Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Platynowy Neverwinter Nights 2!

139 postów w tym temacie

strategia wydawnicza dość zaskakująca... pół roku po premierze jednego z największych hitów 2006 r. można go będzie dostać za połowę ceny. gratuluję dogadania się z atari.
a co do zawodu (złości) części gramowej braci tym, że wcześniej wydali sporo kasy na edycję premierową (kolekcjonerską). po trosze się przyłączam, bo mnie też to trochę dotknęło. a pomysł wysyłki darmowej płyty z modami (wysyłka za wplny :)) dla wszystkich posiadaczy np. edyzji kolekcjonerskiej nie byłby głupi...
inaczej to zacznie przypominać strategie sieci komórkowych, które zabiegają o nowych klientów super promocjami, zapominając o swoich stałych kilentach, których traktują często "olewczo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, o tym wiedziałem już od kilku dni [reklama w Clicku], zastanawiam się, czy nabyć, ale na razie czekam na Witchera, poza tym nawet jedynki nie ruszyłem [zacząłem, ale szybko ją usunąłem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to dobiło. Mój egzemplarz EK Chaotic Evil od pół roku kurzy się na półce i cierpliwie czeka, aż będę miał trochę czasu... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze edycji premierowej NWN2 będą mogli ściągnąć zawartość płyty bonusowej (dołączonej do wydania w Platynowej Kolekcji) z gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 15:34, zigihammer napisał:

Skusze sie pewnie.
Troszke to nie fair wobec tych co wydali 130 na premierze niedawno, dodatki powinni dostac
na plytach jako rekompensate..

W takim razie wydawanie ExtraKlasyki też ejst nie fair, wobec tych co grę kupili poł roku czy nawet rok temu...Pomyśl jeśli potrafisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m]

Klikajcie na link największa gra MMO RPG w Polsce i w Europie czeka na was! Wszyscy już grają! Dołącz i ty!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Posiadacze edycji premierowej NWN2 będą mogli ściągnąć zawartość płyty bonusowej (dołączonej do wydania >w Platynowej Kolekcji) z gram.pl.

Szkoda, miałem nadzieję, że nawet za te parę złotych można by se kupić to osobno na płytach. Może na allegro ktoś sprzeda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 15:48, akne napisał:

Posiadacze edycji premierowej NWN2 będą mogli ściągnąć zawartość płyty bonusowej (dołączonej
do wydania w Platynowej Kolekcji) z gram.pl.



To świetnie! A nie mówiłem??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 15:48, akne napisał:

Posiadacze edycji premierowej NWN2 będą mogli ściągnąć zawartość płyty bonusowej (dołączonej
do wydania w Platynowej Kolekcji) z gram.pl.


SUPER!!! Nawet sobie naklejkę przykleiłem z folii na pudełko żeby wszyscy wiedzieli że kupiłem wydanie premierowe :D Duży plus dla CDP!! Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 15:48, akne napisał:

Posiadacze edycji premierowej NWN2 będą mogli ściągnąć zawartość płyty bonusowej (dołączonej
do wydania w Platynowej Kolekcji) z gram.pl.


Pewnie będzie to na zasadzie normalnego ściągania bez podawania Cd Keya więc piraci i tak sobie ściągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować