Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Mam taką prośbę o pomoc :)
A mianowicie, co sądzicie o Lokim (tylko dokładnie proszę :) , nie samo "Jest extra!" tylko coś więcej ) i czy waszym zdaniem jest lepszy od Titan Questa?

Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest extra :P
a na serio, to warto w niego zagrać. imo jest lepszy on TQ, rozbudowany na ile może, ma ciekawe postacie, cztery światy, trzy poziomy trudności, a wszystko to sprowadza go podobieństwem do diablo, ale nie można powiedzieć że jest jego klonem. wprowadza trochę innowacji i wychodzi mu to na dobrze. można powiedzieć, że po długim młuceniu w diablo, daję trochę świeżości i sporo radochy. na prawdę warto, żeby chociaż samemu się przekonać, a mówię - wciąga. no i cena malutka jak na tak długą, rozbudowaną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To samo co pizmak666,dodam jeszcze to, że Loki umożliwia nam poznanie trochę tych czterech mitologii w których się rozgrywa. O ile wiem dużo o mitologiach greckiej i egipskiej, tak mitologia celtycka i aztecka były dla mnie nowościami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno jest lepszy niż TQ, przynajmniej dla mnie jak i znacznej znanej mi większości ; )
każdą postacią można łatwo sobie wybrać własny styl walki, bo nie oznacza koniecznie granie nordyckim wojownikiem wg. taktyki, młot i napie... bić wszystkich z bliska. ja sam dawałem nim wszystkie staty na młotki jakieś tam żeby dwoma walić na raz, ale głównie expiłem przy pomocy dobrego łuku, bo z dystansu zdążałem połowę przeciwników ubić. resztą postaci też się łatwo gra, na pewno nie trzeba czegoś wymyślnego stosować, łatwo się przystosować i cieszyć dłuuugo z gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawie. nie powiem dużo, bo najwięcej grałem wojownikiem (bo w diablo najwięcej barbem), ale powiem że przyjemnie. dawno też przy lokim nie siedziałem, na razie wiedźmin mnie trzyma i szkoła. ale może ktoś Ci udzieli odp. jak jest szamanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie OD kiedy do loki trzeba wpisywac cd-keya?? Gra mi normalnie chodizla a teraz Wyskakuje Mi komunikat ze star forca ze trzbeba cd keya wpisac a takiego nie ma nigdzie ;/

Prosze o szybka odpowiedz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba. Słuchajcie pomocy. Musz pokonac wielkiego wilka fenrira czy jakoś tak i nie wiem jak go zabic moze ktos pomóc? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mr. M

Szamanką mi się grało dość dziwnie...

zainwestowałem w zwierzaki, to okazało się że są za słabe - przynajmniej na początku np modliszka w pakowaniu 6 punktów zadaje 7 obrażeń !! za to szaman z kulą ognistą wymiatał, szkoda tylko, że miał hp tyle co nic. Pająk trochę bezużyteczny. Ogólnie za długi czas regeneracji ich zdolności specjalnych, a podstawowe ataki są nie warte wspomnienia. Grając w przemiany: kotek był dla mnie za szybki i przy mojej prędkości kompa nie byłem w stanie wycelować LPM we wroga, a duch okazał się za słaby. Najlepiej grało się szamanką magiczką, ale przecież jest od tego mag... Doszedłem do jakiegoś 24 poziomu i dałem sobie spokój..

yurez:

Polska wersja nie wymaga cd keya - może o niego zapytać z dwóch powodów :

1: masz niewłaściwego patcha
2: masz pecha i dzwoń do pomocy technicznej...

kabak5:

Wilka pokonuje się następująco: atakując go w końcu pojawia się u niego ikonka ?furia? czy coś takiego, wtedy idziesz do pułapki ( lewy dolny róg chyba) on goniąc cię wpada do niej. Czasem trzeba troszkę połazić zanim pułapka się zatrzaśnie. Powtarzam wilk musi mieć aktywną ikonkę "furii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:16, misiekao napisał:

Jak gram w to 1 raz to kin najlepiej zaczac grac?

To zależy od Twoich upodobań. Jeśli lubisz magię wybierz Egipskiego maga, jeśli walkę to barbarzyńcę. Są jeszcze: Grecka wojowniczka i Aztecka szamanka. Trudno komu co radzić. Tutaj - http://forum.postalsite.info/topics11/loki-vt529.htm - opisałem Lokiego z mojego punktu widzenia. Poświęciłem swoje posty egipskiemu magowi. Jak coś, to pisz na GG ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 23:12, Mr.M napisał:

Mam taką prośbę o pomoc :)
A mianowicie, co sądzicie o Lokim (tylko dokładnie proszę :) , nie samo "Jest extra!" tylko
coś więcej ) i czy waszym zdaniem jest lepszy od Titan Questa?

Pozdrowienia.

witam. Ja aktualnie gram w TQ, ale recenzje Lokiego wypadają nawet nieżle. Zastanawiam się nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:18, kabak5 napisał:

Mnie sie podoba. Słuchajcie pomocy. Musz pokonac wielkiego wilka fenrira czy jakoś tak i nie
wiem jak go zabic moze ktos pomóc? Z góry dziękuje


Musisz go nawalać, aż jego poświata zrobi cię czerwona a potem musisz wprowadzić go do tej pułapki, któraj jest w tej samej jaskini. Ja też za bardzo niewiedziałem jak go pokonać, to tak go nawalałem że doszło mu do jednego punktu życia, i nie chciał umrzeć, dopiero potem się domyśliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 19:33, mateuszbanach0 napisał:

> Mam taką prośbę o pomoc :)
> A mianowicie, co sądzicie o Lokim (tylko dokładnie proszę :) , nie samo "Jest extra!"
tylko
> coś więcej ) i czy waszym zdaniem jest lepszy od Titan Questa?
>
> Pozdrowienia.
witam. Ja aktualnie gram w TQ, ale recenzje Lokiego wypadają nawet nieżle. Zastanawiam się
nad kupnem.


Zagraj może najpierw w demko i zobacz czy gra Ci się spodoba, bo to że recenzje wypadają dobrze nie znaczy że gra przypadnie Ci do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:05, Jacob XX napisał:

> > Mam taką prośbę o pomoc :)
> > A mianowicie, co sądzicie o Lokim (tylko dokładnie proszę :) , nie samo "Jest extra!"

> tylko
> > coś więcej ) i czy waszym zdaniem jest lepszy od Titan Questa?
> >
> > Pozdrowienia.
> witam. Ja aktualnie gram w TQ, ale recenzje Lokiego wypadają nawet nieżle. Zastanawiam
się
> nad kupnem.

Zagraj może najpierw w demko i zobacz czy gra Ci się spodoba, bo to że recenzje wypadają dobrze
nie znaczy że gra przypadnie Ci do gustu.


racja, widać że jesteś ok gracz. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować