Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka wakacyjna wyprzedaż CD Projekt!

190 postów w tym temacie

Cena Gothica III jest faktycznie niezła, ale już Factions - taka sobie. Kupiłem w Empiku za 70 zł, więc za mniej, bo bez kosztów przesyłki.

A, zapomniałem dodać - kupiłem Factions przed promocją. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:04, Seqiu napisał:

Oj, oj, oj widzę, że trzeba się śpieszyć! ;)
No takie tytuły jak Gothic III i Guild Wars factions za 64,90zł, tego chyba jeszcze nie było...
;)


Wejdz na strone wirtusa, na gram pl swiat sie nie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi :| Kiepsko :( Jak zobaczyłem reklamę w CDA to pomyślałem, że Titan Quest i Kuźnia przeznaczenia jest moja :) Widzę jednak że nie zmieniło się praktycznie nic, za wPLNy bym miał taką samą cenę :( Dzięki postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2007 o 19:07, Garett napisał:

Wejdz na strone wirtusa, na gram pl swiat sie nie konczy.

Wiem, sprawdziłem ceny i Gothic III jest prawie w takiej samej cenie jak na gram.pl, innaczej jest jednak w przypadku Guild Wars: Factions. Jednak kiedy kupię gry na gram.pl, dostanę wPLN, więc tutaj chyba się bardziej opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:10, Seqiu napisał:


> Wejdz na strone wirtusa, na gram pl swiat sie nie konczy.
Wiem, sprawdziłem ceny i Gothic III jest prawie w takiej samej cenie jak na gram.pl, innaczej
jest jednak w przypadku Guild Wars: Factions. Jednak kiedy kupię gry na gram.pl, dostanę wPLN,
więc tutaj chyba się bardziej opłaca...


Eee..że co przepraszam? wPLN dostajesz za akup gry wydanej przez CDP, a nie za to, gdzie zamawiasz ;|
Ta promocja jest tandetna, już to omawialiśmy - ceny prawie w ogóle się nei pozmieniały, a w większości przypadków na wirtusie jest taniej...
Więc na co mi taka promocja :/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież gdzie nie kupisz gier dostaniesz wPLN, bo znajdują się one w pudełku z grą, a to jest takie samo czy kupisz na wirtusie czy w sklepie gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja się zabiję;]Zamówiłem GW we czwartek a tu promocja.Robią to specjalnie przeciwko mnie:)A co do samej promocji to przyznam że można trochę zaoszczędzić.Ja na niej nie skorzystam bo albo za słaby komp albo mam albo nie interesuje mnie ta gra:)W sumie to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi do jasnej cholery co to za wyprzedaż jeśli ceny gier rosną/stoją w miejscu.
Wcześniej Supreme Commander był w cenie 55,90zł, teraz 69,90zł.
Heroes V (PL, DVD) stoi bez zmian od kilku miesięcy (69,90zł) - tak samo chyba Medieval 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żadna promocja
wszystko tak samo albo i drożej
jedynie extraklasyka bedzie tańsza bo za 10 zł:)
a tak nic nowego, troche nieładnie z ich strony tak nazywać to wyprzedażą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 20:18, Podpułkownik napisał:

Dobry pomysł :)z ta promocją. Jednak brakuje tutaj tytułu takiego jak Kompania Braci . Jednak
Jeszcze trochę poczekam i kupie z pewnością CoH w Platynie :)


Przepraszam za potrójnego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 15:37, Diddle napisał:

A czy w empiku są też gry z serii XKN 50% taniej?? Tak jest napisane na stronie promocji :P
Jak tak to ja się dzisiaj zaopatrzę w kilka pozycji :P


Tytuły z XKN o których mowa to promocyjna wyprzedaz koncówek serii, a wiec nie w kazdym sklepiei z wymienionych bedzie je mozna dostac bo nie w kazdym zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest cos takiego jak wyszukiwarka ludzie wszedzie np GW jest tansze niz tu a ten Nightfall to porazka bo za 69 chodzi bez promocji gdzie nie patrzec. Czytajcie posty ta promocja tak naprawde jest promocja tylko z nazwy bo ceny sa nawet drozsze niz byly przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:28, GOPA napisał:

Najlepsze jest to że Cd Project w ogole nie poinformowało o takiej promocji sklepy !!
Pracuję w branży i dzisiaj w pracy dużo ludzi pytało o tą promocję.
A tu echo :)


W ogole nie pinformowalo to chyba gruba przesady, w ktorej to sieci pracujesz to zaraz sprawdzę
co z ta informacja sie stalo i sprojemy cos zrobic jesli nie macie informacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować