Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Grajac na Game Center po wyjsci z kazdej rozgrywki gra mi sie wiesza;/ Czy rowniez tak macie?? W zwiazku z tym ciekawe czy postepy w grze zapisuja sie prawidlowo?? Ja gre na game center zmuszony jestem zamykac alt+ctrl=del :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 17:41, scott napisał:

> > Czy jest realna szansa że sobie pogram na athlonie 1800+ 512 ram i radeonie 9250
?
> Mała szansa, ale na połowie detali powinno ruszyć, gra ma bardzo dobrze zoptymalizowany
silnik,
> podobnie jak gry Blizzarda.
hym... jeżeli jest tak jak w demie to właśnie usłyszałem najzabawniejszy text dzisiejszego
dnia :P
no ale może full jest poprawione bo demo działa tragicznie nawet na mocnym sprzęcie .....

No nie wiem, ale demo jest mniej zoptymalizowane od Fulla, ale i tak na Athlonie 64 3000+ 1024 MB RAMU i GF 6600GT 128 mb ram 128 bit daje bez problemu radę na 3/4 detali, przy czym maksymalne wygładzanie krawędzi.
Nie wiem jaki masz sprzęt, ale jak masz GF 8400 to nie musisz się dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:35, Harvenar napisał:

Mam pytanie. Czy mogę naraz kupić większą ilość przedmiotów(eliksirów życia) czy muszę klikać
i kupować po jednym?


Klikasz z Shiftem na eliksir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 17:41, scott napisał:

hym... jeżeli jest tak jak w demie to właśnie usłyszałem najzabawniejszy text dzisiejszego
dnia :P
no ale może full jest poprawione bo demo działa tragicznie nawet na mocnym sprzęcie .....


Fakt jest taki, że działa lepiej, szybciej, płynniej niż demo.

memnon - Twój problem jest trudny. Napisz jeszcze jaki masz system operacyjny. Możesz jutro napisać do mnie na gg 6590917. Nie pisz dziś bo mam służbę i Ci nie odpiszę.

Moim zdaniem TQ jest słabsze. Nie przypadło mi do gustu mi ze względu na zbyt dużą ilość kombinacji klasy postaci. To jest jednak tylko moja subiektywna ocena. Grę kupiłem tuż po premierze i grałem do stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:14, Budyn napisał:

> no ale może full jest poprawione bo demo działa tragicznie nawet na mocnym sprzęcie .....
No nie wiem, ale demo jest mniej zoptymalizowane od Fulla, ale i tak na Athlonie 64 3000+ 1024
MB RAMU i GF 6600GT 128 mb ram 128 bit daje bez problemu radę na 3/4 detali, przy czym maksymalne
wygładzanie krawędzi.
Nie wiem jaki masz sprzęt, ale jak masz GF 8400 to nie musisz się dziwić

Ja mam Semprona 2600+, 1024 MB RAM i Radeona 9550 256 MB i po ustawieniu wszystkich opcji graficznych na minimum i rozdzielczości 1024x768 pikseli demo działa skokowo. Dopiero po zmienieniu na 800x600 zyskuje trochę na płynności, ale za ładnie to nie wygląda.
Chyba będę musiał trochę upgrade''ować kompa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec jak jest z wasza gra na GameCenter??Czy rowniez sie wiesza w momencie opuszczenia rozgrywki?? Co do wrazen z gry sa jak najbardziej pozytywne razi tylko troche pikseloza map i delikatne haczenie gdy wpadamy w wir wrogow i krew tryska na wszystkie strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SimoNeeN-------Wiec jak jest z wasza gra na GameCenter??Czy rowniez sie wiesza w momencie opuszczenia rozgrywki??
Owszem jest pewien okres czasu aby wyjsc z gry ale z autopsji Ci powiem ze wiaze sie to z laczem.Gram z kafejki i mam 12mega lacze i zadna taka opcja nie wystepuje.Natopmiast w pracy mam 2mega DSLa i tu juz musze odczekac dluzszy okres czasu aby z gry wyjsc lub tak jak piszesz S+A+Delete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 17:44, stg.Olo napisał:

Jezeli gracie po sieci to moze ustalimy jakis serwer na ktorym bedziemy siedziec??

A na jakim zazwyczaj przesiadujesz?? j z reguly wchodze na francuski Rangarok albo brytyjski i niemiecki ktore sa pod nim a to ze wzgledu ze na tych 3 serwerach jest najwiecej graczy i gier
Kolejne wrazenia z Loki...poziom na smiertelniku dosc trudny ale byc moze wiaze sie to z tym ze gram egipskim magiem z buildem opartym o horusa;P trzeba sie nalatac i razic wrogow z dystansu ale zabawa przednia:) Wydanie EK przezajefajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra jest prosta i przyjemna. Nordycki Wojownik, topór dwuręczny, build thora. Najczęstsza taktyka - rzucam się między przeciwników i odpalam Tornado Thora (młyniec). Ręce i nogi latają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem gierke orginal oczywiscie i mam problem z zainstalowaniem.
Po wlozeniu plytki do napedu pojawia sie instalator klikam instaluj i na tym sie konczy nic sie nie pokazuje a naped staje.
Jesli klikne Setup.exe znow pokazuje sie instalator ale sytuacja jest identyczna.
Nie uzywam zadnych emulatorow napedow typu Alkohol czy Deamon Tools
Komp spelnia wymagania (C2D e6600 2gb ram i GF8800gts ) Win Xp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:03, Bimbermistrz napisał:

Właśnie ukończyłem demko i chyba zdecyduję się na zakup. Choć wkurzająca jest ta mała czcionka.

Rozwiazalem ten problem dosc prozaicznie ... wchodzac w opcje wyswietlania przed odpaleniem gry zaznaczylem aby zastosowac bierzaca rozdzielczosc (pulpitowa) u mnie jest to 1152x752 i czcionka jest znacznie wieksza i czytelniejsza
Podzielcie sie swoimi wrazeniamy z gry ... co wam sie podoba a co was denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mi się podoba:

+ dokładne i szczegółowe modele postaci
+ system bóstw i umiejętności
+ klasy postaci, projekty broni i zbroi
+ niektóre dźwięki
+ długość gry

Co mi się nie podoba:

- niektóre tekstury (np. w jaskiniach) są zrobione (albo przynajmniej tak wyglądają) na odwal się, są brzydkie
- muzyka
- dyski greczynki
- że można przebiec lokacje nie walcząc z mobami (tzw. run)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 23:33, Galileo napisał:

- że można przebiec lokacje nie walcząc z mobami (tzw. run)


Tak było też m.in w Sacred. Dla mnie to nie jest minusem. Chcesz - walczysz. Nie chcesz - biegniesz. Ja jednak wolę sobie powybijać moby, niż je tak biedne zostawić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszke was musze uswiadomic jezeli chodzi o te przebiegniecie i juz next lokacja:).
Owszem cacy szybko i przyjemnie tylko czeka was jeszcze poziom Hero i Deity a tu juz zaczynaja sie schody:).
Przykladem jest np.Mag egipski lvl 50 co sieje ogniem i na hero jak go zlapie pare nobkow juz zgon mimo ze ofensywnie jest mocny to niestety wysiada w defensywie i tu trzeba nadrobic punkty.Druga postac 80 lvl szamanka przemiana na jaguara tez wydaje mi sie mocna ale niestety na Deity juz tak slodko nie jest,pierwszy hero(zolty)ma ok 4k live wiec troszke trzeba sie nameczyc ponadto im dalej tym gorzej zwykle moby maja po 700-1000 live i dmg im zadawany moze byc ciut za maly.Owszem mozna to splaszczyc i przebiec all gre na zasadzie 1 hit 1 zgon ale chyba to nie o chodzi:).Pozostaje jeszcze problem itemow jak sie doczytalem(nie wiem na ile to prawda)zielone itemy wypadaja od 80 lvl na hero wiec i tak trzeba ten lvl nabic a juz nie idze tak slodko.
Kilka razy resetowalem gre(respawn mobow)aby zrobic pare leveli bo postac byla za slaba do walki,nie wiem jak to jest z wikingiem bo to jest najlatwiejsza i najprostsza postac w grze ale z innymi postaciami i bulidami do nich sa pewne problemy na poczatku rozgrywki(tak gdzies do 40 lvl).Reasumujac obserwacje,mysle ze tak prosto na poziomie Deity juz nie jest wiec warto wybijac all potworki dla expa i levelu skila bo chyba nie na darmo jest max lvl 200?.
Gram najczesciej na 1 serwerze moje konto to p7895214 jak ktos chce pograc w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 01:01, stg.Olo napisał:

Przykladem jest np.Mag egipski lvl 50 co sieje ogniem i na hero jak go zlapie pare nobkow
juz zgon mimo ze ofensywnie jest mocny to niestety wysiada w defensywie i tu trzeba nadrobic
punkty.


Co do Twoich wniosków, dopowiem jedynie że postać może osiągnąć 200 lvl. 50 lvl jest nieco za niski na "Boga".
Problem się sam rozwiązuje, jeśli się dobije odpowiedni poziom postaci. Nikt nie mówił, że będzie łatwo.

Wniosek: następuje samoczynna selekcja prawdziwych fanów gier h''n''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować