Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Platynowy Neverwinter Nights 2!

139 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2007 o 21:34, 3man napisał:

Do CDP.
Ponawiam pytanie Kris_bla. Czy wersja angielska też będzie dostępna w Platynowej Kolekcji?


Tylko wersja polska. Wydanie premierowe również było dostępne tylko w wersji polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 21:34, 3man napisał:

Do CDP.
Ponawiam pytanie Kris_bla. Czy wersja angielska też będzie dostępna w Platynowej Kolekcji?


Nie w NPK znajdzie jedyni polska edycja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 10:14, HONS napisał:

Tak jak pisałem w innym temacie już, CDP mogło by spokojnie wydać kilka innych gier w platynie
teraz, m.in. Heroes 5 która to gra ma 13 miesięcy już, i nie trafiła do tańszej półki.
Biorąc tak dziwne zachowanie się CDP można uznać, że cena wydania premierowego w listopadzie
była zawyżona, a nasz polski dystrybutor umyślnie wydał grę w zawyżonej cenie, aby po pół roku
wydać grę "jeszcze raz" w bardziej rozsądnej cenie.


Taki ruch jest nie mozliwy ze wzgledow na to ze zaden wydawca by sie na to nie zgodzil i poniewaz byloby to wlasnie "nielegalną praktyką handlową" i również dlatego że CDP nigdy nie zastosowałoby takiej praktyki.

Dnia 12.06.2007 o 10:14, HONS napisał:

No chyba, że w grę wchodzi inna opcja, a mianowicie ci co mieli już kupić NWN 2 to ją kupili,
i od jakiegoś czasu znacznie spadła sprzedaż NWN 2, gra leży w magazynach, a popytu nie ma,
tak więc CDP obniża cenę, aby zrekompensować sobie straty wynikajace ze zbyt optymistycznych
prognoz.


I tutaj z przykroscia musze sie zgodzic, wyniki NWN2 premieorwego nie były dla nas zadowalajace na tyle, żeby pozowlić sobie na długie trzymanie go na takim pułapie cenowym, stąd niestety licząc się z faktem że przesuwamy go zbyt wcześnie decyzja od NWN2 w NPK właśnie po to żeby ten wynik ratować, zaktywizować sprzedaż, moc zwiększyć jakość wydania przy jednioczesnym obniżeniu ceny.

Dnia 12.06.2007 o 10:14, HONS napisał:

Podsumowując, jestem zdziwiony polityką wydawniczą CDP. Raz zaskakuje mnie bardzo pozytywnie,
często robione są ciekawe zniżki i rózne inne promocje, a raz zaś (tak jak teraz) czuję pewien
niesmak do CDP. Gry trafiały przecież do platyny zawsze o wiele później, niż w przypadku NWN
2 i dużo osób (na pewno z tysiac ;) może czuć się oszukana przez dystrybutora.
Ciekaw jestem, czy to ma być tylko jednorazowy taki wybieg, czy też może zapowiedź nowej polityki
wydawniczej CDP.


Rozumiem to rozczarowanie i stąd pewne ruchy takie jak mod i pacze for free dla zarejestrowanych które mają to rozczarowanie zmniejszyć, na pewno w pewien sposob NWN2 to wyjatkowy ruch i sa bardzo duze grupy ludzi ktorym ten ryuch sie bardzo spodoba i tacy ktorzy tak jak ty poczuja sie rozczarowani, nie mniej bez takiej aktywnej polityki cenowej nie byl by mozliwy wzrost firmy, bez ktorego nie moglibysmy pozyskiwac kolejnych nowych tytulow i wydawac gier na takim poziomie na jakim staramy sie to zawsze robic etc ..


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki dla CDP za odpowiedź na mojego posta. Rozumiem teraz waszą decyzję, nadal uważam CD Projekt za najlepszego dystrybutora w Polsce, ale mimo to, od teraz będę czekał ponad pół roku od premiery jakiejś gry na w celu jej kupna ;)
Poza tym dziękuję za szczerość odnośnie "przyznania się" do słabych wyników sprzedaży NWN 2. Trochę to dziwne, że gra ta nie cieszy się aż tak dużym zainteresowaniem, skoro jest o niebo lepsza od "jedynki" i na pewno jest to jeden z lepszych erpegów ostatnio wydanych. Może zabyt duże wymagania z waszej strony? A może ten przypadek dotyczący prawie równoczesnej premiery NWN 2 i Gothic 3?? Niestety (dla NWN 2) Gothic 3 był o 30 zł tańszy i miał lepszą grafikę, a dla niektórych graczy grafika w cRPGi się bardzo liczy (co mnie wkurza, gdyż w erpegach przecież niegdy o grafikę nie chodziło) i właśnie te 2 powody odegrały rolę i część ludzi wolało kupić sobie Gothica 3 niż NWN 2.
A można prosić CDP o podanie różnicy w sprzedanych egzemplarzy NWN 2 i Gothic 3?? Jeśłi nie możecie (lub nie chcecie) podać liczby, to może chociaż procentowo? Z góry dziękuję za spełnienie tej prośby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ok, że będę mógł ściągnąć bonusową płytę.
a jeśli chodzi w ogóle o wasze kolekcje - platynę, klasykę... to polecam uporządkowanie stron poświęconych tym seriom i lepsze ich wypromowanie na głównej stronie gram.pl - choćby jakieś banery (coś na kształ konkurencji, czyli cenegi)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy możemy spodziewać się NWN2 w platynie w sklepach? Dzisiaj byłem w MediaMarkt oraz Empicu we Wrocławiu i ciągle stoją "normalne" wydania NWN2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie - ja byłem dzisiaj w Media Markt w Szczecinie i też była tylko edycja premierowa. Pracownik zapytany o platynową edycję powiedział, że nic nie słyszał, że ma wogóle wyjść. Co ciekawe na liście gram.pl z grami w planie wydawniczym nie ma NWN2, w sklepie gram.pl też jest tylko premierowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 12:16, Jajas napisał:

O właśnie - ja byłem dzisiaj w Media Markt w Szczecinie i też była tylko edycja premierowa.
Pracownik zapytany o platynową edycję powiedział, że nic nie słyszał, że ma wogóle wyjść. Co
ciekawe na liście gram.pl z grami w planie wydawniczym nie ma NWN2, w sklepie gram.pl też jest
tylko premierowa.


Ech, daty premiery czytać się chyba niezbyt umie. NWN2 (jaki i reszta) wyjdzie w Platynie 21 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka wersja 1.06 bedzie na plytce ?Nieoficjalnie oficjalna i niekompatybilna juz z wersja ang.972 czy oficjalna i kompatybilna juz 973?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy będzie można zamawiać nwn2 w edycji patynowej?? skoro ogłosiliście że w takiej edycji jest od 28 czerwca to czemu po 4 dniach nadal nie mogę złożyć zamówienia na nią, a nie jestem zainteresowany edycją premierową w obniżonej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to "lekko" wpienia :/ Szczególnie ta ramka z premierami na głównej stronie gram.pl - niby można zamawiać, a jednak nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..]

Dnia 12.06.2007 o 21:50, migem napisał:

Rozumiem to rozczarowanie i stąd pewne ruchy takie jak mod i pacze for free dla zarejestrowanych

[..]
Must... not... laugh.... BAUAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH! O ja nie moge... NWN2 i patche, AHAHAHAHAHAHAHAHA. Slynne, chwalone na calym swiecie, a zwlaszcza w PL, patche do NWN2... ehehehe, podpowiem, to jednak nie jest smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 11:00, Pan Prezes napisał:

[..]
> Rozumiem to rozczarowanie i stąd pewne ruchy takie jak mod i pacze for free dla zarejestrowanych

[..]
Must... not... laugh.... BAUAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH! O ja nie moge... NWN2 i patche, AHAHAHAHAHAHAHAHA.
Slynne, chwalone na calym swiecie, a zwlaszcza w PL, patche do NWN2... ehehehe, podpowiem,
to jednak nie jest smieszne.


a wyjasnisz o coci dokladnie chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 16:21, migem napisał:

> [..]
> > Rozumiem to rozczarowanie i stąd pewne ruchy takie jak mod i pacze for free dla zarejestrowanych

>
> [..]
> Must... not... laugh.... BAUAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH! O ja nie moge... NWN2 i patche, AHAHAHAHAHAHAHAHA.

> Slynne, chwalone na calym swiecie, a zwlaszcza w PL, patche do NWN2... ehehehe, podpowiem,

> to jednak nie jest smieszne.

a wyjasnisz o coci dokladnie chodzi ?



Pewnie o 1.06.973 albo o ten patch polonizacyjny z platynowej edycji , który miał być dostępny dla wszystkich.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..]

Dnia 09.07.2007 o 16:21, migem napisał:

a wyjasnisz o coci dokladnie chodzi ?


Oczywiscie.
Chodzi mi o: wypuszczenie gry w stanie watpliwego dopracowania.
Chodzi mi o: patch 1.03 (ehehe), 1.04, 1.05 (ehehehe), 1.06 (ehehehehe), 1.06v2 - ktorego w zasadzie nie ma - autoupdate tak twierdzi, a chyba jednak jest odrobine bardziej wiarygodny od cdp... (nie martwcie sie, tylko odrobinke).
Chodzi mi o: bledy w tlumaczeniu, dzwiekach, tekstach, grafice itp ktore mimo wystepowania od 1.02 nie sa poprawione - upor godny lepszej sprawy...
Chodzi mi o: rozne dziwne bugi wystepujace w roznych momentach uniemozliwiajace kontynuowanie gry z danego save''a.
Chodzi mi o: tempo wypuszczania spolonizowanych patchy (choc wypuszczanie co drugiego oraz karate z autoupdate troche zmetniaja sytuacje, napewno nie na korzysc...).
Chodzi mi o: genialne podejscie do wypuszczania patchy przez obsidian, mam watpliwosci czy MotB cos zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 15:01, SmokeY napisał:

patch polonizacyjny z platynowej edycji , który miał być dostępny dla wszystkich.

Whoa! Jest jakis nowy patch polonizacyjny? Masz moze wiecej info na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zarejestrowanego NWN2, którego kupiłem w edycji kolekcjonerskiej. Podobno moduł Wyspa Piratów może ściągnąć każdy kto grę zarejestrował. A wie ktoś skąd go można ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować