Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Twój Blog

132 postów w tym temacie

Hmmm...
ja tam blogów nie zakładam....
Poza Gramsajtem, oczywiście :D
Dlaczego?
żaden serwis nie oferuje tego, co Gram.pl .
A jak chciało by sie zamieszczać jakieś grafiki, to trzeba płacić...
Dlatego ja korzystam tylko z mojego Gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś prowadziłem całkiem fajny blog na tenbicie. Fajnie mi się tam opisywało ciekawsze wydarzenia z mojego życia, ale już z tego wyrosłem i go skasowałem :( Szkoda, bo chętnie bym czasem do niego teraz powrócił i powspominał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co wybrać? Zastanawiam sie między Joggerem a Wordpress, zawierał będzie głównie teksty. Szukałem jakichkolwiek porównań czy wypisanych wad i zalet ale nic obiektywnego nie znalazłem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat - czy na byle-bloga z Onetu można załatwić sobie reklamy, od których autor będzie dostawał swoją działkę( chodzi mi o pieniądze)? Jak to się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora trochę odświeżyć ten temat. Chciałbym wszystkim przedstawić mój blog.

http://salatkazgier.wordpress.com/

Jest to blog w całości poświęcony grom komputerowym. Znajduje się tam kilka recenzji, opis filmu zrobionego na silniku popularnej gry oraz krótkie podsumowanie tygodnia. Będzie się tam pojawiac co raz więcej tekstów. W przyszłości zamierzam również zmienic szatę graficzną oraz formę przedstawiania recenzji.

Zapraszam do komentowania i serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja.gram.pl/burbon12 ;) Ja będę zamieszczał różne rzeczy. Na razie szczególnie będę aktualizował opowiadanie. Powoli się chyba będę zbliżał do recenzowania CoJ Więzy Krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim blogu "Fire-At-Will" ( http://eshelon.wordpress.com/) piszę o:
> ciekawym uzbrojeniu i wyposażeniu wojskowym (systemy jakie będzie można zobaczyć w przyszłych konfliktach) m.in. napisałem już o:
- V-44 - większym bracie znanego V-22 Osprey,
- bezzałogowych pojazdach logistycznych, które będą przewozić ekwipunek żołnierzy (a wiadomo, że waży sporo),
- prototypach lądowych laserów,
- dziale elektromagnetycznym,
- zbroi potrafiącej na unikanie kul (jak w Matrixie),
- pociskach snajperskich, które będą mogły zmieniać kierunek lotu,
- izraelskim systemie Iron Dome / Żelazna Kopuła, o którym można było usłyszeć niedawno w tv,
- systemie przezbrajania samolotów w powietrzu
i o wielu innych;
> thrillerach militarnych (Czerwony sztorm)i ich autorach (Tom Clancy, Larry Bond),
jeżeli ktoś lubi takie powieści pełnych wojskowej rozwałki (pod wodą, na wodzie, na lądzie i w powietrzu) to na tym blogu znajdzie takie,
jeśli ktoś szuka takich książek, których akcja rozgrywa się w Polsce to takie znajdzie;
> o wybranych grach strategicznych,
tych mniej znanych (Warfare), o ciekawostkach dotyczących niektórych (jak to że o 9 Kompanii zrobiono też strzelankę), o tym co nowego u nich słychać (np: w World in Conflict).

Jest to jedyny blog o takim profilu. Systematycznie prowadzony. Z bogatymi i multimedialnymi opisami.
Jeżeli ktoś interesuje się lub chciałby zainteresować się jednym z wymienionych działów to F-A-W jest dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łeeee...
Brak recki któregokolwiek z tytułów serii Combat Mission oznaką kiepskiego bloga o tych sprawach. :3

A na serio, zapisałem w "ulubionych". Poczytam jak będę miał humor. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam na mojego bloga o grach - http://grajplaj.cba.pl/ . Pomimo tego, że istnieje od 30.4.2011, dopiero od dzisiaj jest oficjalnie otwarty.

Do moderatora: nie zamierzam robić konkurencji dla gram.pl, bo gram.pl bezkonkurencyjny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować