Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka wakacyjna wyprzedaż CD Projekt!

190 postów w tym temacie

Zamówienie złożone, ale... nie z tej "promocji". Właśnie zamówiłem GW:Factions bez ceny promocyjnej. Wyszło o 10 złotych taniej z wykorzystaniem wPLNów, których mam w brud. Ale inne tytuły nawet maja względne ceny, np. G3.
Sprytny chwyt, ale trochę absurdalny. Szczególnie z powrotem do starej ceny, żeby potem "obniżyć" w promocji. Troszkę takie naciągane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 11:03, Łukasz090 napisał:

Te które ostatnimi czasy były hitami na rynku:)

To rozumiem, ze Test Drve Unlimited nie byl, niestety, hitem ;(? No nic - trzeba bedzie poczekac na lepsze czasy, bo to jedna z tych gierek, ktora MUSZE* miec


* - to nie znaczy, ze MOGE sobie kupic za obecna cene i przy obecnym stanie w portfelu ;). Wiadomo jak to jest ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:34, Evil Khan napisał:


Widać iż patrzysz tylko na promocję w gram.pl...Otóż inne sklepy [przynajmnije tak mi się wydaję, co wynika z tego , co napiszę później] obniżyły ceny o 30 i 50% produkty od cen jakie były...Factions w Empiku kosztował 89.90 chyba no i obniżyli 50%, czyli 45 zł...W przeciwieństwie do gram.pl, które cenę podniosło do premierowej i dopiero od niej odliczyła...:/
A wiem stąd, bo w temacie o promocjach jeden forumowicz napisał iż widizał w Empiku egzemplarz Factions [oznaczony nalepką promocyjną] za 45 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:46, Evil Khan napisał:

Aż pojadę do empiku dziś to sprawdzić :)


To sprawdź i zdaj relację jak było ;)
Jakbyś mógł to zerknij na ceny GW: Factions i GW: Nightfall, będę dźwięczny. Do Galerii jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:46, Evil Khan napisał:

Aż pojadę do empiku dziś to sprawdzić :)


Ja w to wierzę...:D
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2035&pid=607 - masz tu link do posta ;)
No a tak poza tym Empik często robi wyczapiste promocje, np. diwe gry EA Classic za 69.90, a tak to normalnie kosztowałyby 90zł :D
Możei jest tam czasem parę złotych drożej, ale Empik w Kraowie jest boski i mogę tracić trochę tej kasy [ przecież w zamian dostaję miłą obsługę, masę promocji oraz wielki (szczególnie w Krakowie - potężny] wybór gier, książek, filmów i muzyki :D] ;)
Jednak ja poczekam do następnej promocji, aż przejdę podstawkę GW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:51, Klimos napisał:

> Aż pojadę do empiku dziś to sprawdzić :)

To sprawdź i zdaj relację jak było ;)
Jakbyś mógł to zerknij na ceny GW: Factions i GW: Nightfall, będę dźwięczny. Do Galerii jedziesz?

Tak do galerii - ale już dzwoniłem i gościu mi powidział że cena GW: Factions wynosi : "zdaje się 49 zł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:56, Evil Khan napisał:

Tak do galerii - ale już dzwoniłem i gościu mi powidział że cena GW: Factions wynosi : "zdaje się 49 zł"


To spoko. Mam nadzieję, że do soboty nie wykupią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:56, Evil Khan napisał:

Tak do galerii - ale już dzwoniłem i gościu mi powidział że cena GW: Factions wynosi : "zdaje
się 49 zł"

Jak bedziesz wiedzial na 100% to daj cynk :) W piatek sie wybiore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować