Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft 2 - zapowiedź

91 postów w tym temacie

Z tymi "ewentualnymi opłatami" to już lepiej niech nie przesadzają...mało kasy mają? Chwała Najwyższemu, że nowy SC to RTS ale wprowadzenie "ewentualnych opłat" do strategii to by było moim zdaniem spore przegięcie. Ze SC jako RTS''a będą mięli ogromny biznes z samych gier, więc po co? Chyba że im mało i wprowadzą=upadek Blizzarda w moich( i nie tylko w moich) oczach 4ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja uważam że terranie wygladają kiczowo w nowym SC czy znalazł się jeszcze ktoś komu nie podobają się kwadratowe struktury, czołgi i jednostki wzorowane na warhammerze? (nie mam nic do warka, ale ta gra miała być unikatem :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do blizzarda to żeczywiście mająchrapkę na za dużo kasy. ale nawet jeśli terranie będąkwadratowi to kupie SC2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 22:42, Beleth napisał:

czy tylko ja uważam że terranie wygladają kiczowo w nowym SC czy znalazł się jeszcze ktoś komu
nie podobają się kwadratowe struktury, czołgi i jednostki wzorowane na warhammerze? (nie mam
nic do warka, ale ta gra miała być unikatem :/ )


Czołgi rzeczywiście nie wyglądają najlepiej. Dużo lepiej wyglądały w pierwszej części gdy były w trybie Siege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zauwazyc ze dzwieki sa chyba te same co w SC1 :p a grafika bardzo fajna. Jak ktos mowil przypomina ona Warcrafta III ;p i bardzo dobrze :)) oby dali rownie dobry edytor map jak w WCIII:TFT :] . A co to archonow, lotniskowcow (kariery bodajze) i templarow...
pewnie blizz poprostu nie pokazywal starych jednostek w nowej wersji w gameplayu.
a wlasnie caly tekst moglby byc (albo jest) zrobiony na podstawie Gameplaya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie jeszcze jedno... filmiki renderowane sa jak zawsze w najlepszej jakosci :) tylko trailer HellGate:London moze sie do nich porownac.. ale to tez prawie blizzard :) a no i mam nadzieje ze CD:P spolonizuje SC2 tak samo dobrze jak WCIII, ale powinna byc opcja wyboru - dzwieki ang - pl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiczowatość terranów jest głośno omawiana na forum starcrafta. W szczególności ludzie nabijają się z czołgów ^^

Ktoś dokonał całkiem trafnego porównania podając linke do tego oto obrazka:

http://transsexual.org/birdo!.gif

I do czegoś takiego:

http://puttputt.ca/?p=143

Więc przy takim nacisku, można się łudzić, że to zmienią. Zealoty też zebrały kilka negatywnych opinii, między innymi dlatego, że już nie robią tak agresywnego wrażenia jak w SC 1. "Nowe" Dragony też się cieszą średnią popularnością. Najgorętsze dyskusje toczą się jednak wokół nowego Sieg''a ;)

Wiele można się z tego forum dowiedzieć :) Został też założony wątek SC 2 Q&A, przez członka Blizza. Pada tam sporo trafnych pytań i kilka przydatnych odpowiedzi. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Blizza i czerpanie z Warhammera. W jednym z wątków ktoś napisał, że oni się lubują w czerpaniu inspiracji z tego świata :) Widocznie stąd te podobieństwa i gdzieniegdzie mi to, muszę przyznać, bardzo odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 22:04, Kogamin napisał:

Z tymi "ewentualnymi opłatami" to już lepiej niech nie przesadzają...mało kasy mają? Chwała
Najwyższemu, że nowy SC to RTS ale wprowadzenie "ewentualnych opłat" do strategii to by było
moim zdaniem spore przegięcie. Ze SC jako RTS''a będą mięli ogromny biznes z samych gier, więc
po co? Chyba że im mało i wprowadzą=upadek Blizzarda w moich( i nie tylko w moich) oczach 4ever.


Na 100% nie wprowadzą, bo niby po co? Z jakiej racji? Przecież to nie WoW, tutaj nie jest potrzebna tak GIGANTYCZNA infrastruktura serwerów, po za tym daliby wtedy powód konkurencji do zgarnięcia rynku gier RTS :) Z resztą nawet piraci (podobno) mają swoją własną, spiraconą wersję battle.net, a nie sądzę żeby te nowe opcje coś w kwestii jego działania (battle.netu) zmieniło, więc tymbardziej przemawia to za tym, że to po prostu zwykła bujda, plotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo. To miłe, że gram.pl nas "karmi" ciągle świeżymi tekstami :) A i widzę, że nowa stronka kolektywowa się szykuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc - nic nowego :P wszystko to zna każdy, kto obejrzał filmik z gameplaya, który ukazał się 2 dni po udostępnieniu oficjalnej stronysc2, oraz poczytał informacje na tejże stronie :P
Wspaniale się zapowiada, z niecierpliwością czekam na nowe informacje i materiały dotyczące sc2. Trzeba będzie odświeżyć sc1, bo juz pozapominałem szczególiki z fabuły. I ta sekretna misja hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard naprawdę jest cierpliwy - by przez 4 lata tworzyć grę, niektórym twórcom to nawet by nie przeszło przez głowę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Blizzard robi coś długo to znaczy też, że zrobi to dobrze.Jak widać po screenach wszystko co było dobre zostało zostawione.Trochę żałuje Dragonów to była moja ulubiona jednostka ale myślę ,że nowe jednostki uzupełnią te luki.Ja już zaczynam zbierać na nowego Stara!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz StarCraft 2 a podobno na konferencj Blizzarda w sierpniu ma być ujawniona kolejna produkcja ma być to podobno diablo 3 dalatego że na E3 Blizzarda powiedział że pracuje nad 3 projektami jednym z nich był dodatek World of Warcraft teraz ujawnili kolejny projekt czyli StarCraft 2 i został jeszcze jeden który ma być ujawniony na konferencj Blizzarda w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 12:16, GeRoLdE napisał:

Teraz StarCraft 2 a podobno na konferencj Blizzarda w sierpniu ma być ujawniona kolejna produkcja
ma być to podobno diablo 3 dalatego że na E3 Blizzarda powiedział że pracuje nad 3 projektami
jednym z nich był dodatek World of Warcraft teraz ujawnili kolejny projekt czyli StarCraft
2 i został jeszcze jeden który ma być ujawniony na konferencj Blizzarda w sierpniu.


Czyżby DIABLO III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować