Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

widzę,że atmosfera się rozgrzała. Jeśli jutro nie przyjdzie pocztą to się poddenerwuję, w sumie nie po to w pre orderze zamówiłem, żeby dostać po dniu premiery, zważywszy na to, że można już ją kupić w sklepach... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w MM i Empiku - pełno "LOKów" na półkach w tym EK za 99,90 - miałem brać ale po wzięciu do ręki wcale nie wygląda jak EK. W jedno pudło upchano grę i książkę i tyle...
Jeszcze pomyślę nad tą grą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak będę dopiero mógł zagrać popołudniu (o ile moja EK do mnie dotrze jutro)... obym tylko za dużo pałek nie powstawiał sprawdzając kartkówki dzieciakom, a myślami będąc przy paczce ;)

@Evil - pudło duże kartonowe jak za starych dobrych czasów ? W moim MM EK nie było, albo była zamaskowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 21:58, Galileo napisał:

A ja i tak będę dopiero mógł zagrać popołudniu (o ile moja EK do mnie dotrze jutro)...



Wyczuwam fana h''n''s... :)

Na szczęście nie mam tego problemu, bo jak idę na służbę to 24h jestem odcięty od gry. W domu już nie mam dodatkowych obowiązków związanych z pracą... na szczęście.


P.S. Powodzenia życzę i podzielności uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 22:03, Kawosz napisał:

Wyczuwam fana h''n''s... :)


Taaak, to "wina" moich rodziców. Kiedyś, dawno temu kupili mi Diablo 1 :) a teraz kiedy jestem już duży i samodzielny, zostawili mnie sam na sam z nałogiem hehe ;D zapewne prym przejmie teraz Loki.

Dnia 06.09.2007 o 22:03, Kawosz napisał:

Jedno dobre w EK to "Kłamca" Ćwieka.


I tu się zgodzę, samego "Kłamcy" nie czytałem, ale spotkałem się już wcześniej z twórczością Ćwieka - komu się podobał, temu polecam też Grzędowicza ;)

Dnia 06.09.2007 o 22:03, Kawosz napisał:

P.S. Powodzenia życzę i podzielności uwagi.


Dzięki ;) będzie ciężko, bo dopiero zaczynam i trzeba sobie "respectah" u dzieciaczków wyrobić hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 21:58, Galileo napisał:

@Evil - pudło duże kartonowe jak za starych dobrych czasów ? W moim MM EK nie było, albo była
zamaskowana ;)

A skąd - zwykły gruby dvdbox z przyklejoną książką , wszytsko w tekturowej obwolucie a''la złota edycja cdp i zafoliowana. Kupię może za jakiś czas używkę zwykłej na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Panie Nitro Techland, jakoś tracę wiarę, że dziś otrzymam moją grę. Gdybym nie zamówił pre order,, to już w tej chwili mógłbym zagrać, bo w empiku w Łodzi już jest. Na poczcie jeszcze jej nie ma.
Moja konkluzja jest taka, że nie po to zamawiałem 2 tygodnie przed premierą, żeby otrzymać przesyłkę po dniu 7 września. a zanosi się na to, że otrzymam zapewne dopiero w poniedziałek. Pomimo Pana zapewnień nie zadbaliście właściwie o tę sprawę i za to należy Wam sie duży minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 09:40, NITRO Techland napisał:

Kawoszu cierpliwości...


Posłucham Pana i poczekam do godz. 15:30 kiedy ostatnie w tym tygodniu przesyłki wpływają na "moją" pocztę.
Ogólnie to nie jestem sfrustrowany, ale mam dziwne poczucie niedocenienia klienta przez Firmę Techland, której jest Pan przedstawicielem.

Liczę na to, że jutro na służbie poczytam przynajmniej "Troll i cmentarzysko niedźwiedzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Techlandu nie popisali się. Dzisiaj pojawił sie komunikat: Data wysłania przesyłki 2007-09-07, czyli spokojnie mogę czekać na grę do poniedziałku. I po co mi to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zamówił grę wczoraj (lub zapłata dokonana była wczoraj) istnieje możliwość, że grę dostanie na początku przyszłego tygodnia.
We wszystkich innych przypadkach powinno być wszytko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mam grę w domu :) Oczywiście po polsku :) Dostałem dotego koszulkę i smycz od Techlandu :) W środku 2 płyty-jedna z grą, druga soundtrack MP3. Do tego karta rejestracji i 2 książeczki-instrukcja i Wielka Księga Wiedzy(czarno-biała). Ogólnie wypas zestawik za 63 złote. Zaraz zabieram się za instalacje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 13:24, Sarturias napisał:

Już mam grę w domu :) Oczywiście po polsku :) Dostałem dotego koszulkę i smycz od Techlandu
:) W środku 2 płyty-jedna z grą, druga soundtrack MP3. Do tego karta rejestracji i 2 książeczki-instrukcja
i Wielka Księga Wiedzy(czarno-biała). Ogólnie wypas zestawik za 63 złote. Zaraz zabieram się
za instalacje :))

A w jakim sklepie zamawiales i kiedy? Ja zamawialem w MSW 24.08.2007 EK za pobraniem kurierem DHL i na razie ani widu ani slychu LOKIEGO;/ A jak tam pierwsze wrazenia z gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:54, SimoNeeN napisał:

A w jakim sklepie zamawiales i kiedy? Ja zamawialem w MSW 24.08.2007 EK za pobraniem kurierem
DHL i na razie ani widu ani slychu LOKIEGO;/ A jak tam pierwsze wrazenia z gry?

Ja zamówiłem na MSW 28 albo 27 sierpnia i już jest :) Wrażenia niezłe, sporo krwi ale przynajmniej w pierwszej okolicy-czyli zimnej pólnocnej potrzebny mocny sprzęt bo jest animacja spadającego śniegu, jeśli nie spada to gra się spoko ale jak leci śnieg to może się przycinać. Te wymagania które są na pudełko to chyba nawet za mało. Ja uważam, że to przyzwoitego grania potrzeba proca Core 2 duo 2 GB ram i grafike mniej więcej GF 7600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2007 o 14:58, Sarturias napisał:

Ja zamówiłem na MSW 28 albo 27 sierpnia i już jest :) Wrażenia niezłe, sporo krwi ale przynajmniej
w pierwszej okolicy-czyli zimnej pólnocnej potrzebny mocny sprzęt bo jest animacja spadającego
śniegu, jeśli nie spada to gra się spoko ale jak leci śnieg to może się przycinać. Te wymagania
które są na pudełko to chyba nawet za mało. Ja uważam, że to przyzwoitego grania potrzeba proca
Core 2 duo 2 GB ram i grafike mniej więcej GF 7600.

Wiec jest nadzieja ze u mnie sie rowniez dzis zjawi:0 A kiedy zostala nadana twoja paczka (na MSW w dziale transakcje powinno byc - u mnie jest 2007-09-07 ) Mi demko troche haczylo ale w sumie sprzet juz nie ten ( Barton 2800+ GF 6800 GS Extreme 1 GB ram...mam nadzieje ze w porownianiu do demka fulll jest troszke lepiej zoptymalizowany:) Jak sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem bo w demosa nie grałem ale pewny jestem że na kolejnych planszach nie będzie się ciąć. Poza tym ty masz 6800 a on ma 256 ramu a ja mam 6600 z 128 MB. Powinno na średnich chodzić tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania bo mam zamiar kupić tą grę.

1. Czy w Lokim można samemu tworzyć przedmioty magiczne?
2. Ilu jest w Loki bohaterów posługujących się magią a ile siłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loki już stoi na moim biurku i czeka na odpakowanie z folii :) Zaraz sie biorę za instalację. Ja i kupowanie premierowych gier, do czego to doszło... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować