Zaloguj się, aby obserwować  
Aras123

Najdroższą gre jaką kupiliscie to? A najtańsza?

454 postów w tym temacie

Najdrozsza- Guild Wars 129zl(jeszcze kiedys tyle kosztowala;P).
Najtansza- wiekszosc gier z CDA. Gry wlaczone sa w cene czasopisma, tzn. kosztuja grosze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm najdroższa to chyba THAW za ktorego dałem 30 zł plus przesyłka a najtansza to cos tez z gazet ale już nie pamietam co chyba gierki z CDA ;p
Pozdr.
ps. Mam zamiar kupic w marcu pare hitów takich jak:
Wiedźmin
TimeShieft
Assassin
CoD4
i coś jeszcze i wtedy dopisze bo bede mial wiekszy wybór w cenach ;D
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdroższa to chyba była Harry Potter i Zakon Feniksa-----> 145 zł
A najtańsza to Postal 2 -----> 19.99 zł

Ale jeszcze w lutym planuje kupić
1.CRYSIS
2.UT3

A w marcu planuje:
1.TimeShieft

no to jak narazie to tyle ale ta lista jeszcze sie powiększy :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdroższa gra jaką kupiłem? Chyba Megaman: Extreme (na Gameboy Color;) za 20 Euro (pierwsza, za którą tyle dałem), no i ostatnio jeszcze parę na PSP. Na PC często rodzice mi kupowali (mogą gdzieś bardzo tanio kupić, nie, nie u pirata ;]). A najtańsze gry to w czasopismach, a nie licząc tego, to 19,99 w Extra Klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC
najdroższa to: Ultimate Quake (I, II, III Arena) i pierwsza poważna gra do nowego komputera 13.01.2002r - 169zł
najtańsza to: XENUS wersja rosyjska na 4 CD (Boiling Point: Road to Hell) za 1zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najdroższe gry to te kilka wydań premierowych stojących na półce. Bodajże najdrożej wyniósł mnie nowy PES 2008 - 129zł.
Najtaniej? Byłem kiedyś w sklepie, w którym była wyprzedaż gier ze starej Extra Klasyki i kupiłem po jakieś 5zł sztuka kilka gierek. Opłaciło się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtańszą grą jaką zakupiłem był Heroes of Might and Magic I i II GOLD z serii Tanie Granie. Wyszło mnie to 10 złotych bez kilku groszy.
Co do najdroższej nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że to była moja pierwsza zakupiona gra: Diablo II + Diablo II: Pan Zniszczenia. Zapłaciłem za tę perełkę 85 złociszy (u wydawcy kosztowała wówczas 100 zł). Oczywiście, starsi od razu zaczęli psioczyć: Taką drogą grę kupiłeś! Przecież, znajomy ciotki, załatwiłby Ci ją prawie że za darmo (nie trzeba tłumaczyć, co mieli na myśli)! Już masz za dobrze!
Po kilku latach byłem zmuszony ją oddać, tylko po to, by być świadkiem tego jak jest poniewierana (płytki, pudło, poradnik) :/
Aż się kosa w kieszeni otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid za 169 zł. Najtańsza wyszła mnie jakieś 20 groszy - kumpel opychał płytki z czasopism z pełniakami. Z" nie-czasopismowych" to Panzer General za 4,90 zł w hipermarkecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować