Zaloguj się, aby obserwować  
Anais

Baldur''s Gate 3 - Podpisujcię się pod petycję na temat zaczęcie robót nad tym tytułem.

13 postów w tym temacie

I niby kto miałby zrobic tą grę? Odkąd Black Isle rozłączyło sie z Bioware to dobrych gier już nie było.

Wole żeby nikt nie robił niż żeby wyszła z tego gra przeciętna. Opowieśc o potomstwie Bhaala została zakończona w najlepszy z możliwych sposobów. Dośc już ubolewam nad Fallout''em robionym przez Bethesda''e.

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 20:48, Mistic napisał:

No cóż, dzisiaj znalazłem taki fajny link.

http://www.xoxo.pl/artykuly/gry-i-konsole/pc/baldurs-gate-3-powrot-legendy/

Nie wiem ile w tym prawdy, ale zaskoczył mnie sam fakt, że nienagłośniono tego oraz to, że
topicu o BG3 nie mogłem znaleźć w tej durnej gramowej wyszukiwarce...

Heh. Fajne by było jak by to była prawda... Najczęściej serwisy internetowe o grach kantują. Ja też nic nie słyszałem o BG3. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisuje się obiema rękoma pod takim pomysłem, a ewentualnej porażki się nie boje, bo a już gra bedze naprawde dobra (gdyby powstala), a jak bedze crap to mojej opini i tak nie zmieni, niepowinno też w ogole zaszkodzic legendzie BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się dołanczam :P chociaż wątpie żeby to była prawda chociaż w głębi serca... artykuł fajny ale niewiarygodny a o taką grę to trzeba spytać nie za rok tylko za 4 jeśli nie więcje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką petycję to możecie napisać o jakąś błachą sprawę, np.o poprawną pisownię na forum jak to już miało miejsce. Ale myślicie że Black Isle zatrudni kilkudziesięciu ludzi i będzie pracować po kilka miesięcy [lat?], bo zebrało się kilkanastu dzieciaków i poprosiło? Szczerze powątpiewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ściema może nie za pare lub paredziesiąt lat się zobaczy ale ja wierze w Blizzard

no ta gra jak tam pisało nie jest na jeden wieczór a nie dawali żadnych wieści bo chcą totalny hit na całym globie zrobić :D

ja jestem dobrej myśli bedzie co będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować