Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2007 o 11:26, lancuch napisał:

wiecie jak mozna w lokim kupowac po 20 - 30 mikstur naraz bo mi sie nie chce klikac po jednej
i na tym trace duzo czasu


Wciskasz i trzymasz shift a następnie klikasz i wybierasz określona liczbę mikstur.
Gram magiem na Ra i jak narzazie rozgrywka jest przyjemna. Wizualizacja czarów jest efektowna - rzuciło mi sie to w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do drugiego świata, konkretnie Grecji i się zaniepokoiłem. Mimo, że gram na minimalnym ustawieniu grafy, gra się przycina. Nie jakoś drastycznie, da się grać, ale troszkę denerwuje to, że mimo, że ustawienia są na minimum tak się dzieje. Zaktualizuje stery grafy, zobaczymy czy pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje pytanko dotyczy handlu...Czy mozna sprzedawac mikstury na sztuki?? Chcialbym sprzedac kilka niepotrzebnych mniejszych mikstur leczy wrzucajac je do sklady wrzucam wszystkie, w zwiazku z tym czy istnieje mozliwosc sprzedazy okreslonej liczby??
Pozatym brakuje mi mozliwosci podswietlania wypadajacych przedmiotow porzes przypisanie do tej czynnosci odpowiedniego klawisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:56, Igor FCBayern napisał:

Kurczę, pograłbym sobie w Lokiego, ale nie mam kasy, ani szczególnego zapału... :( Fajne to
to?

Jak dla mnie to gra jest świetna. Gram już od rana jakieś 6 godzin. Podoba mi się fabuła i przemierzanie egipskich lokacji. Mój mag radzi sobie całkiem nieźle.

launch
chyba sie nie da zdefiniować na hotkey, pozostaje tylko numerycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam akurat wolę poczekać na przybycie HellGate London. Loki jest całkiem fajne, ale myśle że ta gra będzie lepsza. Diablo III na razie jeszcze nie wyjdzie bo Blizz jest zajęty StarCraftem II. Więc jeszcze troche poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 22:03, Jacob XX napisał:

Ja tam akurat wolę poczekać na przybycie HellGate London.


To jest jakaś hybryda z tego co czytam. Nie za bardzo to widzę u mnie na półce. Jakos pałam brakiem zainteresowania dla produkcji tego typu. To jednak moja subiektywna ocena. Gra może okaże sie hiciorem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

full jest poprawione bo demo działa tragicznie nawet na mocnym sprzęcie .....

Dnia 08.09.2007 o 18:14, Budyn napisał:


No nie wiem, ale demo jest mniej zoptymalizowane od Fulla, ale i tak na Athlonie 64 3000+ 1024
MB RAMU i GF 6600GT 128 mb ram 128 bit daje bez problemu radę na 3/4 detali, przy czym maksymalne
wygładzanie krawędzi.
Nie wiem jaki masz sprzęt, ale jak masz GF 8400 to nie musisz się dziwić

ustawiłem na 1440x990 i na max a mam gf 8800 gts :P i 4 gb ramu i adm x2 5200
więc raczej wina sprzetu to nie jest - i nie mówię że jest nie płynnie ale często dostaje lekkiej trzkawki i tak jakoś mało ładnie działa to demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 23:20, Kawosz napisał:

gra potrzebuje cd key''a. należy go wpisać ok 48 godzin po instalacji bo w przeciwnym
razie
> nie odpalisz LOKI!

No to bosko, a powiedz mi Kawosz skad go wziasc skoro z tylu instrukcji widnieje puste pole
numeru seryjnego? pomoc techniczna techlandu bedzie rozsylac je na maile czy jak? dali dupy
jezeli rzeczywiscie bedzie tak jak mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 10:38, SimoNeeN napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez SimoNeeN

Dnia 10.09.2007 o 10:38, SimoNeeN napisał:

> gra potrzebuje cd key''a. należy go wpisać ok 48 godzin po instalacji bo w przeciwnym
razie
> nie odpalisz LOKI!

>

Dnia 10.09.2007 o 10:38, SimoNeeN napisał:

No to bosko, a powiedz mi Kawosz skad go wziasc skoro z tylu instrukcji widnieje puste pole
numeru seryjnego? pomoc techniczna techlandu bedzie rozsylac je na maile czy jak? dali dupy
jezeli rzeczywiscie bedzie tak jak mowisz

>


Sprawa jest następująca. Przy uruchomieniu gry czasem pojawa sie alert o sprawdzenie płyty. W trakcie sprawdzania wyskoczył mi błąd i prośba o wpisanie nr licencyjnego. Uwaga: nie jest to nr seryjny ale inny! Dzwoniłem dziś do Techland i powiedzieli, żeby wówczas wcisnąć button "informacja" i przesłać im na maila raport błędu. Tłumaczyli, że jest to jakieś zabezpieczenie. Dziś rano uruchomiłem grę i wszystko było w porządku.
Jeśli chodzi o nr seryjny to Pan powiedział, że firma zrezygnowała z jego urzycia, więc jego brak na odwrocie instrukcji nie jest błędem.
Zobaczymy dziś wieczór, bo wczorajszy raport głosił, że będę mógł używać programu do godziny 18:41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Już tłumacze o co chodzi z pustymi polami CD - KEY

W ostatnich dniach przed wytłoczeniem płyt okazało się, że gra nie będzie wymagała CD - KEY. Będzie sprawdzana fizycznie przez Star Force.
Niestety instrukcje zostały wydrukowane już wcześniej i pozostało na nich puste miejsce na CD - KEY.
Oficjalnie gra nie wymaga CD - KEY''a.

Dostaliśmy również sygnały, że u niektórych osób gra rzeczywiście prosi o klucz. Aktualnie sprawdzamy jak to możliwe.
Jeśli ktoś ma problem, proszę go dokładnie opisać i wysłać maila na adres info@techland.pl lub loki@techland.pl

Postaramy się jak najszybciej rozwiązać ten problem
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 23:20, Kawosz napisał:

> Ja tam akurat wolę poczekać na przybycie HellGate London.

To jest jakaś hybryda z tego co czytam. Nie za bardzo to widzę u mnie na półce. Jakos pałam
brakiem zainteresowania dla produkcji tego typu. To jednak moja subiektywna ocena. Gra może
okaże sie hiciorem :))


Hellgate London może jeszcze być całkiem ciekawy. Oglądałeś trailer? Granaty plazmowe, magia, karabiny, demony z piekła rodem, pancerz przyszłości. Muszę przyznać że przeprowadzenie czegoś takiego w taki klimat może być całkiem interesujące. W żadnym h&s jeszcze tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem lokiego i muszę przyznać, że gra mi się spodobała. Mam tylko ogromny problem. Jestem w starciu z Fenrisem i nie mogę go wpędzić do pułapki. Podchodze tam a on idzie za mną. Gdy stoję naprzeciw go a pośrodku nas jest ta pułapka on nie przechodzi przez nią tylko dookoła. Męczę się nad tym parę dni. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram aztecką szamanką. Jak narazie jedna sprawa mnie zastanawia. Jeżeli używam tych tak zwanych "kamieni" strzelających na odległość to przy klikaniu na przeciwnika (normalny atak) "kamień" atakuje ze swoją normalną i prawidłową prędkością. Natomiast jeśli przytrzymam shift i zacznę klikać za lub przed przeciwnikiem to mogę z kamienia strzelać jak z karabinu (strzały odchodzą praktycznie błyskawicznie) przez co z palcem w nosie mogę pokonać twardszych wrogów, bo nie klikam na nich i nie atakuję ich z normalną szybkością tylko zarzucam ich masą pocisków zależących tylko i wyłącznie od szybkości mojego klikania. Bez sensu imo. To chyba jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wilka to zycie nie musi mu spasc do zera po prostu musisz go zdenerwowac i pulapka moze sie zatrzasnac nawet przy pelnym HP wilka(denerwujesz go poprzez tluczenie Go).

Tak NITRO ja mam 4 postacie na 40-50 lvl i 1 na 80 (szamanka w przemiane Jaguara) a przy okazji nie wiem czy czytales zapytanie o polska flage przy serwerku na Game Center latwiej sie znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 17:32, stg.Olo napisał:

Jesli chodzi o wilka to zycie nie musi mu spasc do zera po prostu musisz go zdenerwowac i pulapka
moze sie zatrzasnac nawet przy pelnym HP wilka(denerwujesz go poprzez tluczenie Go).


Tak, ale wilk nie wchodzi do pułapki. Stoi jedynie obok niej. Nie mam pojęcia co zrobić żeby tam wlazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować