życzeniu", ale to inna sprawa :-)

Grę jednak kupię (i to w EK), bo wydaje się warta grzechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro musi byc extra to proponuje :
-soundtrack
-film o tworzeniu gry
-miecz wiedźmina w miniaturce (jakieś 15 - 20 cm.)
-talia kart z bochaterami
-złoty medalion
-wypasione pudełko
-album
-płyta CD z tapetami, wygaszaczami ekranu, motywami do windowsa
-plakat o wymiarach 1000mm x 500mm
-zestaw książek Wiedźmin (lub komiks)
-ewentualnie koszulka i czapka
A to wszystko za jakieś 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna być
- limitowana, numerowana jakieś 100 sztuk,
- art book pogobny do Gothica 3 tylko obszerniejszy i z podpisami twórców gry
- miniaturkę wiedźmina z jakimś strorem
- medalion obowiązkowo srebrny, numerowany
- limitowany plakat z dedykacją, (w tubie)
- poradniki i instrukcje szyte, z papieru czerpanego ze znakami wodnymi.
- szkatuła wykonana ze z przegródkami na flaszki z miksturami, grę i pozostałe gadżety
- skrytkę z pierścieniem (srebrnym oczywiście)
za coś takiego byłbym w stanie wybulić parę stówek do tysiaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:32, gogowitczak napisał:

hmmm, ja mysle ze wlasnie po to sa urzadzane takie ankiety zeby EK nie byla "kolejną sztampową
edycja kolekcjonerska" ;)


ja widzę to tak, ze zaproponowane w ankiecie opcje nie są oryginalne, nowatorskie, czy cokolwiek innego. Można by się w tym temacie wykazać znacznie większą kreatywnością. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nam dano możliwość wyboru czegoś w rodzaju "dodatku do dodatków" z EK, co nie zmienia jednak faktu, że liczyłem na coś...właśnie bardziej kreatywnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaglosowalem na koszulke tyle, ze z jednym ALE
mam nadzieje, ze zostanie to lepiej rozwiazane niz w przypadku NWN2 gdzie koszulki byly na chybil trafil - takze jezeli przejdzie koszulka to proponuje odpowiednio szybko zbierac zamowienia na EK z mozliwoscia wyboru rozmiaru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to niemożliwe umieszczenie np. tylko medalionu w EK. Czy to troszkę nie zamało? Gdzie Soundtracj? Film o robieniu gry? Gdzie to wszystko jest ... ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koszulka tak ale tylko z opcją wybierania rozmiaru przy zakupie[cichutko przypominam o "małej zadymie" o koszulki przy kolekcjonerskim NWN2]
Pozatym tak jak juz inni piszą - jeżeli to ma być wyjątkowa nawet jak na was kolekcjonerka to to co jest do wyboru w waszej ankiecie powinno być w standarcie :P
Wyjątkowe pudło to + ale to już było więc musicie się bardziej postarać zeby to było naprawdę wyjątkowe ;)
Figurka? Książka/książki? komiksy? Notesik?[:D] może np skórzne karwasze :D
Nie wiem... bo z jednej strony są to nieograniczone możliwości ale z drugiej musiało by to mieć jakiś sesns :P
Wierze w was bo np z kolekcjonerki NWN2 jestem zadowolony
CDP i CDPRed musicie sie postarać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko medalion, i żeby był porządnie wykonany a nie jak ten w G3, już ten dodawany do pierwszej części był o niebo od niego lepszy. Nie dość że nie dostałem do mojego wydania kolekcjonerskiej edycji albumu gothica to teraz mogę go sobie w akcie łaski kupić za wirualną kasę, oby więcej takich numerów panowie.

Mam nadzieję że sprzedaż wiedźmina ktoś lepiej zaplanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiedziałem co wybrać ale ostatecznie wybrałem koszulke bo co do medalionu to nie wiem jak on ma dokładnie wyglądać (rozmiar, materiał z którego jest zrobiony) a potem się okaże że to jakiś jeszcze bubel :( a koszulka to koszulka mniej więcej domyślam się jak będzie wyglądała :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 21:09, Medwith napisał:

Szkoda, że można tylko jeden wybrać :-(

Demokracja, w kmuniźmie byśmy mieli tylko jedną opcje, z ktorej i tak byśmy musieli być "zadowoleni" ;)

Dnia 08.06.2007 o 21:09, Medwith napisał:

Medalion- ten wybrałem, bo to najzwyczajniej się przyda

Nierozumiem, jak? Wątpię by ktoś chciał costakiego nosić całe życie, po paru dniach rzuci się w kąt, a

Dnia 08.06.2007 o 21:09, Medwith napisał:

Koszulka- i tak za mała, a i po jakimś czasie się ją wyrzuci- kiepska pamiątka

Niezgodzę się. Mojim zdaniem jest to najpraktyczniejszy prezent. Sam mam koszulkę z oryginalnego wydania GTA3 i służy mi po dziś dzień. Fakt, że trochę dziurawa, ale przez te pare lat może sobie na to pozwolić ;)

Co do reszty mam mieszane zdanie. Artboki? Powinny być dostępne w internecie za free, a nie jako jakiś specjalny dodatek. Karty też kiepski pomysł. A pocztówka? Dobre sobie - cena tego "ekskluzywnego" wydania pójdzie do góry o 50 zł, dziękuję ;)

Dnia 08.06.2007 o 21:09, Medwith napisał:

Ja bym zaproponował książkę o wiedźminie.

Popieram, nawet bardziej praktyczniejsze od koszulki ;) Tutaj niemiałbym nic przeciwko by zapłacić za grę + książka te 50 (póki co) złotych więcej. Celowe pogrubienie by ktoś z CDP dostrzegł ten dobry pomysł.

Dnia 08.06.2007 o 21:09, Medwith napisał:

Domyślam się, że wiele osób które kupią grę, książki nie mają. Ja właściwie zawiodłem się na
pierwszej (i jednynej) jaką kupiłem- "Ostatnim Życzeniu", ale to inna sprawa :-)

Sam widziałem tylko film, ale książka nie pogardze.

Dnia 08.06.2007 o 21:09, Medwith napisał:

Grę jednak kupię (i to w EK), bo wydaje się warta grzechu.

To się jeszcze okaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no mam nadzieję że jeśli zostanie wybrany medalion (a wszystko na to wskazuje) to niech będzie porządny i niech to będzie medalion a nie jak w NWN2 że medalion okazał się breloczkiem. Nie powiem breloczek bardzo mi się podoba ale to była jednak pewna nieścisłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować