Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

jako że w poprzednim poście nie doczekałem sie odpowiedzi pytam jeszcze raz : jaki jest max lvl skilli i ile punktów wiary wymaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oł jea mitologia Nordycka zakończona... Hel jak na boginie wcale taka silna nie była :D. Czy wy też zauważyliście, że ona ma męski głos :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:48, mikolajmix napisał:

jako że w poprzednim poście nie doczekałem sie odpowiedzi pytam jeszcze raz : jaki jest max
lvl skilli i ile punktów wiary wymaga?



chodzi mi o oburęczność :P wie ktos cos na ten temat ;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w empiku już miałem w rece Lokiego i pomyślałem sobie czy takie klikanie nie znudzi sie po kilku godzinach grania co wy gracze powiecie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz już pytałem ale nikt nie odpowiedział...

Na razie grałem w demo tylko i miałem problemy z płynnością... Niby nic się nie dzieje idę po lesie całym białym od śniegu ale jakoś dziwnie przycina (C2D E 4400 @ 2.3 GHZ, 8800GTS 640, 2GB RAM DDR2). Mam nadzieję że to tylko demo jest takie nie zoptymalizowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:54, Steel Dogg napisał:

byłem dzisiaj w empiku już miałem w rece Lokiego i pomyślałem sobie czy takie klikanie nie
znudzi sie po kilku godzinach grania co wy gracze powiecie na ten temat


Nie wiem, czy Tobie się znudzi, bo mnie nie znudziło się jeszcze :) nie sądzę aby mi się prędko znudziło.

mikolajmix
max lvl dla postaci to 200, nie wim jaki jest max lvl skili,może Nitro się wypowie jak zawita na forum. Jak dobiję 100 lvl to pewnie się dowiem, już niedługo - narazie mam 20 lvl fali ognia. W ogóle dystrybutor ma problemy z odpowiedziami na pewne pytania (patrz moje pytanie dotyczące dmg. - powyżej na forum). Nitro nie znał odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:06, Satruss napisał:

Raz już pytałem ale nikt nie odpowiedział...


Tak! Demo jest słabe pod względem optymalizacji. W wersji pełnej na patchu 1.0.6.0 przedstawia się to lepiej. Na dniach wyjdzie świeży patch i mam nadzieję, że poprawi jeszcze bardziej grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się fajnie, choć momentami można dostać szewskiej pasji - ale to może patch poprawi te przycinki i wywalanie z gry przy przechodzeniu między lokacjami :D
Ale gra jest w porządku generalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 19:43, Harvenar napisał:

Pomarańczowe itemy są najlepszymi itemami na pierwszym poziomie trudności, wypadają bardzo
rzadko. Mi wypadł kiedyś Demoniczny Topór, czy jakoś tak. Był do kitu, więc opchnąłem go za
pkt wiary :P Wściekłosć działa hcyba na wszystkie postacie, także te magiczne. Możesz zaobserwować
zmiany w ilości ciosów potrzebnych na wykończenie przeciwnika.

jak i gdzie można zamienić przedmioty na punkty wiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 08:14, tosz napisał:

jak i gdzie można zamienić przedmioty na punkty wiary ?


zamieniać przedmioty na punkty wiary można w mieście, przy posągu bóstwa (niebieska kropka na mapie z tego co pamiętam). Jeżeli klikniesz na posągu, to pojawi się menu z wyborem bóstwa któremu chcesz złożyć ofiarę i spis rzeczy z twojego ekwipunku do ofiarowania. Wybierasz itemy klikasz ofiaruj i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:06, Satruss napisał:

Raz już pytałem ale nikt nie odpowiedział...

Na razie grałem w demo tylko i miałem problemy z płynnością... Niby nic się nie dzieje idę
po lesie całym białym od śniegu ale jakoś dziwnie przycina (C2D E 4400 @ 2.3 GHZ, 8800GTS 640,
2GB RAM DDR2). Mam nadzieję że to tylko demo jest takie nie zoptymalizowane...


full działa tak samo koślawo jak demo (sam gram - tzn. grałem w to - na amd x2 5200 4gb ram i gf 8800gts 320 - i czasem to parodia była (czkawka) - wczytanie nowej mapy -później się uspokaja ale gra jest źle zoptymalizowana i ....ech)
te dziwne przycięcia to norma - animacje są takie skokowe trochę (postaci) piszę co by samych zachwytów nie było ale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 08:29, scott napisał:

te dziwne przycięcia to norma - animacje są takie skokowe trochę (postaci) piszę co by samych
zachwytów nie było ale :P


Racja! Nie może być samych zachwytów, cały czas należy poprawiać błędy i ulepszać grę. Może coś z niej wyjdzie pozytywnego w przyszłości - mówię o rozgrywce GameCenter. Póki co patch 1.0.7.0 jest potrzebny na gwałt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 10:55, frozen_fox napisał:

Jest jakiś limit pakowania run itp w przedmioty? Rozumiem że re czerwone, żółte i zielone nie
można ulepszać.


Można włożyć tylko jedną runę w przedmiot. Patch "daiblomanów" ma to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 11:01, Kawosz napisał:

> Jest jakiś limit pakowania run itp w przedmioty? Rozumiem że re czerwone, żółte i zielone
nie
> można ulepszać.

Można włożyć tylko jedną runę w przedmiot. Patch "daiblomanów" ma to zmienić


A kiedy ten patch ma wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 11:25, frozen_fox napisał:

> > Jest jakiś limit pakowania run itp w przedmioty? Rozumiem że re czerwone, żółte i
zielone
> nie
> > można ulepszać.
>
> Można włożyć tylko jedną runę w przedmiot. Patch "daiblomanów" ma to zmienić

A kiedy ten patch ma wyjść?


Nie wiadomo. Z tego co wiem data wydania będzie bliska z publikacja nowego patcha 1.0.7.0. Bliższe informacje na pewno będą podane przez dystrybutorów - na naszym forum pewnie Nitro da znać. Poza tym polecam odwiedzać często oficjalna polską stronę LOKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 09:52, Kawosz napisał:

Racja! Nie może być samych zachwytów, cały czas należy poprawiać błędy i ulepszać grę. Może
coś z niej wyjdzie pozytywnego w przyszłości - mówię o rozgrywce GameCenter. Póki co patch
1.0.7.0 jest potrzebny na gwałt.

jak wyjdzie patch to dam grze 2 szansę narazie leży na półce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować