Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Twój Blog

132 postów w tym temacie

Znacie jakiś serwis gdzie mozna założyć bloga i są tam gotowe szablony jak na onecie ale można stosowac znaczniki HTML?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to i ja się pochwale swoim blogiem. Na razie jest w fazie budowy bo nie za bardzo mam czas tam dłubać.
PARAM:

www.takijeden.blog.onet.pl

Jak widać pare obrazków do albumu wziałem z kwasów, ale avaterek został wykonany" na zamówienie" podczas lekcji religii przez autora jednego z komixów sieciowych ( a prywatnie mojego qmpla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja się pochwalę swoim. Tylko lojalnie uprzedzam że jeśli ktokolwiek napisze mi w komentarzu do jakiegoś wpisu "siemka, fajny blog, wpisz się na moim", wytnę i dam bana na wieki wieków.

http://adblog.xorg.pl

Blog oparty o system WordPress, serwer mój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 17:16, W3 napisał:

To teraz ja się pochwalę swoim. Tylko lojalnie uprzedzam że jeśli ktokolwiek napisze mi w komentarzu
do jakiegoś wpisu "siemka, fajny blog, wpisz się na moim", wytnę i dam bana na wieki wieków.

Oł men, też mam alergie na takie komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 17:17, Marcin-91 napisał:

Oł men, też mam alergie na takie komentarze...


To nawet nie jest alergia. To szczera nienawiśc zarówno do komentarzy, jak ich pustołowych autorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak takie komentarze są po prostu cudowne. Nawet kiedyś zacząłem ludziom odpisywać żeby nie pisali tak więcej, ale do większości to nie trafiało. :) To jest dobre nic nie przeczyta, nawet nie wie ogólnej tematki bloga, a wejdzie i napiszę super wejdź do mnie i zostam komenta. Czasami po prostu brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2006 o 17:20, W3 napisał:

To nawet nie jest alergia. To szczera nienawiśc zarówno do komentarzy, jak ich pustołowych
autorów.

W sume tak, tacy ludzie chca tylko zareklamowac swojego bloga, pewnie nawet nie czytają treści bloga, który komentują :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 17:21, Kukowsky napisał:

Tak takie komentarze są po prostu cudowne. Nawet kiedyś zacząłem ludziom odpisywać żeby nie
pisali tak więcej, ale do większości to nie trafiało. :) To jest dobre nic nie przeczyta, nawet
nie wie ogólnej tematki bloga, a wejdzie i napiszę super wejdź do mnie i zostam komenta. Czasami
po prostu brak słów.


Dlatego od ponad roku nie korzystam z usług blog.pl czy innych takich - na jogger.pl nie ma tzw. jellonków. A "na własnym" to już w ogóle - a nawet jeśli, tutaj mam nad komentarzami i banami pełną kontrolę... :P

@ Marcin-91:
A to na pewno - autorzy takich komentarzy w ogóle nie czytają nic poza własnymi notkami o tym że znowu im się nudzi, jak je piszą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 17:24, Marcin-91 napisał:

A tak BTW to co byście najchętniej chcieli zobaczyć na czyimś blogu (poza tekstami w stylu
POzdrUFk@ )


Jak chcę zobaczyć coś na dany temat, wchodzę na bloga traktującego (tylko lub między innymi) o tej sprawie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgroza...

Mnie blogi... Wróć.
Samo słowo blog kojarzy mi sie z 13-stolatką słuchającą Tokio Hotel i p1sZZoNcOm w dŹiiffnYm IeNsYquU :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 18:12, Golem napisał:

Zgroza...

Mnie blogi... Wróć.
Samo słowo blog kojarzy mi sie z 13-stolatką słuchającą Tokio Hotel i p1sZZoNcOm w dŹiiffnYm
IeNsYquU :O


No niestety... Przez pustogłowe 13-latki blogi mają taką a nie inną opinię. Dlatego m.in. powstało http://10przykazan.com - platforma skupiająca najlepsze blogi w Polsce. Blogi, nie blogusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 18:14, Marcin-91 napisał:

Obejrzyj blog np. W3 , jest wiele całkiem normalnych blogów.


Jedyny normalny blog jaki znam to...
[...]
[prosze aby admin potraktował to z wyrozumiałością, jako że daje tylko przykład porządnego bloga :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 18:12, Golem napisał:

Mnie blogi... Wróć.
Samo słowo blog kojarzy mi sie z 13-stolatką słuchającą Tokio Hotel i p1sZZoNcOm w dŹiiffnYm
IeNsYquU :O oj widzialem 2 takie blogi co byly zapisane takim tekstem ;] Caly blog na rozowo itp. Ale to byly robione dla "zwały" ;]


"Blogi najczęściej mają osobisty charakter i służą jako internetowe pamiętniki. Takie blogi zawierają osobiste przemyślenia, uwagi, komentarze, rysunki, a nawet nagrania, przedstawiając w ten sposób światopogląd autora. Blogi znajdują też wiele innych zastosowań: mogą być wykorzystywane jako wortale poświęcone określonej tematyce, narzędzia marketingu czy komunikacji politycznej. O ile osobiste blogi mają zazwyczaj jednego autora, o tyle w innych przypadkach blog ma często wielu autorów.

Autorzy blogów zazwyczaj śledzą inne blogi, linkują do nich i nawiązują kontakty z ich autorami, przez co siatka blogów zaczyna funkcjonować jako większa, powiązana całość. W przypadku blogów poświęconych specyficznej tematyce wymiana myśli między autorami może sprzyjać rozwojowi danej dziedziny wiedzy. W przypadku blogów osobistych, autorzy nawiązują często relacje towarzyskie, przez co sieć blogów możemy porównać do aplikacji typu social networking, takich jak Friendster czy polskie Grono lub Spinacz."


Coz jesli pamietnik i opisy swojego zycia to dla mnie...nobody cares ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja kiedyś tam założyłem bloga z 2-3 lata temu tylko tak troche boje się zamieśczać linku do niego bo to taki tzw bizznes blog ;] a więc dla własnego interesu nie moge podać linka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 18:12, Golem napisał:

Samo słowo blog kojarzy mi sie z 13-stolatką słuchającą Tokio Hotel i p1sZZoNcOm w dŹiiffnYm
IeNsYquU :O

oj widzialem 2 takie blogi co byly zapisane takim tekstem ;] Caly blog na rozowo itp. Ale to byly robione dla "zwały" ;]

źle mi sie troche napisalo w poprzednim poscie ;]
[...] - aha jednak sa dobre blogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 19:22, Araondoion napisał:

źle mi sie troche napisalo w poprzednim poscie ;]
[...] - aha jednak sa dobre blogi :)


Wiesz, forum to nie najlepsze miejsce na takie blogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować