Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka wakacyjna wyprzedaż CD Projekt!

190 postów w tym temacie

CDP wymiata!!! Kolejna świetna okazja na powiększenie kolekcji gier szkoda tylko że nie ma żadnej na ps2 ale i tak gothic3 za 65zł to okazja 1 klasa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars: Nightfall było tańsze w sklepie Gram bodajże o 20 czy 30 złotych przed pojawieniem się tej promocji. Także nie wiem gdzie tutaj jakaś obniżka ceny. Podobna sytuacja jest z innymi grami. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tytuły z XKN da się kupić w sklepie (np. Empiku), czy tylko na gram.pl ? Chętnie bym się skusił na Gothic''a II lub na Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark + Shadows of Undrentide lub NWN Kingmaker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 21:08, hans olo napisał:

Zo to za promocja je4śli wczoraj Supo Com był tańszy o 15 zł?


CDP jak zwykle innowacyjny "promocyjna podwyżka cen, kupujcie, bo nam się zapasy skończą" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... Gothic 3 za 60 zł... Przecena z 120 zł... A pomyśleć, że kosztował w Empiku jakieś 80 zł - dzisiaj nagle okazało się, że zawsze kosztował 120. Podrożał i potaniał zarazem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja to oszustwo! Czekalem na ta wakacyjna promocje i sie zawiodlem:/Np: w media Heroes V kosztowal 59zl a teraz w "wielkiej promocji" 69 + 15 wysylka a to daje 84 zl:/ Najpierw gry drorzeja a potem w promocji sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do wesza: Jakupiłem u siebie w mieście heroes V jak była premiera i dałem 89 złotych i to było w czerwcu 2006 a teraz razem z przesyłką na gram.pl kosztuje 84 zł czyli ta gra staniała jedynie 6 zł w ciągu roku???!!!!!!!!

Mam chyba niezawodny plan kupię sobie ( ****a zwieram na komórkę ) The Guild 2 ( nie jestem pewien bo mam procek 1.5 a tam jest 1.8 , trudno trzeba będzie trzeba tochę go podkręcić ) u mnie w mieście albo w Kolpolterze albo w Tesco za 50 zł. a wydam tylko 2.60 za dojazd autobusem do tesco w obie strony i kupię gre za 50 zł

podsumujmy:

Gra: 50 zł na gram.pl
Dojazd 2.60 Gra 50 zł
---------------- przesyłka 13 zł
Razem 52.60 ------------
Razem: 63 zł


ZAoszczędzę: 10 zł. i 40 gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie wczorajsza promocja m.in. Broken Sworda i Cezara IV była fajna :) 80 zł za te 2 gierki w edycjach premierowych i jeszcze wysyłka za free, ja tam łykam :D (i jeszcze 1 dodatkowa przesyłka za free w zapasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg ale mi oni walą przeceny. No nie dzień temu za Guild Wars: Factions oraz Prophecies chcieli 100zł teraz patrze że wy niby wcześniej oferowaliście za 129zł no nie bądźcie śmieszni że obtaniliście o 50% bo to nie prawda obtaniliście o 30% a nie o 50. Codziennie oglądam ceny w sklepach i wiem :P

W Ultimie.Pl można kupić Guild Wars za 69zł nówkę nie śmiganą i bez żadnych obniżek cen. Gram oferuje obniżkę 50% promocji łooo tylko gdzie ona jest skoro zwykły sklep oferuje rynkową cenę a gram mówi że rynkowa to 129zł to ktoś nas tu w jajo próbuje zrobić zgadnijcie kto. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przestańcie marudzic - myslicie ze cdp bedzie wam prezenty na wakacje dawać? to taki sam kramik jak wszystkie, i promocje robione tak jak wszedzie :D nie wiem czy chłopaki z cdp widzą ze własnie pod czyny nieuczciwej konkurencji sie załapali - UOKiK luubi takich delikwentów :D wy im na forum scigajcie piractwo a oni wam resztki kieszonkowego wydrą :D taka to miłość to dziatek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 21:15, swietlik94 napisał:

Czy tytuły z XKN da się kupić w sklepie (np. Empiku), czy tylko na gram.pl ? Chętnie bym się
skusił na Gothic''a II lub na Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark + Shadows of Undrentide
lub NWN Kingmaker.


Buestety żadne z tych gier nie bierze udziału w promocji. W wybranych empikach i innych sieciach jest kilka pozycji za 9,90zł. Są to końcówki serii, dlatego ich ilość jest znacznie zanizona. W sklepie gram.pl możesz sobie zobaczyć jakie gry biorą udział w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, no. Bardzo ciekawa wyprzedaż i świetne tytuły w promocji. :-)
Kto wie może się na któryś skuszę ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować