Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wystartował gramowy kanał YouTube!

161 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2007 o 19:22, Outlander-pro napisał:

Wow , dogadaliście się z Youtube ? Ciągle nas czymś zaskakujecie, hehe ;D

Pewnie nie było to łatwe zadanie żeby dostać pozwolenie na takie coś.
Ale ja jestem pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale nie pomyślałem, że wpadniecie na tak świetny pomysł jak ten. Naprawdę należą się Wam serdeczne gratulacje, ale także podziękowania, ponieważ dzięki temu wiele osób o wiele bardziej zżyje się z Waszym i naszym serwisem gram.pl i ogólnie ze światem gier. Wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka wioska, zwyczajne konto na YouTube, z nikim nie trzeba się dogadywać :P A myślałem, że jakaś rewolucja :) IMO tylko ciekawostka :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by tak wrzucać odcinki gram.tv na ten kanalik? Ci, co nie będą mieli szczęści i czasu obejrzeć w sobotę i później powtórki, albo po prostu chcą sobie przypomnieć odcinek lub pytanie konkursowe, będą mieli ułatwione zadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa należą się dla pracowników CD Projektu. Macie świetne podejście do klienta, tak trzymać! :) Fajnie by było gdybyście dodali filmy, w których byście kręcili to co dzieje się w redakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siwetny pomysł, pogratulować. I pewien pomysł. Moze by zrobic tam jakis program o grach, lub zamieszczac tam do oglądniecia ten co leci na TV4.
Mozna by tez zrobic programy fanowskie np. o World of Warcraft, Stalkerze czy jakichś innych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować