Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lipcowe 4gramy już online!

373 postów w tym temacie

Na pierwszym rysunku, że tak go nazwę, Mr. Chomik wskazuje na coś palcem. Wydawałoby się - po prostu chce gonić Wiedźmina - ale może to jedna ze wskazówek do rozwiązania zagadki.. ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee... ale normalnie w tym CDA będą następne 4Gramy ?
Ale skoro będą online to może wreszcie będą dłuższe niż marne 2 stronki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, tym razem publikujemy specjalne wydanie 4gramów.

Dla zainteresowanych również w PDF-ie: ftp://ftp4.gram.pl/pub/gram/4gramy_7_07.pdf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...? Co to ma być O_o ?

Jest komentarz, nie ma newsa. Są dziwne rysuneczki, jest dziwna strona. Są na niej awatary (w tym jeden jakby lurynowicza), ale tylko jeden podpisany. Jakieś odliczanie. Hm. Jedno wielkie WTF ;) .

Sol mówiła, że te 4gramy mają być jakieś hardkorowe (nawet felietonów nie wysłałem, hm), ale żeby aż tak...

Na pierwszy rzut oka, to mi to wygląda na jakąś zagadkę a''la to coś, com popełnił w Strefie MMO, tyle, że kompletnie nie wiem, jak to ugryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ekipa Gram.pl i różne hirosiki polowały na Wiedźmina w związku z poszukiwaniem bonusów i artefaktów do edycji kolekcjonerskiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 10:32, Spaykus napisał:

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, tym razem publikujemy specjalne wydanie 4gramów.
Dla zainteresowanych również w PDF-ie: ftp://ftp4.gram.pl/pub/gram/4gramy_7_07.pdf :)


No właśnie "specjalne", dwa rysunki na krzyż, chyba się nie postaraliście o co ogóle chodzi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 10:52, Modest-Vermin napisał:

No właśnie "specjalne", dwa rysunki na krzyż, chyba się nie postaraliście o co ogóle chodzi
:>

Są tylko dwa tajemnicze rysunki, nie ma rozGRAMionych, pieczarek, kiloGRAMów, nic nie ma. :-)

Kurcze, coś w tym jest. Bardzo dziwna sprawa i tajemnicze posunięcie...
Nic z tego nie rozumiem, ale będę w miarę śledził sprawę...
Pewnie jakaś niespodzianka się szykuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 10:32, Spaykus napisał:

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, tym razem publikujemy specjalne wydanie 4gramów.

Dla zainteresowanych również w PDF-ie: ftp://ftp4.gram.pl/pub/gram/4gramy_7_07.pdf :)


Może trochę więcej pary puścicie ? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na stronce www.gram.pl/zwiedzminem jest swojego rodzaju jakiś licznik... no i według tego za 25 dni coś się stanie :) jeszcze nie wiem co.... ale może pre-ordery zostaną dopuszczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować