Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Witam, grałem w demko i gierka bardzo mi się spodobała, czekam na oficjalną polską premierę tej gierki. Kupię ją dopiero w okolicach października, bo dopiero wtedy będę w domku :P. 3 tygodnie po premierze będziecie sobie pykać to poznam dokładnie wasze opinie na temat tej gry, wtedy ewentualnie wskoczę do sklepu.


pozdro by DevilMis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 09:19, necron1501 napisał:

Kim będzie cie jak nabędziecie Lokiego? Ja barbarzyńcą.


Ja zagram prawdopodobnie Egipskim Magiem, albo Szamanką - tyle, że z umiejętnościami przemiany w panterę i ten jej drugi bajer, gdzieś czytałem co to było, ale już zapomniałem. Oczywiście innymi też pogram, ale chętnej jednak sięgam po postaci czarujące niż te które walczą w zwarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 17:57, Galileo napisał:

Ponoć wersja PL ma być "dopracowana" przez Techland, przy pomocy polskiej społeczności fanów
Diablo. Wynika z tego, że prawdopodobnie zostanie wydany do tej gry patch opracowany wspólnie
przez Techland i Cyanide, który ma polepszyć rozgrywkę. Tak słyszałem, ale mogą to też być
zwykłe ploty.


Nie tylko ponoć ale będzie dopracowana. Patch poprawi wiele bugów, które istnieją w wersji podstawowej.

Zgodzę się też co do tego, że zdania na temat Lokiego są różne ale to kwestia gustu. Na gry.onet.pl właśnie grę zmiażdzyli a znowu na gametrance.pl wychwalają. Dwóch ludzi-dwie opinie.

Ja grałem w demo i jestem jak najbardziej optymistycznie nastawiony. A niezbyt wielkie lokacje o których pisaliście to tylko zaleta moim zdaniem. Pamiętam ten problem z D2 kiedy musiałem wracać do miasta przez te wszystkie poziomy... Jest pewna granica wielkości, kiedy zwiększamy planszę do pewnego momentu są tylko "ochy i achy", kiedy zaś przekroczymy pewiem punkt zaczynają się niezbyt optymistyczne myśli, kiedy zaś jeszcze zwiększymy wóczas w mojej głowie pojawiają się "@#@#@!@#%$%$@#" po czym grę wyłączam. Co za dużo to nie zdrowo.

Grafika moim zdaniem całkiem przyzwoita, gameplay też. Czekam z utęsknieniem na premierę i już wiem, że wygra u mnie z Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest to kwestią gustu. Ja jeszcze nie mam do końca sprecyzowanego zdania na temat gry, sama rozgrywka jest dokładnie bardzo dobra i jeśli ktoś lubi hns-y to gra powinna mu się spodobać, ja mam tylko jedno ale co do samej gry jak do tej pory - ekwipunek - w kórym w demie kompletnie nie mogłem się połapać, niemniej na plus jest pewna nieograniczoność noszenia przy sobie różnego rodzaju duperelek. Mimo tego, że gra dla mnie hitem nie będzie, to jednak ma w sobie to coś przez co nie mogę się jej doczekać :)

Co do zarzutów odnośnie ekwipunku (że nie różni się on statami, ani wyglądem w pewnych przedziałach poziomowych) to w sumie dobrze, jeżeli gramy pvp to nie ekwipunek postaci powinien się liczyć, a umiejętności gracza. Chciałbym jednak (nie wiem czy to tylko moje pobożne życzenie) żeby jednak dla każdego przedziału poziomowego był INACZEJ wyglądający set. Wiecie niepowtarzalny, a nie że przez pierwsze 20 lvli biegamu w tej samej skórze z polepszonymi zaledwie kilkoma statami. (ta zasada nie dotyczy szamanki ;) im mniej ma na sobie tym lepiej muehehehehe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 09:19, necron1501 napisał:

Kim będzie cie jak nabędziecie Lokiego? Ja barbarzyńcą.

jakim barbarynca wikingiem ! ;p szczegol ale ja tez zamierzam grac wojem bo nie umiem grac magami czy lucznikami co z daleka szyja ja lubie podejsc do potworka i go klepac wiec tak jak ty bede gral wikingiem czy jak ty mowisz barbarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:16, NFSU2.00 napisał:

Czy można tą gre kupi już w sklepach czy jeszcze trzeba trochę poczekać?


7.09.2007 - data premiery. Dopiero pod koniec tygodnia wejdzie do sklepów. Ci co zamówili preorder podobno mają dostać szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:07, Galileo napisał:

Oczywiście, że jest to kwestią gustu...

Mnie osobiście wydaje się, że różnice zdań spowodowane są tym, że nie zawsze taki redaktor w portalu/gazecie dostaje do zrecenzowania to co lubi. Dlatego więc jeżeli trafi na swojego konika daje możliwego maxa a jeżeli czegoś nie lubi miażdży jak może. Np. ja nie lubie FPSów i gdyby kazali mi zrecenzować np. Far Cry, czy choćby nawet Gears of War obie gry dostałyby u mnie max 3-4 punkty za ładną grafikę-po prostu nie lubię i nie rozumiem shooterów. MI wydaje się, że to właśnie stąd takie różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 10:16, RedSqll napisał:

Czy ktos mi moze powiedziec dlaczego gra dla fanow d2?? (tak sie sobie czepiam:-P)


Ponieważ Producenci tak sondzą no i z tego co widziałem na filmikach to to przypomina d2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:16, NFSU2.00 napisał:

Czy można tą gre kupi już w sklepach czy jeszcze trzeba trochę poczekać?


Na zakup trzeba poczekać do 07.09 ale na www.gametrance.pl jest konkurs, w którym można ją wygrać.


To prawda, producenci zawsze dużo mówią i jeżeli coś jest h''n''s to zawsze wrzucają do jednego wora z Diablo. Ja bym bardziej przyrównał to do Titan Quest. Co nie zmienia faktu, że gierka będzie fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem prosze o pomoc scognolem demko loki i mi sie przycina mam komputer athlona 3800 x2 gf8800 gts i 2gb ramu dlaczego gra podcina nierozumiem gra mi powina chodzic bez scinek i teraz niewiem czy kupowac pelna versie prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc scognolem demko loki i mi sie przycina mam komputer athlona 3800 x2 gf8800 gts i 2gb ramu dlaczego gra podcina nierozumiem gra mi powina chodzic bez scinek i teraz niewiem czy kupowac pelna versie prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 17:22, devilll napisał:

prosze o pomoc scognolem demko loki i mi sie przycina mam komputer athlona 3800 x2 gf8800 gts
i 2gb ramu dlaczego gra podcina nierozumiem gra mi powina chodzic bez scinek i teraz niewiem
czy kupowac pelna versie prosze o pomoc



demko sie przycina nawet na bardzo dobrym sprzęcie, tojest kwestia bugów i tego, że to po prostu wersja beta. Pełna wersja w polskiej lokalizacji powinna być już dobra i płynnie "chodzić" Na moim sprzęcie demo przycina ale nie ma dyskomfortu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować