Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Witam :) niezle zamieszanie sie zrobilo wiec wyjasnie:)

Demo jest juz od kilku tygodni wiec nie ma mowy o jakims nowym demie.
Premiera we Francji i Niemczech byla 4 czerwca
Premiera polska jest przewidziana na 7 wrzesnia
Wersja angielska jest do kupienia online od 2 tygodni

Ponadto tak mi sie wydaje ze obecne wydanie gry w dwoch tylko krajach sluzy jako wielki beta test gry.
Juz zostala dodana nastepna latka w wersji 1.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 21:07, lancuch napisał:

sierpniowym ktory juz wyszedl a gry jeszcze w sklepie ni ma bo dzisiaj w empiku bylem i sie
pytalem i nie bylo ale patrzylem tylko w promenadzie w wwa


Dziwne bo niema dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stg.Olo >> mówita o demku v. fr?? Bo my tu rozkminiamy termin premiery ang dema XD

Zresztą, całe to domniemanie "jest demo. A jednak go nie ma" to jeden wielki offtop...Siana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Ja tam wolę wersje sklepowe, bo gdy patrzę na taką grę z licencją na produkt from internet to czuję się jakbym patrzył na jakiegoś omszałego pirata...XD Bo i płytka bez nadruku, i pudełka brak. Sic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i powiem szczerze, że nie spodziewałem się szoku jakim była dla mnie ta gra- wciąga niczym Diablo 2!! :) Ofka w v englisz, bo po fr ja ni panimajet XD

Wprawdzie było pare kontrowersji- jak choćby fakt, że po śmierci pojawiamy się...na początku danej lokacji! :/-, był nieczytelny "myszkowy" interface oraz u-licha-mi-sztywna-kamera, ale ogółem gra trzyma poziom. I nawet niewielkie mapy nie są problemem- dzięki teleportom. Zresztą, fakt, że od DEMA nie mogę sie oderwać jest znaczący...(prawie się na naukę jazdy spóźniłem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo ciekawie się zapowiada. Czytałem parę recenzji i każda jest inna, niektórym podoba się gra a niektórym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz, z jednej strony otwarta struktura gry, a z drugiej małe lokacje. Z jednej atakuje animacją i efektami, z drugiej deprawuje teksturami podłoża. Co kto lubi. A i kwestia ekwipunku dyskusyjna jest, nie powiem, choć ja zaliczam się do grona zwolenników nowego rozwiązania. W końcu brak bałaganu w plecaku, jest klarownie i przejrzyście! Wcześniej wspomniałem o "myszkowym" interface- otóż niezależnie od tego, czy z daną postacią/obiektem mamy coś do załatwienia czy też jest to pieśnią przeszłości/w danej chwili interakcja nie jest możliwa, ikona której kształt przyjmuje kursor po najechaniu nań wygląda tak samo...Ale ogółem jest git, czyli dla mnie nastał czas Lokiego. Diablo 2 idzie na emeryturę...XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 11:18, GuzikTheGreat napisał:

hmm recenzja miazdzaca....:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6829


I niezbyt kompetentna. Przepraszam, ale HnS z tego co mi wiadomo polega dokładnie na mniej lub bardziej bezmyślnym klikaniu. Są ludzie, którzy taki typ rozrywki lubią, a są i tacy którzy tego nie zdzierżą. Pomyślmy... Czy Dungeon Siege zarówno pierwsza i druga częśc polegały na czymś więcej niż zwykłym klikaniu ? Nie. Poza tym totalnie mnie rozbroił tekst o kopiowaniu świata z Diablo II - bo mamy pustynie, lodowe pustkowia, dżunglę itp. OMG ! Ludzie od kiedy Blizzard ma prawa autorskie do umieszczania pustyni/dżungli/whatever tylko i wyłącznie w swoich grach ? To tak jakby powiedziec, że Fallout został zerżnięty z Diablo bo ma rzut izometryczny :| i jeszcze, żeby było jasne - nie bronię gry. Poprostu nie mogę czytac takich bzdur jakie zostały wypisane w tej recenzji. Zwykła FUSZERA jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ja powiem tak jeżeli pełna wersja jest taka jak demo to ja dziękuje ale jakoś mnie nie przekonuje...
brzydka grafika bleee (mapy)... i animacje - no i szybkość działania nie zachwyca w titanie w takiej samej rodziałce śmiga znacznie lepiej - a jest ładniejszy i mapy są gigantyczne :/
małe mapy...no właśnie małe ;p
nie czytelny interfejs u sprzedawców i wogóle jakoś tak dziwnie
strasznie to łatwe - no ale to demo
no cóż grałem w demo francuskie - to może dla tego nic nie było czytelne - ale grafika i animaje są strasznie sztywne w TQ są o niebo lepsze - cóż mechaniki nie poznałem ale jakoś sam nie wiem
czytając opinie w prasie i sieci zdania mocno podzieleno .... newet w cda zdaniem qn`ika gra jest słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 16:48, scott napisał:

no to ja powiem tak jeżeli pełna wersja jest taka jak demo to ja dziękuje ale jakoś mnie nie
przekonuje...
brzydka grafika bleee (mapy)... i animacje - no i szybkość działania nie zachwyca w titanie
w takiej samej rodziałce śmiga znacznie lepiej - a jest ładniejszy i mapy są gigantyczne :/
małe mapy...no właśnie małe ;p
nie czytelny interfejs u sprzedawców i wogóle jakoś tak dziwnie
strasznie to łatwe - no ale to demo
no cóż grałem w demo francuskie - to może dla tego nic nie było czytelne - ale grafika i animaje
są strasznie sztywne w TQ są o niebo lepsze - cóż mechaniki nie poznałem ale jakoś sam nie
wiem
czytając opinie w prasie i sieci zdania mocno podzieleno .... newet w cda zdaniem qn`ika gra
jest słaba

weź nawet nie mów! wygrałem tą grę w CD-Action i nie może być słaba, bo to pierwsza rzecz jaką kiedykolwiek wygrałem. jak to będzie jakaś miernota to się chyba załamię... ale w CD-Action dostała 8+ to chyba aż tak słaba nie jest... czy jest? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wersja PL ma być "dopracowana" przez Techland, przy pomocy polskiej społeczności fanów Diablo. Wynika z tego, że prawdopodobnie zostanie wydany do tej gry patch opracowany wspólnie przez Techland i Cyanide, który ma polepszyć rozgrywkę. Tak słyszałem, ale mogą to też być zwykłe ploty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 15:50, Madoc napisał:

> jest słaba
weź nawet nie mów! wygrałem tą grę w CD-Action i nie może być słaba, bo to pierwsza rzecz jaką
kiedykolwiek wygrałem. jak to będzie jakaś miernota to się chyba załamię... ale w CD-Action
dostała 8+ to chyba aż tak słaba nie jest... czy jest? :/

no wiesz to też kwestia gustu - przytaczasz cda-a - recenzja na 8+ ale ale qunik czy jak mutam dał max 6 więc jednym się podoba innym nie
z tymi nagrodami jest tak - ja np: wygrałem na gram .pl gothica III chodź wiedziałem że gra jest mocno zabugowana ale i tak się cieszyłem i pograłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 12:37, Arclight napisał:

To jest z darmową przesyłką czy nie? Bo jeśli bez to chyba się skuszę.

A tak ciężko kliknąć pod tym linkiem na zamawiam i zpoznać się z kosztami przesyłki ?
8 zł poczta polska po zapłacie przlewem z góry
0 zł pdbiór osobisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować