Zaloguj się, aby obserwować  
Aras123

Najdroższą gre jaką kupiliscie to? A najtańsza?

454 postów w tym temacie

Najdroższa: WoW za 320 zł z dodatkiem i miesięcznym abonamentem (na szczęście po miesiącu zdecydowałem, że nie będę w to nudziarstwo więcej grał i sprzedałem za dwie stówy).

Najtańsza: "Etherlords 2" z wyprzedaży za złotówkę:D I zabawy z nią więcej miałem niż z WoWem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:11, Ranthar napisał:

Najdroższa: WoW za 320 zł z dodatkiem i miesięcznym abonamentem (na szczęście po miesiącu zdecydowałem,
że nie będę w to nudziarstwo więcej grał i sprzedałem za dwie stówy).

Gratuluję rzutkości umysłu! Doskonała decyzja (o sprzedaży mówię oczywiście :) Nareszcie mądry człowiek, który też uważa, że WoW jest nudny do sześcianu :/

Ja najtaniej kupiłem kiedyś Freespace 1 za 3,99 ^_^ Gra nawet dzisiaj wygląda jak nowa produkcja, a gra się doskonale. Polecam!

Najdrożej to chyba po 160 zł za Baldury oba i za Command&Conquery też sie słono buliło swego czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdroższa: Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 169zł
Najtańsza: 0 zł za Cezara IV, Medievala 2, Scraface, Neverwinter Nights 2 dostałem od znajomego taty z Gram.TV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdroższa-GW:FC coś około 70 zł
Najtańsza- Black and White za 2 zł po niemiecku xD (kupione na giełdzie ale jest 100 % orginał :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najtańsza to nie wiem, a najdroższa, to jeszcze za czasów gdy gry były towarem luksusowym, jakieś 10 lat temu, pomyślcie ile to było kasy
250 złotych za Wing Commandera IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtansza gra jaka kupilem kosztowala 9,90 jak to przewaznie w realu w takich koszach leza ;p to bylo zdaje sie Divine Divinity swietna gierka ;D. Zkolei najdrozsza gra jaka kupilem byla God of War II 219 zeta ;), ale warto bylo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:39, Carl92 napisał:

Zapomniałem najtańsza to Boiling Point za 14zł w wersji od Cenegi. A i Korea za 4zł:P

Hehehe ja też 3 dni temu zamówiłem Boiling Pointa, ale jeszcze mi nie przysłali choć zaznaczyłem przesyłkę kurierską (ale pewnie jutro już będzie hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdroższa to STALKER (którego zresztą już sprzedałem) i Broken Sword za 80zł. Natomiast najtańsza to zdecydowanie Need for Speed: Most Wanted za 1zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować