Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Platynowy Neverwinter Nights 2!

139 postów w tym temacie

Zajeb...tzn. super. Jak się człowiek śpieszy to się... CDP cieszy ;)

Nie ma jak kupić premierówkę za 130 zł zbugowaną i wersji beta a pół roku później wychodzi za pół ceny wersja z:
- Wyspa Piratów cz.1 -
- Wyspa Aeris
- najnowszą aktualizację 1.06 wraz z poprawkami lokalizacyjnymi.

czy planujecie wysyłkę tych dodatków na płytach dla posiadaczy wersji premierowych (coś jak z Dungeon Siege 2) czy może chociaż udostępnicie te dodatki do ściągnięcia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, te poprawki lokalizacyjne... ta wersja gry bedzie miec pod tym wzgledem cos czego sie nie da sciagnac z netu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pozwoli za pare (niedużo...) wplnów kupić te moduły na oddzielnej płycie? Szczerze powiedziawszy nie podoba mi się takie zachowanie wydawców jak reedycje gier z dodatkowymi, bonusowymi płytami, czy książek z dodatkowymi opowiadaniami (jak np. Sługa Boży J.Piekary).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja niema to jak wydac kupę kasy na zabugowaną premierówkę,a po pół roku miec odswieżoną wersję za połowę tej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<BRAWO> No i się cieszę, że ogłosiliście to oficjalnie, szczerze mówiąc już myślałem, że coś się nie udało... Ale wydania takich tytułów trzeba pogratulować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Jestem pewny na 99,9%, że te materiały będą do pobrania dla wszystkich graczy. W końcu Wyspa Aeris, to moduł z oficjalnego polskiego serwera, który był obiecywany od początku sprzedaży gry. Wyspa Piratów też zapewne będzie modułem darmowym, bo kto by za to zapłacił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie bić, ale pierwszy NWN jakoś mi nie podszedł. O drugim słyszałem same pochlebne opinie, więc może, skoro jest w PK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boshe... ludzie co z wami?? PÓŁ ROKU PO PREMIERZE??!! Nie... ja rozumiem najbliższą gwiazdkę ,ale pół roku??!! Tyle kasy wywalać na grę, żeby ją za kilka miesięcy mógł każdy kupić za pięć dych i jeszcze z aktualizacjami (KTÓRE MI NIE CHCĄ SIĘ WGRAĆ!!) Cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była bardzo zacna. Na drugą niestety nie mogłem sobie pozwolić gdyż cena była odrobinkę za wysoka, teraz nadarzyła się okazja by to nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować