Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka wakacyjna wyprzedaż CD Projekt!

190 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2007 o 11:27, Piotrek K. napisał:

> Te które ostatnimi czasy były hitami na rynku:)
To rozumiem, ze Test Drve Unlimited nie byl, niestety, hitem ;(? No nic - trzeba bedzie poczekac
na lepsze czasy, bo to jedna z tych gierek, ktora MUSZE* miec


* - to nie znaczy, ze MOGE sobie kupic za obecna cene i przy obecnym stanie w portfelu ;).
Wiadomo jak to jest ;P...


No ja miałem to samo z Gothicem 3, ale teraz się doczekałem:) a TDU wyszedł całkiem niedawno, więc raczej to by dziwne było jakby był już w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 16:00, Klimos napisał:

> Tak do galerii - ale już dzwoniłem i gościu mi powidział że cena GW: Factions wynosi :
"zdaje się 49 zł"

To spoko. Mam nadzieję, że do soboty nie wykupią :D

no i KAŁ (Kurde Ale Łosie) - niestety w ##@ Łodzi jak zwykle drogo - Ceny empikowe jak premierowe - czyli 129,90 zł za GW - 50% - i tak się bardziej opłaca niż na gram ale u tak lipa. Gier z NEK za 9,90 nie ma - za to jest promocja na NEK - kup 3 myszka marki Smark (czy inne nieznane gówienko) Gratis - nie warto - myszka wygląda jakby 5 zł kosztowała w porywach. Jedyne co się w miare opłaca to zakup SuperSellera za 39,90 ( tyle samo w Empiku i MM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 18:06, Evil Khan napisał:

no i KAŁ (Kurde Ale Łosie) - niestety w ##@ Łodzi jak zwykle drogo - Ceny empikowe jak premierowe
- czyli 129,90 zł za GW - 50% - i tak się bardziej opłaca niż na gram ale u tak lipa. Gier
z NEK za 9,90 nie ma - za to jest promocja na NEK - kup 3 myszka marki Smark (czy inne nieznane
gówienko) Gratis - nie warto - myszka wygląda jakby 5 zł kosztowała w porywach. Jedyne co się
w miare opłaca to zakup SuperSellera za 39,90 ( tyle samo w Empiku i MM).


W Gdańsku to samo: ceny premierowe i brak "ostatków" z NXK-a... ale główna promocja wystartowała z jednodniowym opóźnieniem, więc jeszcze się łudzę że może i Klasyka za jakiś czas stanieje... Cóż, przynajmniej udało mi się Kuźnie Przeznaczenia dorwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 18:06, Evil Khan napisał:

no i KAŁ (Kurde Ale Łosie) - niestety w ##@ Łodzi jak zwykle drogo - Ceny empikowe jak premierowe
- czyli 129,90 zł za GW - 50% - i tak się bardziej opłaca niż na gram ale u tak lipa /.../


Sprawdzę w takim razie w innych EMPiKach: na Piotrkowskiej i w Manufakturze, bo jestem pewien że tydzień temu w którymś z nich widziałem GW:F za 60 albo 70 złotych a GW:N za 90 złotych, bez żadnej promocji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 18:16, Klimos napisał:

Sprawdzę w takim razie w innych EMPiKach: na Piotrkowskiej i w Manufakturze, bo jestem pewien
że tydzień temu w którymś z nich widziałem GW:F za 60 albo 70 złotych a GW:N za 90 złotych,
bez żadnej promocji :/

Dobra - jak coś będziesz wiedział daj cynk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... nęcą mnie te tytuły, ale wiem, że muszę oszczędzać na Wiedźmina i dodatek do NWN2. Z drugiej strony wiem, że G3 będzie się zacinał na moim kompie, a GW będzie mi się opłacało kupić dopiero po wakacjach, kiedy będę już miał internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mieszka ktoś w okolicach rzeszowa?? bo mało obeznany jestem i nie wiem czy tam jest empik, bo zazwyczaj kupuje w media markcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 23:11, Gul4sH napisał:

A mieszka ktoś w okolicach rzeszowa?? bo mało obeznany jestem i nie wiem czy tam jest empik,
bo zazwyczaj kupuje w media markcie


Wyprzedaż ma miejsce nie tylko w EMPiKu ale i w MediaMarkt, Saturnie oraz w Tesco. Co prawda jestem z Łodzi, ale adresy sklepów mogę Ci podać ;)
http://www.empik.com/kontakt.jsp?a=15&addressType=1&districtId=9&addressCity=Rzesz%F3w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 23:14, Klimos napisał:

Wyprzedaż ma miejsce nie tylko w EMPiKu ale i w MediaMarkt, Saturnie oraz w Tesco. Co prawda
jestem z Łodzi, ale adresy sklepów mogę Ci podać ;)
http://www.empik.com/kontakt.jsp?a=15&addressType=1&districtId=9&addressCity=Rzesz%F3w

wielkie dzięki... rejtana???? to media markt jest zaraz koło empiku lol ja to jednak spostrzegawczy jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 23:18, Gul4sH napisał:

wielkie dzięki... rejtana???? to media markt jest zaraz koło empiku lol ja to jednak spostrzegawczy jestem :D


Nie wiem, nic mi te nazwy ulic nie mówią. Wiedziałem tylko, że na stronie empik.com jest lokalizator sklepów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej przypadła do gustu promocja Medievala II: Wybierając ten produkt razem z Medieval I Złota Edycja(PC) zapłacisz jeszcze 6.zł mniej niż kupując je oddzielnie! Twoja cena pakietu: 103,89 zł. Tymczasem osobno te gry kosztują 69,90 zł + 15,99 zł = 85,89 zł czyli oszczędzasz bez zajefajnej promocji 18 zł. Panowie ze sklepu gram, trochę więcej szacunku dla inteligencji klientów. Widzę, że w trakcie pisania cena zjechała do 93, 89 zł, wiec oszczędzamy już tylko 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena Jade Empire w Empiku W Płocku skoczyła do 129.90 zł. Brawo CDP!!! 30% taniej to w rzeczywistości 9% taniej. Aż bałem się spojrzeć na cenę Gothic 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W empiku w starym browarze w poznaniu guild wars faction kosztowal kolo 79 zl a prophercies byc moze kolo 90 zl o ile sie nie myle : teraz dodali plakietke z wielkaaaa wyprzedaza i obie gry kosztuja 139 zl xD

brawo cd projekt !! to ja juz wole kupic przez internet i zaplacic 140 zl za dwie gierki niz w sklepie po 280 zl. Wnioskuje ze wielka wyprzedaz nie polega na jakiejkolwiek promocji a jedynie podbiciu ceny Rotfl. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozatym za taka dezinformacje groza sankcje karne ale pewnie i tak prawnie jestescie ustawieni tak jak chcecie. Martwi mnie tylko to ze tak solidna firma probuje nabic ludzi w butelke.

w rzeczywistosci to wyglada bardziej jak "wielka wakacyjna ściema cd projekt". Prosze o wyjasnienie sytuacji bo chyba jakies sie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować