Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Zwracam częściowo honor. Gra doszła na czas. Listonosz o 16:00 zadzwonił do drzwi. Jednak łyżka dziegciu do tej beczki miodu jest taka, że zaznaczona przeze mnie w zamówieniu chęć otrzymania gry z okładką przedstawiającą Egipcjanina nie została spełniona. Okładka gry przedstawia Norda w czasie walki z Minotaurem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do mnie doszły dwie gry :| coś się komuś pomyliło i musiałem zapłacić podwójnie. No cóż jedną EK mam na sprzedaż w takim razie...

Co do gry to właśnie instaluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem wściekły, na odwrocie mojej instrukcji tam gdzie powinien być numer seryjny jest... puste pole. No kpiny normalnie ! Dzwoniłem do obsługi klienta, ale już chyba za późno. Co za fiasko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez jest puste pole! Nie wiem jaka jest tego przyczyna, ale skutek jest taki, że mam coraz gorsza opinię o Techland.

Galileo jutro sobota, Więc pewnie nieczynne. Podejrzewan, że zagramy dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 18:22, Kawosz napisał:

u mnie tez jest puste pole! Nie wiem jaka jest tego przyczyna, ale skutek jest taki, że mam
coraz gorsza opinię o Techland.

Galileo jutro sobota, Więc pewnie nieczynne. Podejrzewan, że zagramy dopiero w poniedziałek.


Słuchaj tego, w drugim pudełku EK też było puste pole... bo właśnie z nerwów i drugą paczkę rozwinąłem. No ładnie w sobie lecą z klientami. Mimo wszystko spróbuję jeszcze jutro zatelefonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zostaje możliwość posłuchania muzyki z gry (nawiasem mówiąc jeszcze nie włączałem - może muzyki tez nie da się słuchać), dla Ciebie Galileo pozostaje też "Kłamca". Mamy czas również na dogłębną analizę WKW ... buahaha

Ciekawe czy dostaniemy klucz licencyjny?

Ja tez jutro spróbuję się dodzwonić. To przekracza już poziom absurdu. Poryale zajmujące się grami nie pozostawią na Techland suchej niyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 18:46, Harvenar napisał:

Hmm.. rozumiem, że przez brak CD-keya nie możecie grać, czy zainstlaować? Bo mnie gra o żadnego
keya nie pytała, mogę grać bez problemu.


U mnie problem wygląda następująco - mam Viste i po instalacji gry wyświetla się okno ze Starforcem czy tam innym systemem zabezpieczeń i pokazuje się okno na klucz - jak kliknę dalej to mówi mi że mam nielegalną kopię gry [sic!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 18:50, Harvenar napisał:

Mi pisało, ze zeby grac musze sciagnac poprawke. Łate sciagnalem, trwalo to kilka sekund i
juz - gra chodzi bez problemu.


Możesz podać co to za poprawka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem LOKIego w EK i też mam puste pole! Ale bardziej zaniepokoiło mnie, że nie znalazłem w moim wydaniu tego opowiadania "Troll i cmentarzysko niedźwiedzi"!!! To jest niezłe lekceważenie klienta. Grę zamawiałem przez MSW. Jednego maila już posłałem z tym problemem i mam nadzieję, że się to wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. wyskoczylo okienko z programem zabezpieczajacym, ktore mowilo ze potrzebny jest patch. Kliknalem sciagnij i juz, gotowe. Moze Twoje problemy maja zwiazek z vista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ściągnęło patch automatycznie i mogę grać!!! Nawiasem mówiąc to gar ma mniejsze wymaganie niz demo i ze wstępnych oględzin chodzi dużo, dużo lepiej. Apropos klucza licencyjnego to spróbuję w poniedziałek. Jeśli ktoś z Was wcześniej to załatwi proszę o posta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 18:52, Mario2004 napisał:

Ja też kupiłem LOKIego w EK i też mam puste pole! Ale bardziej zaniepokoiło mnie, że nie znalazłem
w moim wydaniu tego opowiadania "Troll i cmentarzysko niedźwiedzi"!!! To jest niezłe lekceważenie
klienta. Grę zamawiałem przez MSW. Jednego maila już posłałem z tym problemem i mam nadzieję,
że się to wyjaśni.

Kto szuka nie bladzi...zanim zaczniesz bluzgac na dystrybutora przejrzyj dokladanie wszystko co dostales...jesli jestes malo spostrzegawczy podpowiem...wez do reki Wieka Ksiege Wiedzy otworz na 3-ciej stroni i przeczytaj naglowek!!! jedyne o co moge sie przyczepic to brak numeru seryjnego, tylko nie wiem po co jest potrzebny bo mozna grac bez niego...pozatym wydanie rewelacyjne, a i gra smiga miodniw w porownaniu do dema :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś skandal!
Moja oryginalna plyta z gra nie przeszla testu sprawdzalnosci,a na dodatek nie mam numeru seryjnego!!!
Chyba w tym TECHLANDZIE BOMBE PODLOZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 20:08, memnon napisał:

To jest jakiś skandal!
Moja oryginalna plyta z gra nie przeszla testu sprawdzalnosci,a na dodatek nie mam numeru seryjnego!!!
Chyba w tym TECHLANDZIE BOMBE PODLOZE!!!


no wymień Tą grę w sklepie w którym kupiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 20:05, SimoNeeN napisał:

Kto szuka nie bladzi...zanim zaczniesz bluzgac na dystrybutora przejrzyj dokladanie wszystko
co dostales...jesli jestes malo spostrzegawczy podpowiem...wez do reki Wieka Ksiege Wiedzy
otworz na 3-ciej stroni i przeczytaj naglowek!!! jedyne o co moge sie przyczepic to brak numeru
seryjnego, tylko nie wiem po co jest potrzebny bo mozna grac bez niego...pozatym wydanie rewelacyjne,
a i gra smiga miodniw w porownaniu do dema :):)

Dzięki za podpowiedź chyba przy przeglądaniu przeoczyłem ten nagłówek a potem ze zdenerwowania tego nie zauważyłem:) Zwracam honor i przyznaje się do mojego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia z gry.

Egipski mag w służbie Ra. Ciekawe zaklęcia, poziom trudności gry oceniam ta klasą oceniam na średnio trudny. Więcej będę mógł powiedzieć, kiedy odblokuje wszystkie zaklęcia. Zamieszczę również bulid i taktykę na Ra.

Gra śmiga pięknie ponad 40 fps, dużo lepiej niż dem, w czym przyznaje racje SimoNeeN.

Opowiadanie przeczytam jutro na służbie w chwili wolnego czasu.

Nr seryjny potrzebny jest do rejestracji gry.

memnon, być może spowodowane to jest obecnością napędu wirtualnego w Twoim systemie. Spróbuj odinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować