Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Witam serdecznie:)
Od kliku dni w Europie zaistniala nowa gra dla milosnikow Diablo czyli nowy h&s o klimatycznej nazwie "LOKI".
Dosc dziwna jest polityka firmy wydajacej gre gdyz ukazala sie ona najpierw na rynku niemieckim 04.06 potem na francuskim a na wersje anglojezyczna trzeba poczekac do 15.06 oficjalna strona.. http://www.loki-game.com.Gra posiada system multiplayer z postaciami na serwerach producenta czyli taki CB.

Kilka slow o samej grze i klimacie panujacym w tej produkcji:
Graficznie gra wyglada bardzo przyjemnie,pieknie wygladaja wszelkie czary i efekty nimi spowodowane,same postacie w grze moze az tak bardzo nie zachwycaja ale za to potworki sa mile dla oka.
Mamy do dyspozycji 4 postacie (Grecka Wojowniczka,Egipski Kaplan,Aztecka Szamanka,Wiking Wojownik)bez mozliwosci kreowania wygladu postaci.Kazda z nich zaczyna rozgrywke w lokacji wlasnej czyli Grecja,Egipt itp.
Nie ma mozliwosci przejscia do lokacji kolejnej postaci bez ukonczenia wlasnej.
Kazda z tych 4 postaci ma 3 swoich bogow ktorzy wzmacniaja postac swoimi skillami a ta decyzje musimy podjac juz na samym poczatku gry.Gra przedstawiona na filmach nie rozni sie od rzeczywistosci wiec nie bede pisal o tym.
Nie ukrywam ze gra jest wciagajaca i nie jest taka latwa nawet na normalnym poziomie,trzeba sie troszeczke nameczyc.Na razie tyle na poczatek bo zapowiada sie niezla zabawa w sieci moze nie dogoni Diablo 2 ale moze nam umilic ladnych pare miesiecy.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 11:13, Aras123 napisał:

ooooooooooooooooo


Nie pisz proszę jeśli nie masz nic do przekazania, takie posty są uznawane za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie
Premiera polskiego wydania gry jest planowna na wrzesien ze wzgledu na lokalizacje single playera.Obecnie gra zostala wydana we Francji i Niemczech i ilosc graczy wciaz rosnie.Na dzien 15.06 prawdopodobna jest premiera na rynku angielskim.Co do porywnowalnosci z DS2 to i owszem ze podobna :)) przeciez wszystkie h&s takie jak DS,Diablo,Titan czy Sacred sa do siebie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 07:52, Abi Dalzim napisał:

A jest już może demko tej gry?

Jest a do ściągnięcia masz ~1 GB.

Loki - Demo (French)
http://files.filefront.com/Loki+French+Demo/;7784011;;/fileinfo.html
lub
http://www.gamershell.com/news/39256.html

Wyszedł też kilka dni temu nowy trailer:
Loki - Exclusive Aztec Shaman and Egyptian Sorcerer Trailer HD
http://www.gametrailers.com/player.php?id=20451&type=mov&pl=game
a tu w zwykłej jakości:
http://www.gametrailers.com/player.php?id=20452&type=mov&pl=game

20070619093510

20070619093535

20070619093616

20070619093728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 09:42, Paulie Nord napisał:

Loki, loki, loki... Dla mnie samo to, że gra będzie traktowała o nordyckiej mitologi to już
duży plus :P
Ale i tak diablo jest nie do pobicia.


Wszystko jest do pobicia, tylko szumne hasła o grach "bijących na łeb, na szyję Diablo" są tylko hasłami i ich twórcy nie bardzo przykładają się do prób polepszenia jakości h''n''s ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 11:18, Paulie Nord napisał:

Właśnie...
Ile ja razy, a raczej my wszyscy słyszeliśmy, że "nowy h''n''s! Pogromca diablo!" i co z tego
wychodziło to chyba każdy wie :P


A coś w ogóle wychodziło? Bueh, że tak powiem:
Panowie i panie, kto nie ma, niech kupi sobie Diablo II, a resztę H&S sobie odpuści (poza kilkoma wyjątkami). Rzekłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OJ biały... :P toż to sacreda reklamowali nowym diablo... potem jeszcze było milion innych gier których tytułów nie pamiętam :P (czyli raczej owego diablo nie pobiły skoro nawet tytułów nie pamiiętam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 11:39, Paulie Nord napisał:

OJ biały... :P toż to sacreda reklamowali nowym diablo... potem jeszcze było milion innych
gier których tytułów nie pamiętam :P (czyli raczej owego diablo nie pobiły skoro nawet tytułów
nie pamiiętam :))


Sacred dla mnie jest bezpłciowy. :P Przeszedłem podstawkę i jakoś nie mam chęci do niego wracać.

W każdym razie, doszliśmy do tego samego wniosku - Diablo jest nie do pobicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm jesli to ma pobic diablo to ja jestem ciekaw jak...w sumie taki klon (bo w sumie to jest to klon tylko w innym klimacie) ma pobic orginal to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 09:39, Vormulac napisał:

Loki - Demo (French)

O choroba... Po francusku? :/
A nie ma angielskiej wersji? Bo szukałem właśnie angielskiej, ale znajduje tylko francuską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby na półkach belgijskiego Fnaca już mają, ale jakoś mnie odrzuca od francuskiej wersji. Mają manie lokalizowania wszystkiego, a tłumaczenia fantasy brzmią po francusku nieporównywalnie bardziej badziewnie niż nawet słabsze spośród polskich. Le, la, les zabijają cały nastrój. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować