Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Milion PS3 w Europie i Australii

37 postów w tym temacie

Jednak jeszcze jest za mało tytułów na PS3 żeby można było powiedzie o szybkiej sprzedaży. Sprzedaż rozpocznie się gdy będzie w co grać, bo na razie to pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyniki PS3 będą już tylko gorsze, bo zaraz po premierze PS3 spadło na ostatnią pozycję i w tej chwili sprzedaje się gorzej niż X360 i ponad 3 razy gorzej niż Wii.

Zresztą najlepiej widać jak zwolniła sprzedaż PS3, przeliczając ile sztuk schodziło tygodniowo, bo skoro w ciągu 3 tygodni sprzedali ponad 0,5mln PS3, a następne 0,5mln osiągnęli dopiero po następnych 7 tygodniach, to z pewnością dobrze nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy obejrzeć gram.tv - co tydzien jest recenzja exclusive''a dla PS3 którego oceniają na 3 ;p
A zanim nie przyjdzie więcej gier ze znanymi tytułami, to PS3 bedzie sie sprzedawac dosc slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak za mało jak na to co prezentuje PS3, w końcu osoba, która umie Linux to może spokojnie wywalić komp przez okno, i sobie pogra i sobie popracuje...moim zdaniem dziwna sprawda, biorąc pod uwagę to, że Europejczycy biedni nie są (przynajmniej ci na zachód od Polski)...oby tylko szybko potaniała konsola i w Polsce miała wzięcie jak kajzerki z Tesco :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 20:53, Wieśniakoo napisał:

A to milion w Australii i w Europie razem? :-) Wiem, jaja se robię. Słabo się sprzedaje konsola
Sony, łoj słabo...

to kup sobie chociaż 1 egzemplarz i podnieś statystyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszyscy atakują Microsoft? - wydaje mi się, że SONY gorzej traktuje klientów nie obniżając ceny PS3 a także nie wprowadzając na rynek tańszej 20GB wersji PS3(cena miała wynosić ok. 1900zł.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że PS3 szybko znajdzie baaaardzo dużo klientów było wiadome od początku (przynajmniej dla mnie), bo było i jest hitem roku i to nie tylko tego roku ale też kilku poprzednich, w dodatku PS3 było bardziej oczekiwane XPudło 360
(czyt. XBox 360).
Sam chciałbym mieć PS3 no ale chyba będę musiał sam sobie uzbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 21:19, fex 2006 napisał:

Czemu wszyscy atakują Microsoft? - wydaje mi się, że SONY gorzej traktuje klientów nie obniżając
ceny PS3 a także nie wprowadzając na rynek tańszej 20GB wersji PS3(cena miała wynosić ok. 1900zł.).


Drwisz chyba, 3 miesiące na europejskim rynku i ma być obniżka? Zresztą jak sie dobrze zakręcisz to już dzisiaj można znaleźć sztuki po 1999zl choćby w MM - ale cena jest ostro zaniżona. Nadal PS3 to najtańszy odtwarzacz BD, nie wspominając o innych funkcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 14:50, Ditz napisał:

Przyjdzie Gran Turismo, Tekken, Lair, Killzone, Gta, Pes7, Warhawk, Heavently Sword, DMC4,
MGS4, Final Fantasy XIII, to sprzeda się 4x tyle w 2x krótszym okresie.


Aha... Któryś z tych exclusive''ów pojawi się przed jesienią 2008? Wątpię. Poza cienkim Warhawkiem? Hmm...? Tak myślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 12:06, Malikowo napisał:

Nadal
PS3 to najtańszy odtwarzacz BD, nie wspominając o innych funkcjach.


A wiesz co mnie to obchodzi, dopóki w mojej wypożyczalni nikt o Blu-Rayu nie słyszał? Co mam niby na tym oglądać - Ultraviolet? Dziękuję, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 09:40, Blizzard Beast napisał:

> Nadal
> PS3 to najtańszy odtwarzacz BD, nie wspominając o innych funkcjach.

A wiesz co mnie to obchodzi, dopóki w mojej wypożyczalni nikt o Blu-Rayu nie słyszał? Co mam
niby na tym oglądać - Ultraviolet? Dziękuję, postoję.


To zmien wypożyczalnie - jakoś słabo wyposażona. Zresztą szkoda ładować w taki sprzęt porysowane płyty z wypożyczalni, lepiej powiększać własną kolekcje - a jak kogoś nie stać to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:06, Malikowo napisał:

To zmien wypożyczalnie - jakoś słabo wyposażona. Zresztą szkoda ładować w taki sprzęt porysowane
płyty z wypożyczalni, lepiej powiększać własną kolekcje - a jak kogoś nie stać to jego sprawa.


Lol, wole kupowac gry, niz filmy. Ty chcesz łożyć kasę na każdy film który oglądasz, to proszę bardzo. Ja za tą kasę wolę w coś pograć, bo, uwaga uwaga - kupuję konsolę do gier, a nie odtwarzacz do filmów. Tylko jak jesteś takim kinomaniakiem, to kup porządny odtwarzacz B-R, a nie zapchajdziurę w PS3. Ja nie jestem, więc dla mnie sens posiadania odtwarzacza B-R jest jako taki tylko wtedy, kiedy filmy na to będą popularne. A za szybko nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować